مت دیمون و بن افلک را Bromance از طریق سال

یک bromance ارزش جشن گرفتن! مت دیمون و بن افلک ثابت کرده اند که بیش از سال است که هیچ کس ندارد دوستی کاملا مانند آنها.

دوران کودکی بگیرید و یاد دهید شدم و با هم در کمبریج ماساچوست که در آن آنها شد دوستان سریع هنگامی که دامون 10 بود و افلک بود 8. از آن پس این جفت ارز رفته اند برای تبدیل شدن به اصلی فیلم ستاره. آنها هم مشغول به کار بر روی چندین پروژه از جمله مدرسه, روابط, نبرد Shaker Heights و میدان رویاها.

در هنگام نوشتن برنده جایزه اسکار فیلمنامه برای سال 1997 Good Will Huntingهای دیرین بگیرید و یاد دهید, هم اتاقی بودند. “ما اجاره این خانه در ساحل ونیز و 800 نفر آمد و ماند با ما و مست” افلک قبلا گفت: با توجه به فوربس.

“سپس ما از پول زد و تا به حال به یک آپارتمان. آن را مانند, همه چیز, هیجان انگیز بود,” او ادامه داد. “بنابراین ما در زندگی گلندیل و عقاب راک و ما در زندگی, هالیوود, وست هالیوود ونیز توسط هالیوود باول همه جا. ما می خواهم پرتاب کردن برخی از مکان ها و یا ما می خواهم که به upgrade و یا downgrade بسته که پول است.”

صحبت کردن با سرگرمی امشب در سال 2016 دیمون باز کردن در مورد خود را در دراز مدت پیوند با افلک.

“من او را شناخته ام برای 35 سال و ما با هم بزرگ شده,” او گفت: در آن زمان. “ما هر دو در عشق با همان چیزی که — بازیگری و فیلمسازی. من فکر می کنم ما تغذیه در هر یک از دیگر و وسواس طی واقعا سازنده های مهم سال است که پیوند ما برای زندگی است.”

یک منبع گفت:” ما هفتگی در سال 2018 که دیمون بود “پشتیبانی بزرگ” برای افلک در طول سفر خود را به هوشیاری. “او همیشه وجود دارد برای بن هر زمان که به او نیاز دارد او را” خودی اضافه شده است.

بیش از دو دهه پس از راه رفتن دور با خود جایزه اسکار برای Good Will Hunting در سال 1998 جفت تایید کرد که آنها در حال teaming تا دوباره برای آخرین دوئل. آنها را costar و نوشتن پروژه همراه با Nicole Holofcener.

حرکت زیر برای دیدن دیمون و افلک دلخواهی bromance در طول سال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de