شاید مرکزی اروپا Policing بهتر …

اگر شما تا کنون به اشتراک گذاشته برنامه های سفر خود را به بارسلونا یا پاریس در اطراف تعطیلات میز شام شما احتمالا تجربه کرده است که zany, overcautious نسبی هشدار در مورد محلی pickpockets. “حمل کیف پول خود را در جیب جلوی خود را!” آنها نشان می دهد. “پوشیدن کوله پشتی خود را راه دیگری در اطراف است!”

ترس ممکن است منجر به برخی از گردشگران برای خرید قطعا unhip کمی گذرنامه کیسه های برای پنهان کردن در زیر پیراهن خود را. اما برای کسانی که واقعا نگران در اینجا یکی دیگر از پیشنهاد: سر بیشتر شرق اروپایی خود را برای گردش. چرا که پلیس ضبط شده سرقت ظاهر می شود به مراتب کمتر شایع همراه اتحادیه اروپا از مرزهای شرقی از غرب اروپا است. در واقع …

شما آماری 15 بار بیشتر احتمال دارد به سرقت در بلژیک و فرانسه و یا اسپانیا از در اسلوونی اسلواکی و مجارستان.

حداقل این است که ایده شما می خواهم به دنبال در آمار اخیر از Eurostat بلوک آمار رسمی سازمان. اسلواکی و مجارستان هر دو به طور متوسط نه سرقت در هر 100 ، 000 ساکنان در سال 2017, در حالی که اسلوونی ثبت شده 12. اما پلیس در بلژیک و فرانسه و اسپانیا سنجش 167, 150 و 144 چنین جرائم ليتر در هر 100 ، 000 نفر است. که هنوز هم کمتر از 210 در هر 100 ، 000 در ایالات متحده در سال 2018 اما بسیاری بالاتر از 1.8 در هر 100,000 سرقت ثبت شده در ژاپن در سال 2016. آیا معنی پست-کشورهای کمونیستی به سادگی بهتر در پلیس کار می کند ؟

Policemen watch Slovakia's national foot

آن را بسیار ساده می گوید مسیحی Mouhanna جرم و اجرای قانون محقق فرانسوی در مرکز ملی تحقیقات علمی است. او نشان می دهد نتایج در واقع برجسته صلاحیت نسبی از اجرای قانون اشاره کرد که سطح بالاتری از اعتماد میان قابل مرفه تر جمعیت — که رک و پوست کنده صحبت کردن بیشتر برای به سرقت رفته بود — منجر به تعداد بیشتری از گزارش پلیس. “بیشتر پلیس کارآمد و بیشتر آنها ضبط جنایات,” او می گوید. همچنین این موضوع موجب ناراحتی از overreporting سرقت برای دیدار با ترخیص کالا از سهمیه.

اما این که می گویند غرب اروپا نیست که یک یا دو چیز را به یاد بگیرند که از آن سوسیالیستی سابق دوستان است.

را اسلوونی به عنوان مثال که در آن پلیس باید به طور فزاینده ای به دنبال یک جامعه فراگیر پلیس استراتژی پس از 1990s شروع شد. با توجه به Gorazd Meško یک جرم شناسی استاد در دانشگاه ماریبور تقریبا هر اسلوونیایی شهرداری به شورای امنیت سازمان ملل متشکل از هر دو از مقامات و اعضای جامعه مدنی است که به عنوان یک نهاد مشورتی به شهردار محلی. که در علاوه بر این به یک نیاز است که اجرای قانون محلی است که نیاز به اتخاذ و نشر ایمنی طرح در هر سال.

به عنوان یک نتیجه Meško می گوید: مردم محلی زندگی می کنند با اطمینان بیش از حد وجود دارد. “پلیس لذت بردن از یک سطح بالایی از اعتماد را با ساکنان که به نظر من می تواند مردم را تحت تاثیر قرار تمایل برای گزارش جرم و جنایت است.” او می گوید که منجر به کاهش جرم و جنایت گزارش شده از حدود 90000 جرائم در هر سال قبل از سال 2014 به حدود 60000 امروز.

در نزدیکی اسلواکی مقامات ویژگی اخیر کاهش سرقت به پیشگیری پلیس کار می کنند. با توجه به Michal Slivka سخنگوی این کشور نیروی پلیس آنها همچنین بیشتر قابل رویت نقش در رسانه ها و در شبکه های اجتماعی هشدار به خطرات ناشی از این گونه جنایات ، پلیس نیز معتقد بانک ها به حمل پول نقد کمتر در شاخه های محلی و افزایش کیفیت دوربین مدار بسته سیستم های نظارت.

علاوه بر این مهم نیست که راه شما را در آن نگاه کنید — یا که کشور شما در حال نشستن در آنجا را امیدوار اخبار برای اروپا به طور گسترده تر. به طور کلی Eurostat یافت سرقت بود را 24 درصد بین سال 2011 و سال 2017 به حدود 396,000. که در مقایسه با 4 درصد افزایش می دهد بین سال های 2008 تا 2011.

بنابراین بسته که چمدان با اعتماد به نفس و سر هر جا که باد می وزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su