پزشکی, نیروی انسانی شرکت های برش پزشکان پرداخت در حالی که صرف میلیون ها نفر در تبلیغات سیاسی


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

سهام خصوصی حمایت نیروی انسانی پزشکی شرکت هایی که باید قطع پزشکان پرداخت در ادامه به صرف میلیون ها نفر در تبلیغات سیاسی با توجه به کمیسیون فدرال ارتباطات آشکار است.

تبلیغات مبلغ 2.2 میلیون از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه. 31. حدود 1.2 میلیون دلار صرف شده است پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراری ملی اعلام در مارس 13, آشکار نشان می دهد.

این شرکت در پشت تبلیغات TeamHealth و تصور بهداشت و درمان در میان شرکت های نیروی انسانی است که باید قطع حقوق و مزایای پزشکان اورژانس و پزشکی دیگر کارگران است. این شرکت ها می گویند که کاهش مورد نیاز برای مقابله با کاهش درآمد به دلیل عدم coronavirus بیماران اجتناب از بیمارستان. مدیران در TeamHealth و تصور نیز در زمان کاهش پرداخت.

“توجه ما خواهد بود ما متمرکز پزشکان به طوری که آنها می تواند ارائه مراقبت از بیماران که نیاز به آن” پیش بینی مدیر عامل جیم Rechtin در بیانیه ای گفت این ماه است.

اما تصور و TeamHealth همچنان به ریختن پول به یک مشترک سیاسی مبارزات انتخاباتی آگهی. خود تلویزیون و رادیو نقاط با هدف فشار بر قانونگذاران کار به آدرس “تعجب صدور صورت حساب” که در آن بیماران گیر با هزینه های پزشکی از خارج از شبکه ارائه دهندگان آنها تا به حال هیچ می گویند در انتخاب. تبلیغات در مخالفت دربندی خارج از شبکه هزینه ها بر اساس متوسط قیمت در این منطقه است.

هم هوایی خریداری شد از طریق معاینه دکتر از بیمار, وحدت, یک گروه حمایت از بودجه توسط شرکت های نیروی انسانی TeamHealth و تصور. TeamHealth که بیش از 16,000 پزشکان متعلق به استون و KKR صاحب تصور, با بیش از 25000 ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

دکتر وحدت صرف $57 میلیون در تبلیغات پس از آن در مبارزات انتخاباتی ماه ژوئن سال گذشته ساخت آن را بزرگترین سیاسی تبلیغ دیگر از ریاست جمهوری, مبارزات با توجه به تبلیغات, تجزیه و تحلیل تبلیغ-ردیابی شرکت است.

دکتر وحدت ایستاده بود با مبارزات خود و متعهد به ادامه مبارزه در برابر قانون است که می خواهد صدمه دیده است ، “این یک پیشنهاد غلط قبل از COVID-19 – آن را بی پروا در این زمان محیط زیست” سخنگوی گرگ بلر در بیانیه ای گفت. “در حالی که شرکت های بزرگ بیمه در ادامه به گزارش های عظیم درآمد در میان بی سابقه رکود اقتصادی ما همچنان متعهد به دفاع از ما پزشکان و پزشکان به عنوان آنها مبارزه COVID-19 در مقدم است.”

TeamHealth و تصور کاهش یافته است به نظر فراتر از بلر ، استون و KKR نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

هزینه های بالغ را شامل نمی شود, دیجیتال, تبلیغات, که, نیست, گزارش, FCC. Facebook خود آشکار نشان می دهد چند هزار دلار بیشتر در آگهی های اخیر با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس به پرونده خود را. برخی از تبلیغات نام فردی قانونگذاران و هدف خود را تشکیل.

“پزشکان پله تا به صورت coronavirus بحران” آگهی از مارس گفت. “در طول این بحران کنگره نیاز به اطمینان حاصل شود آنها را به منابع آنها نیاز به ادامه صرفه جویی در زندگی می کند.”

یک Facebook ad برای پرداخت, توسط, دکتر, بیمار, وحدت, یک گروه حمایت از بودجه توسط شرکت های نیروی انسانی TeamHealth و تصور بهداشت و درمان. (تصویر به دست آمده توسط Marketplace)

یک گروه حرفه ای به نمایندگی ER پزشکان خواسته آذر برای ارائه $3.6 میلیارد دلار از کمک به پزشک اورژانس شیوه های. حرفه ای رئیس گروه که امضا درخواست یک مدیر اجرایی در تصور.

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., و تشکر. کتی پورتر, D-کالیفرنیا به نام در شرکت های سهام خصوصی حامیان به معکوس کاهش پرداخت با استناد به Marketplace را زودتر گزارش. “به عنوان رهبران کسب و کار که مستقیم و مدیریت میلیاردها دلار شما باید پله تا برای محافظت از امنیت مالی خط مقدم ضروری کارگران” پورتر و وارن گفت: در مارس 15 نامه. “آنها با قرار دادن خود در معرض خطر هر روز به ارائه برای کسانی که مبارزه با COVID-19 و برای قرار دادن آنها در معرض خطر از آسیب مالی در طول این زمان غیر قابل قبول است.”

قانونگذاران باید صرف ماه چکش کردن یک معامله در تعجب صدور صورت حساب است که توازن منافع بیماران و پزشکان و شرکت های بیمه. مجلس نمایندگان و سنا کمیته صندلی و رتبه بندی اعضای زده مرکب سازش اما نمی شد قادر به دریافت آن از جمله در دسامبر مخارج معامله یا مارس coronavirus بسته محرک.

تبلیغات از دکتر بیمار وحدت مخالف این لایحه به دلیل آن را حل و فصل خارج از شبکه صورتحساب با توجه به متوسط هزینه ها در منطقه یک رویکرد است که تبلیغات حمله به عنوان “دولت در تنظیم نرخ.” تبلیغات مصرانه از بینندگان برای تماس با نمایندگان خود را به تشکر از آنها را برای مخالفت با این پیشنهاد و یا آنها را ترغیب به مخالفت با آن.

بلر سخنگوی این گروه گفت: این قانون خواهد بود “اعمال 20% کاهش پرداخت ما حرفه ای پزشکی, خطر تعطیلی بیمارستان و ساخت آن را سخت تر برای بیماران به مراقبت های ویژه نیاز دارند.” 20% رقم بلر گفت: بر اساس یک دفتر بودجه کنگره گزارش از ماه جولای. اما CBO گزارش پیش بینی نیست 20% افت در سراسر هیئت مدیره; و به جای آن می گوید: این پیشنهاد به پرداخت های خارج از شبکه صورتحساب بر اساس محلی متوسط نرخ خواهد فشار متوسط (ميانگين) رای به همگرا در ميانه تفاوت از 15% به 20% در سراسر کشور.

“در قانون فعلی توزیع نرخ پرداخت در تمام ارائه دهندگان بسیار اریب — برخی از فرماندهی نرخ هایی که بالاتر از حد متوسط” CBO تحلیلگران نوشت. “اگر چه نرخ متوسط ملی ممکن است رها کردن چنین مقدار اثرات در بازار داده شده برای هر بیمه گر خاص و خاص و ارائه دهندگان خواهد بود کاملا متفاوت با پرداخت نرخ افزایش در برخی موارد و در حال سقوط در دیگران است.”

یک گروه مدافع نمایندگی شرکت های بیمه سلامت که در تقابل با نیروی انسانی شرکت بیش پیشنهادی قانون, نام, دکتر, بیمار وحدت تبلیغات گمراه کننده است. “در زمانی که آنها در حال کاهش مزایا و پرداخت برای کارکنان خود را, آنها ترجیح می دهند به سرمایه گذاری منابع در حال اجرا یک ریاکارانه آگهی مبارزات انتخاباتی مورد حمایت خود را برای پزشکان” ائتلاف علیه تعجب صورتحساب های پزشکی در بیانیه ای گفت به ProPublica. “ما یک استراحت. میلیون ها نفر از بیماران در معرض خطر هستند از دریافت bankrupting تعجب پزشکی لایحه چرا که این شرکت ها در داخل و خارج-از-ارائه دهندگان شبکه در ادامه به بهره برداری از بازار است.”

پیش بینی شده است گفت: آن را نمی خواهد ارسال تعجب اسکناس به COVID-19 بيمار تا بيمار مسئول خواهد بود تنها در شبکه copays. TeamHealth گفت: آن را نمی خواهد لایحه بیماران بالاتر از آنچه بیمه پرداخت (شناخته شده به عنوان “تعادل حسابداری”).

“آنها همیشه فقط نگران بوده بیشتر در مورد خط پایین تر بودن سپاسگزار از مردم خود گفت:” یک تصور دکتر که پرداخت قطع شد و صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل شرکت ممنوع کارکنان از صحبت های عمومی. “پزشکان احساس نمی مانند آنها شنیده بودن و احترام برای آنچه انجام می دهند اما ما هنوز هم نشان می دهد و مراقبت از بیماران. این است که بخشی از آنچه را شکستن سیستم پایین.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im