پزشکی, نیروی انسانی شرکت های متعلق به غنی سرمایه گذاران برش پزشک پرداخت و در حال حاضر می خواهید پول کمک مالی


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

نیروی انسانی پزشکی شرکت — که برخی از آنها متعلق به برخی از کشور, ثروتمندترین سرمایه گذاران شده اند و برش و پرداخت برای پزشکان در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس — به دنبال نجات دولت پول.

خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت به طور فزاینده خریداری شده تا پزشکان شیوه های که قرارداد با بيمارستان ها به کارکنان اورژانس و بخش های دیگر. این نیروی انسانی شرکت ها می گویند این بیماری همه گیر کوروناویروس است counterintuitively بد برای کسب و کار به دلیل بیشتر از هر کسی که نیست بدحال با COVID-19 اجتناب است ER. این شرکت پاسخ داده اند با پرداخت کاهش می یابد ساعت و furloughs برای پزشکان.

اتاق اورژانس در سراسر کشور کاهش یافته است تقریبا 30 درصد بیمارانی که در آینده تمایل به مریض تر و گران برای درمان, کالج آمریکایی پزشکان اورژانس گفت: در مارس 3 نامه به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر. حرفه ای گروه خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ارائه $3.6 میلیارد دلار از کمک به پزشک اورژانس شیوه های.

“فوری و بدون فدرال منابع مالی و پشتیبانی جدا از آنچه که ارائه شده است به بیمارستان کمتر پزشکان اورژانس را برای مراقبت از بیماران مبتلا به کمبود آن را تنها خواهد شد بیشتر تشدید به عنوان آنها سعی کنید به آماده سازی برای COVID-19 خروش” سازمان گفت: در این نامه است.

کالج آمریکایی پزشکان اورژانس’ 38,000 اعضای شامل کارکنان از شرکت های نیروی انسانی و همچنین علمی مراکز پزشکی و دکتر کوچک متعلق به گروه های عمل. در این نامه امضا شده توسط رئیس گروه William P. Jaquis که روز کار است که به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور در تصور, بهداشت و درمان, بالای نیروی انسانی شرکت متعلق به سهام خصوصی غول KKR.

تصور می کنیم که 27,000 پزشکان گفت: آن را برش پزشکان پرداخت در مناطقی که در حال دیدن کمتر از بیماران و همچنین به تأخیر انداختن پاداش و سود های بازنشستگی سهم را افزایش می دهد و تبلیغات. این شرکت همچنین برش مدیران ارشد ” حقوق نصف و تحمیل پرداخت کاهش و یا furloughs به صورت غير بالينی کارکنان. اما تصور گفت که آن را با اضافه کردن پزشکان در سخت ضربه نیویورک و دیگر coronavirus نقاط داغ.

“جایی که آنها از دست دادن عادی خود صورتحساب درآمد گروه های پزشکی در حال از دست دادن پول است. که در آن گروه های پزشکی در حال از دست دادن پول آنها را مجبور به کاهش حقوق و کردند کارگران” پیش بینی مدیر عامل جیم Rechtin در بیانیه ای گفت. “متاسفانه ما هیچ تفاوتی ندارد.”

KKR نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. موسسان هنری Kravis و جورج رابرتز گفت: آنها به شما کمک 50 میلیون دلار به اولین پاسخ دهندگان و سلامت کارگران و همچنین صرف نظر کردن از پاداش و بقیه از حقوق خود را برای سال فوربس گزارش شده است. فوربس تخمین Kravis’ ثروت در 5.6 میلیارد دلار و رابرتز’ در $5.8 میلیارد دلار است.

قبل از همه گیر تصور ساخته شده یک کسب و کار پر سود از خرید تمرین گروه در تخصص که در آن بیماران را انتخاب کنید ارائه دهنده خود را مانند ER پزشکان و متخصص بیهوشی به گفته دکتر مارتی Makary یک فولاد متخصص در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است که به مطالعه هزینه های مراقبت های بهداشتی. پیش بینی پس از آن می تواند هزینه بیماران مبتلا به قیمت های بالا به صورت خارج از شبکه مراقبت از یک عمل شناخته شده به عنوان “تعجب صدور صورت حساب.” مدل سودآور شد و تا زمانی که یک واکنش رهبری نمایندگان مجلس به بررسی عمل با توجه به Makary.

“سهام خصوصی تثبیت بزرگ گروه پزشک در یک اقدام بی سابقه مالی قمار با استفاده از سرمایه و بانکداری بر درآمد نمی پرش به ضرب و شتم” Makary گفت. “زمانی که مدل سرمایه گذاری کار می کند, سرمایه گذاران, پولدار شدن. زمانی که سرمایه گذاری می رود ترش که خرس خطر است ؟ همانطور که در بحران وام مسکن در سال 2008 مالیات دهندگان در حال تحمل ریسک مالی قمار از سرمایه گذاران است.”

تصور ارسال نخواهد شد تعجب اسکناس به COVID-19 بیماران این شرکت گفت: بیماران خواهد بود مسئول تنها برای شبکه copays.

شرکت های بیمه سلامت که اغلب در تقابل با پزشکان و نیروی انسانی شرکت بیش از پرداخت اختلافات را گفت: آنها با حمایت دولت و کمک های اولیه به بیمارستان ها و پزشکان اما آنها مشخص شده است که امداد باید به “کوچک و مستقل شیوه است.” یک گروه لابی گری به نمایندگی بیمه و کسب و کار گروه نگرانی در مورد پتانسیل برای سرمایه گذاران برای بهره مندی از پزشکان اورژانس’ درخواست برای $3.6 میلیارد دلار است.

“ما نیاز به انجام همه چیز را برای حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر است و ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها دریافت منابع آنها نیاز به مراقبت از بیماران و محافظت از خود را” ائتلاف علیه تعجب صورتحساب های پزشکی در بیانیه ای گفت به ProPublica. “در همان زمان بودجه فدرال باید استفاده نمی شود به قید وثیقه خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت در طول اضطراری برای بهداشت عمومی به ویژه هنگامی که وجود دارد هیچ فدرال تعجب صورتحساب حمایت در محل برای محافظت از مصرف کنندگان خود را بیشتر آسیب پذیر است.”

بالای لابی برای کالج آمریکایی پزشکان اورژانس لورا Wooster هشدار داد که تلاش برای تک از شرکت ها با غنی حامیان می تواند گرفتن بیماران در تیراندازی. “اگر شما شروع به تلاش برای تجزیه بزرگ یا کوچک مستقل یا نه آن را به دریافت کثیف واقعا به سرعت” ووستر در مصاحبه ای گفت:. “این زمان به شکل خیلی دیر است که عواقب ناخواسته به سمت چپ روستایی اورژانس understaffed چرا که این اتفاق افتاد به کارکنان توسط یکی از گروه های بزرگتر.”

Wooster اشاره کرد که آن را نه تنها بزرگ سهام خصوصی حمایت نیروی انسانی شرکت هایی که در حال صدمه زدن به او ارائه داده از تمرین گروه هستند که همچنین از دست دادن کسب و کار و پوسته پوسته شدن. او گفت که او نمی تواند متعهد به شرایط دریافت کمک — مانند محدود کردن “تعجب صدور صورت حساب” سرمایه گذار پرداخت و یا اجرایی پاداش — بدون دیدن چه از نظر ساختار. او گفت: مدیریت نشده ارائه یک پیشنهاد در این سطح از جزئیات و نه خواست.

کتی Talento سلامت مشاور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سال 2017 تا 2019 ارائه شده متفاوت است. “اگر آنها سهام خصوصی متعلق به من هیچ همدردی و من فکر نمی کنم هر بیمار وجود دارد مبارزه چک چک — اگر آنها یک چک از راه دور علاقه مند به اشک تمساح خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت ها و درآمد خود را از ضرر و زیان” او گفت:. “ما باید به هدف نجات بودجه به سخت ترین-آمار مناطق و پزشکان اورژانس هستند که سخت ترین ضربه هدف ما صدقه است.”

دولت نیست گفت: خیلی در مورد چگونه آن را برنامه ای برای توزیع 100 میلیارد دلار از صندوق برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک. آخرین جمعه آذر گفت: “بخشی” از این پول را بازپرداخت بیمارستان برای مراقبت از بیماران ایجاد. او گفت: ارائه دهندگان خدمات خواهد پرداخت در مدیکر نرخ و ممنوع از صدور صورت حساب بیماران فراتر از آن.

قانونگذاران باید ماه را صرف کار بر روی قوانین به آدرس تعجب صورتحساب اقدام به جای منافع بیماران و پزشکان و شرکت های بیمه. پزشکی, نیروی انسانی شرکت ها از جمله پیش بینی راه اندازی حمله آگهی در برابر برخی از طرح های مورد توافق برای ارائه پسند لایحه پیشرفته توسط بهداشت ، بیل کسیدی, R-La. (که یک متخصص گوارش). دو حزبی سازش موفق به آن را به دسامبر صرف مقابله به خاطر چمن جنگ بین کمیته های کنگره. قانونگذاران به طور خلاصه در نظر گرفته احیای سازش به عنوان بخشی از coronavirus بسته محرک اما نمی خواهید به کم کردن سرعت امداد به اقتصاد به سرعت با توجه به کنگره دستیاران.

پزشکی, نیروی انسانی شرکت گفت: آنها بهره مند شده اند از معافیت های مالیاتی و پیشبرد مدیکر پرداخت گنجانده شده در بسته محرک. هنوز تصور و دیگر سهام خصوصی مورد حمایت شرکت های نیروی انسانی باید به سرعت در پاسخ به درآمد از دست رفته توسط برش پرداخت و ساعت برای پزشکان.

یک تصور متخصص بیهوشی در منطقه میانی اقیانوس اطلس گفت: حقوق و دستمزد پایه بود 30 درصد کاهش دهد و حتی به عنوان او را خواسته به intubate COVID-19 بيمار — یک روش قرار می دهد که ارائه دهندگان در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

“من امیدوارم که در هر نوع کمک مالی رفتن به سوی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که آن را باید به آنها گفت:” متخصص بیهوشی که صحبت به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از دست دادن شغل خود. “باید آن را به سمت پاداش مدیران یا سهامداران سود. هر کسی در واقع آینده در تماس فیزیکی با در نظر گرفتن تمام ریسک به طوری که در آن امداد باید رفتن.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>