صنعت گوشت مبارزات انتخاباتی جریان های نقدی به مقامات به دنبال سرکوب Covid-19 دعاوی

کشاورزی کارخانه منافعرو به پتانسیل خطرات قانونی به اتهام عدم محافظت از کارگران از coronavirus مربوط به خطرات در میان بسیاری از منافع کسب و کار در حال حاضر پشتوانه تلاش برای به دست آوردن ایمنی ویژه ای از مسئولیت قانونی.

در ماه آوریل به عنوان گوشت زنجیره تامین تحت فشار زیادی برای ادامه تولید مواد غذایی در طول همه گیر مزارع کارخانه شد برخی از اولین نقاط داغ برای شایع گسترش این کوروناویروس. نزدیک به 100 کارگر در انواع گوشت-گیاهان پردازش در سراسر کشور درگذشت Covid-19 و چندین هزار نفر آلوده شده اند در سراسر صنعت, یک بحران است که موجب دعاوی وی از سوی مامورین که صنعت گوشت است قادر به محافظت از کارگران است.

قانونی تهدید می تواند undone با مسئولیت جدید معافیت, قوانین, قانونی اولویت برای جمهوری خواهان در هر دو مجلس نمایندگان و سنا دریافت کرده است که حمایت سیاسی از این صنعت و تاثیر گذار فکر می کنم تانک.

Smithfield, غذاهای, بزرگترین خوک پردازنده و Mountaire مزارع عمده مرغ تولید را زیر آتش آمده در ماه های اخیر برای گزارش اعمال فشار و کارکنان جمعیت به گیاهان با حداقل احتیاطی.

Smithfield غذاهای قطع کمپین چک به جمهوری خواه به طور کلی وکیل به دنبال مسئولیت مدنی برای حمایت از کسب و کار باقی مانده است که باز در گیر و اعزام شرکت لابی به فشار نمایندگان مجلس بر این موضوع است.

Smithfield مواد غذایی که اهدا کوچک به مقدار ده ها تن از قانونگذاران به طور منظم ساخته شده خود را برای اولین بار قابل توجهی کمک مالی به حزب جمهوریخواه به طور کلی وکیل انجمن در بیش از شش سال و دو ماه پیش. این شرکت ساخته شده $25,000 کمک مالی به راگا فقط سه روز قبل از اعضای انجمن با ارسال نامه ای به کنگره خواستار گسترده کسب و کار و ایمنی از مدنی ادعا می کند شرکت های هلدینگ مسئول عفونت کروناویروس با توجه به شرایط کار. بعد که ماه پس از نامه فرستاده شد Smithfield غذاهای دنبال کرد تا با یکی دیگر از $25,000 سهم به راگا.

“این COVID-19 همه گیر است به احتمال زیاد به ایجاد یک موج در دعوی قضایی مدنی هدف قرار دادن حسن نیت کسب و کار برای گرفتن همه گیر کاهش اقدامات” نامه رهبری گرجستان دادستان کل کریس کار هشدار داد. در این نامه اشاره کرد که 23 متحده را امضا کرده اند مسئولیت محدود بیش از coronavirus و از کنگره خواست به سرعت تصویب فدرال چشم پوشی.

ران کامرون, میلیاردر صندلی Mountaire مزارع است و به طور مشابه باران مقامات پشتوانه گسترده فشار برای مصونیت قانونی برای coronavirus مربوط به ادعا می کند با کمک های مالی مبارزات انتخاباتی.

آمریکا Farm Bureau Federation که نشان دهنده طیف وسیعی از حیوانات, کشاورزی, منافع نیز تحت فشار قرار دادند کنگره شامل مسئولیت پوشی در دور بعدی قانونی برای کمک به بحران کنونی است.

Mountaire مزارع و Smithfield غذاهای نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

متمرکز طبیعت مزرعه کارخانه صنعت عظیم گیاهان به کارگیری کارگران اغلب نشسته اند شانه به شانه به دبنینگ جوجه و یا بسته بندی گوشت گاو همراه با ناچیز پرداخت مرخصی استعلاجی و کاهش نرخ فدرال بازرسان ایمنی ساخته شده از صنعت اولیه نقطه کانونی بحران است.

چند عمده گوشت شرکت های همراهی بیمار و کارکنان را به ادامه کار با وعده پاداش و در بسیاری از گیاهان کارگران ادعا کرد که آنها در مواجه با دشمنی که درخواست بهداشت تجهیزات از قبیل ماسک صورت.

در یک گیاه تگزاس متعلق به JBS یک برزیل مبتنی بر گوشت کنگلومرا کارگران بودند ترغیب به ادامه کار از طریق همه گیر با وعده رایگان آنگوس دنده-چشم که قیمت در حدود نیمی از یک روز دستمزد است. صنعت مهاجر-سنگین نیروی کار اشاره کرد ترس از عذاب برای صحبت کردن در شرایط خطرناک.

در مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی قانع کننده بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به باز بماند تشدید گسترش سریع ویروس. قبل از آن که در ماه یک Smithfield غذاهای گیاهی در داکوتای جنوبی به طور خلاصه به دست آورد توجه بین المللی به عنوان بزرگترین کشور شیوع کروناویروس.

Smithfield مواد غذایی مواجه شده است و حداقل یک طرح دعوی در دادگاه فدرال بیش از آن در دست زدن به بحران است. جامعه روستایی کارگران داد یک گروه است که سازماندهی بسته بندی گوشت می آمد کارگران در روستایی در ایالت میسوری اعلام کرد که این شرکت نقض مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل در آن میلان, Missouri گیاه. کارکنان در کارخانه, شکایت, شارژ, شلوغ شد به نزدیکی کافی و تجهیزات ایمنی. این طرح دعوی در دادگاه در حال اخراج شد تا حدی قضایی در زمینه.

“ما خوشحالیم که با تصمیم دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای غرب منطقه میسوری به رد شکایت شده علیه شرکت” شرکت در بیانیه ای گفت. “از همان آغاز ما اعلام کرد که این طرح دعوی در دادگاه بود بیهوده و بیمعنی و پر از فریبنده اتهامات که بدون حقیقی یا حقوقی شایستگی و اظهارات بيشتر بر اساس حدس و گمان شایعات ناشناس اعلامیه ها و اطلاعات از رده خارج.”

در داکوتای جنوبی, Smithfield غذاهای خواسته یک قاضی فدرال برای جلوگیری از تنظیم کننده فدرال از اخذ Covid-19 شیوع اطلاعات در state. “Smithfield کارکنان مشروع منافع حفظ حریم خصوصی در این اطلاعات و Smithfield و DOH [South Dakota وزارت بهداشت] از نظر قانونی موظف به حفاظت از آن” شرکت وکلای مدافع ادعا کرد.

Mountaire مزارع نیز مواجه ادعا می کند که این شرکت قرار داده شده کارگران در راه آسیب است. های اخیر تحقیقات در نیویورکر را متهم کرد که این شرکت پنهان ميزان عفونت در آن مرغ-گیاهان پردازش در کارولینای شمالی.

ایالات غذایی و تجاری کارگران یک اتحادیه کارگری به نمایندگی از Mountaire مزارع کارگران ثبت فدرال ادعا در مارس شارژ است که این شرکت همراهی کارکنان در یک دلاور گیاه برای حضور در ضد اتحادیه در جلسات حضوری طی این بیماری همه گیر در تخلف از دستورالعمل CDC.

JBS تایسون مواد غذایی و دیگر صنایع گوشت غول روبرو هستند دعاوی غیر عمدی بیش ادعا می کند که شرکت های درگیر در تولید ناخالص سهل انگاری بیش از حفاظت از کارگران از coronavirus.

این نه فقط حیوانات و کشاورزی و منافع آن مواجه اند مسئولیت حقوقی بیش از این بیماری همه گیر. این بحران بی سابقه است موج از طریق اقتصاد بالا بردن سوال که آیا طیف وسیعی از کسب و کار ممکن است به صورت جدی و قانونی قضاوت بیش از چگونه آنها ممکن است در معرض کارگران و مشتریان به ویروس.

بسیاری از شرکت ها از همه راه راه ابراز نگرانی کرده اند که یک موج جزر و مدی از پرونده های حقوقی بیش از coronavirus خطر می باتلاق هر گونه امید بهبودی و این که وکیل شاکی در حال تلاش برای بهره برداری از بحران است. فعالان کارگری و حقوق مصرف کننده, طرفداران مقابله با آن شرکت را نادیده گرفته و روش های است که می تواند زندگی را نجات داد.

ویرجینیا-بر اساس قانون شرکت Hunton اندروز Kurth که در خدمت به عنوان مشاور به Smithfield مواد غذایی برای شرکت coronavirus مربوط به موارد وارد 3,649 کلی coronavirus مربوط به دعاوی حقوقی در سراسر انواع مسائل و صنایع به عنوان ژوئیه 21. در برابر این پس زمینه از مسئولیت حقوقی بیش از 200 انجمن های صنعت باید درخواست های ویژه و مصونیت قانونی برای coronavirus مربوط به لباس.

با نفوذ صنعت-حمایت فکر می کنم مخازن مانند آمریکا سازمانی موسسه و بنیاد میراث را خواستار دعوی در دادگاه مدنی ایمنی به عنوان بخشی از هر coronavirus حل قانونی. آمریکا قانونی شورای بورس یک کسب و کار غیر انتفاعی است که تولید “مدل” قانون برای کمک به شکل دادن به سیاست های دولت منتشر شد قالب قانون در روز دوشنبه که خواستار مسئولیت مدنی ایمنی برای اقدامات ناشی از یک اورژانس ملی یا فاجعه.

رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا همچنین خواستار آن شدند که مرحله بعدی اقتصادی امداد شامل مسئولیت مدنی ایمنی. کنگره رهبری صندوق یک سوپر پک همراه با مک کارتی مشاوران ویژه دریافت 250.000 دلار از Mountaire مزارع’ کامرون در ماه مه. (کامرون یک روال کمک کننده به ایران علل و یکی از بزرگترین اهدا کنندگان در سال های اخیر چرخه به تهمت و کنگره جمهوری خواه سوپر پکس.)

کارخانه مزرعه منافع پشت صحنه نیز به طور مستقیم به شکل فرایند سیاست. Smithfield, غذاهای سوابق نشان می دهد حفظ یک تیم فدرال و دولت لابی مستقر برای ترویج مسئولیت و نگرانی های اطراف Covid-19.

سوابق فدرال نشان می دهد که Smithfield غذاهای قرارداد با هلند & شوالیه ملی شرکت حقوقی به لابی در این موضوع در کنگره است. همان شرکت نیز در عمل از طرف Smithfield مواد غذایی در کارولینای شمالی یک دولت است که تصویب یک جزئی با مسئولیت محدود در ماه ژوئن. قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر D-N. C., کمک های مالی افراد و کسب و کار و مسئولیت از ادعاهای مربوط به انقباض coronavirus به جز در موارد ناخالص سهل انگاری و یا تخلف عمدی.

آیووا ایالتی است که یکی از بالاترین غلظت از گوشت خوک در تولید گیاهان از جمله چندین Smithfield غذاهای امکانات نیز گذشت و چشم پوشی از مسئولیت قانونی در ماه گذشته. این لایحه در مجلس سنا فایل 2338, امضا شده توسط رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز, R -, آیووا, فراهم, فراگیر, ایمنی, کسب و کار برای coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی جز در موارد عمدی کینه توزی.

لابی سوابق در آیووا نشان می دهد طیف وسیعی از منافع کسب و کار درگیر در حمایت از تصویب لایحه از جمله Koch Industries, آیووا انجمن رستوران, AT&T, و, آیووا, مواد غذایی, انجمن صنایع. Smithfield غذاهای اعزام حداقل یک لابی در Des Moines به فشار مقامات به تصویب این قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>