دیدار با جی ورساچه صدای به نسل جوان

چرا شما باید مراقبت از

زیرا با برداشت می آیند مسئولیت بزرگ است.

مدرن روز رهبر جنبش حقوق مدنی plies خود و یا تجارت به عنوان های زیادی را در رسانه های اجتماعی به عنوان در خیابان. در مناطق که در آن شوخ طبعی شهامت و بی باکی و شهامت جلب بزرگترین پاداش در آن طول می کشد یک استعداد مانند 22 ساله جی ورساچه را از طریق شکستن.

او در خارج وجود دارد اعمال نفوذ خود را 1.5 میلیون پیروان توییتر برای پمپ کردن حقیقت و منابع در طول وحشی بار. می توان آن را به عنوان ساده به عنوان “تاج خیلی زشت من smack that, سگ ماده” و یا به عنوان پیچیده به عنوان او را به صحبت کردن در مورد چرا اجدادی ستایش مهم است. در هر صورت او را یکپارچه انتقال محتوای خود از خنده دار به آموزنده است.

اما این محور باید کاملا تعجب آور است. الگوهای رفتاری و واین پدیده رفته از اینترنت کمدین شهرت به تولید ضربه هیپ هاپ برای این صنعت استعدادهای برتر. همیشه از او 2014, برک آوت on Vine, او نه تنها موفق به نگه دارید تا محتوای بلکه آن را خوش طعم در Twitter, Instagram, YouTube و Infinite. نگهبان اشاره است به او به عنوان یک “نوجوان احساس.” در سال 2016 فیدر به نام او “جالب ترین در اینترنت.” او حتی فرود آمد و خود را نشان می دهد در تمام صفحه در سال 2017 کوتاه جی ورساچه گیر کرده است در 90s.

خود میل شدید برای ’90s زیبایی روح ضربان و یک منش به عنوان یک بی خیال پسر اگر چه رایج است که به سختی دیده می شود در جریان اصلی تأمین انرژی خود را بزرگ و سرسخت زیر امروز.

به این سوال که آیا افراد باید پله به چیزی می گویند یا نه ورساچه کشیده شده یک خط در شن و ماسه. او با استفاده از صدای خود و پلت فرم به اطلاع نسل جوان — amping تا فشار بر معماران و طراحان جوان را به انجام همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de