پزشکی ساکنان تقاضا Covid-19 خطر پرداخت

پیتر صدا خسته هنگامی که او پاسخ تلفن. آن 10 صبح و از او می خواهم فقط بدست خود را یک شبه تغییر مراقبت از coronavirus بیماران در NYU Langone بیمارستان در منهتن که در آن او گفت که او را دیده می شود چهار تا پنج نفر در هر شب. او استفاده می شود به کار در بخش های مراقبت ويژه اما پیتر که نام تغییر یافته است برای محافظت از او را از تلافی احساس کاملا آماده برای آنچه که او مواجه شد. “من شب اول من بود — لطفا اجازه دهید من یک اشتباه که باعث می شود کسی به مرگ,” او گفت:.

مانند هزاران نفر از ساکنان پزشکی در نیویورک و سراسر کشور پیتر و همکار خود را ساکنان در دانشگاه نیویورک روبرو هستند ماه از وحشتناک کار در طول coronavirus بحران است. به نیویورک بیمارستان تقلا برای کار اضافی بسیاری از ساکنان — که اشغال پایین ترین پله در پزشک سلسله مراتب در یک بیمارستان در حال هدایت می شوید از برنامه های آموزشی به یک جنگ شدید منطقه است.

پس از چند روز از کار با Covid-19 بیماران پیتر امضا گروه نامه از دانشگاه پزشکی ساکنان درخواست بیمارستان برای hazard pay — مشترک تقاضا از کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال ارسال به خط مقدم از این بیماری همه گیر. بیمارستان های دیگر در شهر نیویورک این گروه اشاره در نامه مطرح کرده بود پرداخت و با توجه به مزایای اضافی برای ساکنان خود را.

اما به عنوان ساکنان هنوز جمع آوری امضا آنها آشکار پاسخ از دولت که در حال حاضر دیده می شود یک کپی از این نامه است. در ایمیل توضیح داد که چرا آنها انکار درخواست NYU برنامه اقامت بالا برنج به طور تصادفی فرستاده ایمیل های خصوصی بین مدیران برنامه بحث ساکنان خواسته است.

رئیس اورولوژی به نام ask for hazard pay “نه تبدیل شدن به یک دلسوز و مراقبت پزشک است.” مدیر گوارش خواسته برای دیدن نام هر گوارش همراهان بود که طومار را امضا کردند.

“من با استفاده از تلفن شخصی بنابراین خانواده می تواند چت تصویری با مادر خود را به عنوان او در حال مرگ بود” پیتر گفت. “به گفته من کمبود محبت چون من فکر می کنم آن است که ارزش اضافی جبران زمانی که من در معرض خودم به یک ویروس به منظور انجام این کار … آن را سخت به بازگشت از آن است.”

ساکنان پزشکی — این overworked underpaid کارآموزان پزشکی در جهان را برای سال تا حد زیادی پذیرفته شده و وضعیت موجود خود را آموزش شدید. اقامت اتحادیه های کارگری باقی مانده خود را گرفتن اما نه قانع کننده قرعه کشی برنامه و سازماندهی برای شرایط کاری بهتر یک مفهوم خارجی.

اما به عنوان ساکنان کشیده شده به بیمارستان ها به کار بر روی همه گیر برخی می گویند حمایت خود ممکن است در شکل های مختلف است. و آنها رو به یک سوال چگونه می توان بیمارستان ها گوش دهید.

در 20 مارس به زودی به دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان در سراسر کشور مشخص شده مطابقت زمانی که بیش از 40 ، 000 متقاضیان تمام آموخته و آنچه که برنامه های آموزشی آنها پذیرفته شده است به. سالانه روند اجرا توسط یک سازمان غیر انتفاعی است که در عمل بی رحم الگوریتم که مسابقات دانش آموزان به یک برنامه اقامت جایی که آنها صرف خواهد شد و بعد از سه تا هفت سال است.

الکس Adami دوم-سال اقامت در دانشگاه واشنگتن تشبیه و تطبیق عجیب و غریب پیش نویس NFL با هیچ گزینه برای بازیکنان است. “آن را مانند تام بردی است برای بازی شیر یا برخی دیگر از وحشتناک, تیم,” او می گوید. “مهم نیست که چه شرایط آیا دوست دارید جای چه چیزی اتفاق می افتد در حالی که شما وجود دارد شما تقریبا 100 درصد گیر وجود دارد. وجود دارد در واقع هیچ راهی برای رفتن در هر نقطه دیگری بدون torpedoing در زندگی حرفه ای خود را.”

در شنبه شب در اوایل ماه آوریل در حالی که پیتر مشغول به کار بود اولین تغییرات در ICU ق را subforum پزشکی ساکنان زنده بود با شایعات. دو ساکنان در برنامه های مختلف در شهر نیویورک, پوستر نوشته بود درگذشت در حالی که کار مناسب و بدون PPE و یک شهروند دیگر را در میشیگان. مدیران به سرعت حذف چند پست اما سرکش تمایلات دم از طریق هفته آینده.

کسی فیلمی از یک NewYork-پروتستان اجرایی reprimanding ساکنان برای شکایت در طول بحران — اما intercut با فیلم از یک دیکتاتور در فیلم “V for Vendetta.” Google Doc که در آن ساکنان می تواند به صورت ناشناس به اشتراک گذاری داستان در مورد بیمارستان ها ارائه نمی شخصی دنده محافظ و انضباط کارکنان که صحبت کردن در اطراف به تصویب رسید. پوستر مشترک اطلاعات تماس انگشت شماری از باشنده های کارگری در سراسر کشور و بارها و بارها مطرح شده این ایده از یک اعتصاب یا اعتصاب.

ساکنان شد spooked با هفته از خرد کردن اخبار بد, گریم, گزارش از اتاق های اورژانس و عدم PPE. اولین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی درگذشت در نیویورک در بیمارستان کوه سینا در پایان ماه مارس. روز پس از مرگ او کوه سینا پرستاران ارسال شده عکس های خود را در رسانه های اجتماعی پوشیدن کیسه زباله بعد از بیمارستان زد بیرون از لباس.

بیمارستان ها به طور فزاینده ای استفاده می شود شرایط نظامی — صحبت کردن در مورد “نقل و انتقال” از ساکنان از عروق کرونر از تخصص به ويژه — در حالی که هشدار پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان در برابر صحبت با رسانه ها. به نیویورک قوی پرستاران اتحادیه های ساخته شده نمایش به فشار برای حمایت از اعضای آن بسیاری از ساکنان سوال که چگونه آنها می تواند مشابه حمایت.

این کمیته برای کارورزان و دستياران یا CIR است که در ارتباط با کارکنان خدمات بین المللی, اتحادیه اروپا, بزرگترین مدل برای جمعی اقامت اقدام با 13,000 اعضای یک تعداد انگشت شماری از کشورها در سراسر کشور است. این اتحادیه می گوید که nonunionized ساکنان از سراسر کشور شده اند و پس از رسیدن این بیماری همه گیر شروع به پرسیدن در مورد حقوق خود و قرار دادن با هم یک لیست جامع از نگرانی ها و سوالات در وب سایت خود را.

اما پیتر که یک CIR عضو است و تردید در مورد چقدر سازماندهی اتحادیه های کارگری در واقع می تواند انجام. “اگر پرستاران اتحادیه پرس برای چیزی است که آنها در واقع اهرم,” او می گوید. “این چیزی است که شما واقعا باید در یک دستياران اتحادیه. هیچ چیز وجود دارد شما می توانید واقعا تهدید به انجام. هیچ مجموعه ای از ساکنان که در حال رفتن به مایل به رفتن در یک حمله واقعی.”

ساکنان تعاونی های تشکیل شده به طور جداگانه از CIR نیز توجه است. ساکنان در دانشگاه واشنگتن مشغول به کار شده اند از تابستان گذشته بدون قرارداد به عنوان دانشگاه واشنگتن Housestaff انجمن که در آن الکس Adami به عنوان خزانه دار, چانه زنی برای دستمزد بهتر و مزایای. اتحادیه صحنه a 15-minute اعتصاب در ماه سپتامبر است که توجه ملی به عنوان یکی از تنها جمعی پزشک اقدامات در دهه های اخیر. بیمارستان شده بود که ساکنان ناامید کننده معامله قبل از همه گیر زده و آنها می خواهم از سر گرفته شد مذاکرات در اوایل ماه آوریل بیش از ویدئو کنفرانس.

Adami می گوید که شده است وجود دارد یک “چشم انداز مثبت” در توجه به ساکنان و می گوید بهتر از درمان بسیار مهم است در یک بیماری همه گیر و حتی به بیمارستان ها در صورت کمبود بودجه.

“اگر شما یک دسته از سوخته بیمار ساکنان, شما در حال رفتن به بدتر مراقبت,” او می گوید. مزایای مانند خطر پرداخت در محل “یک مقدار در این زمان از ساکنان به طوری که این نهاد نه تنها استفاده شما بدون مراقبت. اگر ما یک هزینه برخی از مرتب کردن بر اساس به موسسه اگر هیچ ارزش متصل به آنچه ما انجام می دهیم پس چرا این موسسه فقط با استفاده از شما به عنوان آنجا که آنها می توانید؟”

تهدید مطبوعات بد ممکن است به اندازه کافی برای اقدام در حال حاضر. به زودی پس از ایمیل حذف NYU رهبری اجازه دهید ساکنان می دانیم که پس از “بازخورد اضافی” آنها می شود تا تداوم برنامه ریزی شده را افزایش می دهد برای ساکنان از ژوئیه 1 به 1 آوریل. در بیانیه دانشگاه نیویورک تایید کرد که “اقامت و همراهان که ارائه مستقیم مراقبت های بالینی به Covid بیماران در سطح بالاتری از مسئولیت بیش از حد معمول خود را جبران پیشرفته به بعد PGY سطح عطف به ماسبق به تاریخ 1 آوریل سال 2020 به جای 1 ژوئیه سال 2020 است. ما نیز به دنبال افزایش بودجه برای کمک به خارج از مجموعه استرس های مالی برای کسانی که خانه افسران که همکاران باید شغل خود را از دست. علاوه بر این, ما به زودی اعلام خواهد کرد که چگونه ما همچنین برنامه ریزی برای رسیدگی به نیازهای کارکنان ما فراتر از فقط خانه ما کارکنان. این افراد از متخصصان مراقبت های بهداشتی به پرسنل تعمیر و نگهداری نیز به صورت مشابه شخصی خطرات و چالش ها و ترس به عنوان آنها بیش از حد کار برای حمایت از مراقبت برای Covid بیماران است.”

این یک امتیاز کوچک اما ممکن است آن را به اندازه کافی در حال حاضر پیتر گفت. “من فکر می کنم با این سطح از خستگی عاطفی است که همه ما باید فقط از انجام همه این است که این احتمالا به اندازه کافی است که مردم به اندازه کافی ندارد آتش واقعا مبارزه را برای بیشتر است.” “من فکر می کنم آنها حداقل به ما را نگه دارید و آرام و انجام آنچه که ما قرار است به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im