Matthew Lawrence Teases امکان یک ” عشق برادرانه,’ راه اندازی مجدد

روم برادران در آن دوباره? Matthew Lawrence باز کرد تا در مورد اینکه آیا او و برادران خود Joey Lawrence and Andrew Lawrence, آیا تا به حال بازگشت برای یک عشق برادرانه راه اندازی مجدد.

“شما می دانید چیزی است که خیلی خنده دار است ؟ شما می دانید چه ؟ هنگامی که شما در واقع زمان به فکر کردن در مورد چیزهایی که [به یاد من] یکی از نمایندگان به نام من و گفت: “سلام به شما و برادران شما در این مورد چیست؟’ من تا به حال یک گفتگو” متی 40 گفت: ما هفته به طور انحصاری بر روی چهار شنبه, آوریل 8 در یک مصاحبه مشترک با همسرش, Cheryl Burkeبود که بحث در مورد الماس painting club. “… ما در حال صحبت کردن با یکی از سازندگان از آن نشان می دهد و آنها صحبت کردن در مورد آن است.”

Matthew Lawrence Teases Possibility of a ‘Brotherly Love’ Reboot
Matthew Lawrence بلر Raughley/تالار گفتگو/AP/شاتر

The Boy Meets World آلوم ادامه داد: “من نمی دانم. گفتگو به معنای واقعی کلمه بود, دیروز فقط به ارمغان آورد تا به من. من نمی دانم. من نمی دانم. من می دانم که همه ما دوست داریم به آن را انجام دهد. این فقط من حدس می زنم زمان. زمان بندی همه چیز است.”

در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس متی اشاره کرد که “خواهیم دید” در مورد به طور بالقوه در مرحله یک virtual مراسم به صورت کوتاه سری.

عشق برادرانه پخش برای دو فصل که یکی از آنها پخش شده در NBC در حالی که دیگر پخش WB از سال 1995 تا 1997. این سریال کمدی شرح زیر است جو روم (جوی) به عنوان او به خانه برگشت و یک سال بعد از مرگ پدرش به پول نقد خود را به اشتراک گذاری در کسب و کار خانوادگی. اما او به زودی متوجه می شود که این شرکت می تواند با استفاده از کمک او و که او نیم برادران — مت (متی) و اندی (اندرو) مورد نیاز او را به عنوان به خوبی.

هر چند امکان از عشق برادرانه در حال بازبینی است و هنوز هم در هوا متی آخرین کار می کرد با برادر اندرو 32 در سال 2019 را بهتر از عشق. دراماتیک فیلم به دنبال یک نو جوان فروشنده مواد مخدر که در میدان جنگ در جنگهای اعتیاد با مواد مخدر پس از بستری شدن در بیمارستان.

در ضمن متی نگه داشته است مشغول حیوانات خود را که برجسته شده است در جدید Instagram سری آقای خزنده مرد, حیاط خلوت, اعترافات.

“ما فقط با داشتن سرگرم کننده است. من فقط در تلاش برای مردم نشان می دهد آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند با این نوع حیوانات و امیدوارم که برای به اشتراک گذاشتن برخی از دانش و یا به دست آوردن برخی از دانش از افراد دیگر وجود دارد خارج وجود دارد” متی به ما توضیح داد. “این بیشتر در مورد راه اندازی یک جامعه از مردم که مانند حیوانات عجیب و غریب و یا [هستند] تلاش برای اتخاذ خزندگان و یا مراقبت از رها حیوانات خانگی و یا هر چیزی شبیه به آن.”

متی افزود: “شما می توانید فقط در خلوت با من و تغذیه برخی از خزندگان!”

آقای خزنده مرد, حیاط خلوت, اعترافات پخش در Instagram جمعه ها در 4 p. m. ET/1 p. m. PT.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>