ماسک کردن: چگونه برادران که سوخت بازگشایی تظاهرات ساخته شده فرار راست شبکه

ایمیل بازی به ترس. “کل ادارات پلیس در حال غرق باندهای جنایتکاران خم در خشونت و سرقت و آتش سوزی و بیشتر” خواندن یک خبر در ماه ژوئن به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس را لرزاند کشور است. “Minnesotans دیده اند ما صلح آمیز در خیابان ها به خشونت کشیده شد یک شبه با اشوبگرانه اوباش” خواندن دیگر فرستاده طولانی نیست پس از سوزاندن مینیاپولیس سوم حوزه. “چپگرایان رادیکال … در حال غارت در خیابان های ما روشنایی ساختمان در آتش وحشتناک شهروندان و قتل پلیس” intoned یک سوم است. Antifa در خیابان های آینده برای خود اسلحه و آیا شما می دانید که Nickelodeon است, از بین بردن سگ پلیس شخصیت از آمار کودک نو پا نشان می دهد “Paw Patrol?” (آن نیست.)

برای جناح راست حاشیه فعال بن Dorr که با ارسال ایمیل های خشم در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم بود آسان محوری از دیگر علت او شده است می خواهم تبلیغ است. با برادران خود هارون کریس و متی بن Dorr کمک به راه اندازی تظاهرات برای بازگشایی متحده در سراسر کشور تعطیل در میان coronavirus همه گیر در این بهار. به تنهایی یا همراه چهار Dorr برادران آغاز کشت Facebook, گروه, پیوست, توسط صدها نفر از هزاران نفر از اعضای, است که باید کمک به سوخت و تردید در مورد سلامت احتیاط و تحت فشار قرار دادند به صورت متحده برای باز کردن قبل از موعد مقرر. در یک کشور که در آن عمل ساده پوشیدن ماسک تبدیل به یک بیانیه سیاسی افرادی که سازماندهی علیه ماسک ارزش تماشای.

این Dorr برادران که در محدوده سنی 29 تا 40 روابط به حزب چای ارقام مانند میشل باخمان و ران پل و رد شده توسط مردم در هر دو سمت راست و سمت چپ به عنوان astroturfing hucksters که بیشتر علاقه مند به سود از سیاست. حتی انجمن ملی تفنگ را محکوم کرده و آنها را به عنوان scammers. قبل از آنها شروع نرده علیه بهداشت عمومی اقدامات برادران آغاز شده تفنگ حقوق و ضد سقط گروه در کشورهای مختلف ثبت نام آنها را به عنوان سازمان های غیر انتفاعی و سپس پرداخت کردن برخی از پول است که آنها از افزایش کمک های مالی به سود پست مستقیم شرکت است که آنها خود را کنترل و با توجه به مالیاتی IRS فرم های مورد نیاز واصل شود و توسط سازمان های غیر انتفاعی.

Penn-Firearms-Assoc

تصویر: آدم میده برای رهگیری

این Dorrs اداره و یا وابسته و حدود دو دوجین سازمان های غیر انتفاعی و Facebook و گروههای 11 متحده از جمله آیداهو دوم متمم داد آیووا Pro زندگی و تهمت باشگاه Ohio. اغلب تاکتیک های خود را می خام. بسیاری از سازمان ها فاقد دفاتر. ایالت نیویورک سلاح گرم انجمن و پنسیلوانیا سلاح گرم انجمن در حال ثبت نام برای یو پی اس, فروشگاه ها. آیووا Pro زندگی عمل و آیووا صاحبان اسلحه ذکر شده در P. O. جعبه. بسیاری از گروه های تقریبا یکسان آرم و طراحی وب سایت. این Dorrs فیلم شبیه فیلم ها برای گروه های مختلف اغلب با پوشیدن همان لباس. علاوه بر درخواست برای پول, ایمیل های خود را به طور معمول با لینک ظاهری دادخواست است که جمع آوری نام و آدرس های فیزیکی را به اشتراک به لیست های پستی.

اما Dorrs’ شبکه نباید با تخفیف. در یک لحظه زمانی که حزب جمهوری خواه در تلاش برای مقابله با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را کاهش نظرسنجی شماره و بدون کنترل گسترش Covid-19 بازگشایی فعالان ارائه محافظه کاران جدید انرژی به عنوان حزب چای حامیان یک بار انجام داد. “این Dorrs واقعا مهم است زیرا آنها باید انگشت خود را بر روی نبض از آنچه اتفاق می افتد در محافظه کار مردمی” گفت: Devin Burghart رئیس موسسه آموزش و پژوهش حقوق بشر که آهنگ های راست افراطی. “امید در میان محافظه کاران در حال حاضر است که می توانید آنها را به نحوی شکل که به یک بسیج نیروی.”

“این Dorrs واقعا مهم است زیرا آنها باید انگشت خود را بر روی نبض از آنچه اتفاق می افتد در محافظه کار مردمی.”

این مؤسسه تعداد Facebook گروه ترویج بازگشایی شود باید 2.7 میلیون عضو دارد. حداقل 325,000 از آن دسته از کاربران متعلق به Dorr-وابسته به گروه. “سوء ظن من این است که Dorrs رونق گرفت چرا که از رسانه های اجتماعی و هر آنچه در آن است که باعث می شود مردم هم اعتماد و مشکوک گفت:” سالی جو Sorenson یک داکوتای جنوبی بر اساس بلاگر که به دنبال Dorr خانواده برای چند دهه. “این بچه ها رونق گرفت چرا که مردم تمایل به این باور که کسی به آنها آسیب برساند.” این پارانویا فضای اطراف بازگشایی تظاهرات در برخی موارد منجر به تلاش در خشونت است. در ماه مه یک بازگشایی معترض در کلرادو بازداشت شد بعد از محققان چهار بمب دست ساز در خانه خود را. در ماه ژوئن دادستان فدرال به اتهام سه نوادا مردان توطئه برای منفجر کردن و یا آتش به دولت آمریکا ساختمان در طول Black Lives Matter تظاهرات در لاس وگاس. طرح های خود را تا به حال شکل گرفته در ماه آوریل در ارتباط با ضد قفل تظاهرات در نوادا است.

در حالی که Dorr برادران نشده اند به طور مستقیم به ویژه حوادث خشونت آمیز آنها ماهر در تحریک خشم و جمع آوری کمک های مالی با خرده توهین نژادپرستانه سگ سوت و احمقانه مانع است. آنها باید حرفه ای ساخته شده از skewering جریان اصلی جمهوری خواهان. آنها در کامل مردم به استوک سیتی نفرت در یک برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری در جهانی همه گیر. و در درست Trumpian مد با پرداخت خود را و ترویج نفرت آنها ممکن است تا پایان تخم ریزی یک جنبش است.

این Dorr برادران بزرگ شده در یک خانواده 11 کودکان در شمال غربی ایالت آیووا شهر Ocheyedan. این شهر متعلق به این منطقه است که انتخاب بدنام نژادپرستانه تشکر. استیو شاه و برادران غوطه ور شدند در محافظه کار سیاست را از سنین پایین. در 1990s پدر خود پل زد ضد سقط جنین که سازمان تحریم از شهرهای غرب میانه که در آن پزشکان انجام سقط جنین. آن را به اندازه کافی به اعتصاب یک کلینیک; او در دفاع از مجازات تمام مناطق تجاری. پل Dorr گفت: رهگیری در یک ایمیل که هارون و کریس دو قدیمی ترین پسران فرستاده شد به اطفال بازداشت در سنین 12 و 14 “برای کمک به نجات نوزادان از butchered.” (برادران نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این ادعا و پرونده دادگاه اطفال به طور معمول نه حصول.)

پل Dorr به فعالیت تغییر با زمان. به عنوان سال 2000 نزدیک او شد Y2K katey انباشت کالا در یک Ocheyedan فروشگاه او به نام Back Dorr دوستان شربت خانه. و اخیرا در سال 2018 او بررسی کتاب در جامعه مسائل از کتابخانه های عمومی در شهرستان اورنج, آیووا, سپس روشن آنها را بر روی آتش در Facebook Live.

بین Y2K و کتاب سوزاندن پل Dorr متمرکز defunding مدارس دولتی. او و همسرش homeschooled فرزندان خود یک تصمیم است که او شرح داده شده در ایمیل به رهگیری به عنوان یک “کتاب مقدس وظیفه” و او احساس کرد که دیگر پدر و مادر باید همان را انجام دهید. او استخدام خود را به عنوان یک مشاور به شهرهای غرب میانه بود که مدرسه منطقه پیوند همه پرسی در انتخابات کار با زمینداران بزرگ در منطقه برای شکست دادن هر گونه افزایش در بودجه برای آموزش و پرورش است. با توجه به هیئت مدیره و مدیر یک خبرنامه برای مدرسه superintendents خود تاکتیک های گنجانده شده در حال اجرا عاطفی, رادیو, تبلیغات, تنظیم “ghostwritten نامه به سردبیر” و قرار دادن سوابق درخواست پس از آن متهم مقامات پنهان کردن سوابق زمانی که آنها نمی به سرعت پاسخ می دهند. خبرنامه همچنین او را متهم کرد با استفاده از کودکان در تبلیغات است. Dorr پاسخ, در مصاحبه با عضویت در خبرنامه است که او با استفاده از “بازیگران پرداخت که هویت به افراد زیر سن قانونی من را فاش نمی کند.” Dorr گفت: رهگیری که این ادعا در مورد ساختگی نویسندگان نامه نادرست بود هر چند او گفت که او تا به حال بررسی نامه های نوشته شده توسط دیگران است.

این Dorr برادران آموخته از پدر خود در مورد سیاست از خشم. آنها همچنین یک طعم و مزه از سیاست های ملی در سال 2005 زمانی که جورج دبلیو بوش منصوب دایی, Paul برادر توماس Dorr به عنوان معاون کشاورزی با وجود اتهامات نادرست به دست آوردن مزرعه یارانه ها و اظهارات نژادپرستانه است.

این Dorr برادران آموخته از پدر خود در مورد سیاست از خشم.

در سال 2007 پل Dorr شد آیووا زمینه مدیر برای Ron Paul, کمپین بود که روابط قوی به محافظه کار direct mail جنبش است. که جنبش را برانگیخته بود در دهه 1960 هنگامی که محافظه کار فعال ریچارد Viguerie دستی کپی شده از مجلس نمایندگان ثبت نام و آدرس 12,500 اوایل خیرین Barry Goldwater ریاست جمهوری مبارزه است. Viguerie متوجه شدم که نام و نشان به خصوص مهیجی رای دهندگان است و با رسیدن به طور مستقیم او می تواند هر دو بسیج مردم و خط جیب خود. به او نوشت: او در سال 2004 کتاب “آمریکا به نوبه خود راست: چگونه محافظه کاران جدید استفاده می شود و رسانه های جایگزین به بیش از آمریکا”: “که در لیست من بود گنج به عنوان خوب به عنوان طلا آجر سپرده در فورت ناکس.” توسط 1980, Viguerie ظاهرا تا به حال 25 میلیون نام. با توجه به مورخ ریک Perlstein تنها 10 تا 15 درصد از آنچه Viguerie جمع آوری شده از لیست های پستی رفت و به ادعا ذینفع. (Viguerie نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر برای این مقاله است.) او همچنین قاچاق در ترس از کمونیست ها و آنارشیست ها و یکپارچه مدارس. این Dorrs بعدها این مثال را دنبال کنید. “مگر شما سیاسی ترسید, شما نمی خواهد از لحاظ سیاسی مورد احترام” می خواند توضیحات برای یک سال 2017 رهبری سیاسی سمینار داده شده توسط آرون, Dorr.

به عنوان پدر خود رو به کار سازماندهی برای آزادیخواه نامزد جوانتر Dorrs تن به تن برای کمک به. کمپین پستها بودند نظارت مایک Rothfeld مستقیم-mail کهنه که کار کرده بود با Viguerie و که به نظر می رسد شده اند بسیار مهم نفوذ در Dorrs. سازمان ملی Association for Gun Rights خواهد رفتن به محل کار با آیووا تفنگ صاحبان Dorr برادران ساز و برگ. هارون Dorr بعد افتخار است که او و برادرش کریس شد “‘فارغ التحصیلان متعدد Rothfeld مدارس.” از طریق یک واسطه Rothfeld کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

در یک hourlong تصویری در مورد کار خود قرار Dorrs توضیح است که آنها در ابتدا پر پاکت نامه برای سازمان های خود را بیش از پیتزا و نوشابه با دیگر صفحه اصلی-تحصیل در خانواده است. سپس هارون گفت: Dorr آنها متوجه شدم که آنها می تواند صرفه جویی در پول با نگه داشتن هزینه های پستی خود را در خانه و ایجاد خود را مستقیم به ایمیل شرکت میدوست آزادی شرکت ثبت نام خود را به عنوان یک LLC در Carroll, Iowa. (این Dorr برادران در حال حاضر پراکنده در سراسر غرب میانه. بن Dorr در نورثفیلد مینه سوتا که اتفاق می افتد به زادگاه من.)

با توجه به انتخابات براده میانه آزادی شرکت انجام داده پستها برای هر دو دولت ملی و مبارزات. در سال 2012, آزادی برای همه, یک آزادیخواه متمایل فوق العاده PAC پرداخت میانه آزادی شرکت نزدیک به 10 ، 000 دلار برای هزینه پستی. اما این شرکت به نظر می رسد که در درجه اول در خدمت Dorrs خود سازمان های حمایتی که در حال ثبت به عنوان مالیات معاف 501(c)(4)s.

از سال 2016 تا 2018 آیووا صاحبان اسلحه صرف $167,235 در مدیریت هزینه های پرداخت شده به میانه آزادی شرکت و $187,040 در پست مستقیم هزینه های پرداخت شده برای نامعلومی فروشنده. دو مبالغ هم به مقدار بیش از یک سوم از درآمد این سازمان تولید شده بیش از آن دوره. (آخرین تحقیقات توسط ردیابی و روزانه وحش جزئیات Dorrs ” مورد بحث نقش در تفنگ جنبش حقوق وارد یک نتیجه مشابه.) جریان غیر انتفاعی وجوه به سود سازمان کنترل Dorrs غیر معمول است گفت: Scott Hubay یک وکیل در کلیولند است که دارای تخصص در امور مالی مبارزات انتخاباتی قانون است. “آنها راه اندازی کسب و کار خود را و خود را غیر انتفاعی بودجه می رود به آن کسب و کار است که به نظر می رسد مانند یک روشن تضاد منافع” او گفت:. “این چیزی است که من می خواهم انتظار IRS به نگاهی است.”

اظهارنامه مالیاتی برای دیگر Dorr سازمان نشان می دهد بدون پرداخت به میانه آزادی شرکت اما افزایش دیگر پرچم قرمز. Hubay مورد بررسی قرار 990 مالیات براده از Dorr سازمان های ثبت شده در آیووا مینه سوتا و اوهایو برای رهگیری. مینه سوتا حقوق تفنگ اصلاح سه سال از 990s در اوایل سال جاری پس از یک گزارش از Cleveland.com برجسته غیر طبیعی نسبت بالایی از درآمد را صرف جمع آوری کمک های مالی. “آنها صرف 90 درصد در جذب سرمایه” Hubay اضافه شده است. “این دیوانه است.” اصلاح بازده نشان می دهد به طور قابل توجهی پایین تر جمع آوری کمک هزینه اما افزایش این سوال که چرا این شکل اصلاح شد, او گفت:.

به نمایندگی از برادران خود بن Dorr کاهش یافته است به نظر سازمان خود را از منابع مالی و یا سیاسی تاکتیک به جای ارسال بیانیه ای که آنها قبلا ارسال شده به ردیابی. “ما عذر خواهی برای هیچ چیز به حمله همان سوسیالیستی جعلی-اخبار وبلاگ ها که نفرت جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بدان معنی است که ما در حال انجام شغل ما افسانه ای” آن را بخوانید. (ثبت نام در بن Dorr در نورثفیلد می گوید: “اعضای رسانه ها اجازه ورود به این محل بدون اجازه قبلی است.”)

در حالی که برادران عمیقا درگیر با چای نامزد حزب فعالیت است. کریس Dorr کار می کرد میشل باخمان 2012 انتخابات ریاست جمهوری در حالی که برادرش هارون حفظ روابط با ران پل ساز و برگ.

برادران’ کمپین کار تقریبا فرود آمد و آنها را در آب داغ. در اکتبر 2011 و هارون Dorr گفته نوشت: طولانی یادداشت که در آن او پیشنهاد کرد که یک ایالت آیووا سناتور کنت Sorenson سوئیچ حمایت خود را از باخمان به پل در ازای حقوق ماهانه برای Sorenson و برای کریس Dorr و همچنین به عنوان یک 100.000 دلار کمک مالی به یک عمل سیاسی کمیته که Dorr برادران را اداره. Sorenson ساخته شده سوئیچ فقط قبل از 2012 آیووا قفقاز و باخمان گریه ناپاک. در سال 2013 هارون Dorr را یادداشت و چند متهم ایمیل شد به دست آمده با باز کردن اسرار که آهنگ های کمپین مشارکت و جمهوری خواه آیوا یک وبلاگ سیاسی. مستقل مشاور حفظ آیووا در سنای کمیته اخلاق به این نتیجه رسیدند در یک گزارش که او نمی تواند صحت این یادداشت. اما او اضافه کرد که کریس Dorr را انکار کند صحت آن در یک مصاحبه.

در نمونه Dorr, مد, بخشی از درام بر محور یک لیست پستی. یک باخمان کمپین کارمند متهم کریس Dorr از دانلود یک لیست از مدرسه در منزل خانواده از کامپیوتر خود را بدون اجازه. کریس Dorr ادعا مستقل محقق استخدام آیووا در سنای کمیته اخلاق که او دریافت لیست به طور تصادفی. Sorenson (بدون ارتباط با وبلاگ نویس سالی جو Sorenson) استعفا داد و از دفتر و التماس کرد گناه را به مانع عدالت و فدرال نقض قانون انتخابات در ارتباط با این طرح به دریافت غرامت از این پل مبارزات انتخاباتی. هارون و کریس Dorr نمی شد متهم — و در بیشتر قسمت ها عقب نشینی از ملی کار سیاسی. در عوض آنها با تمرکز بر گسترش رسیدن به خود را به سازمان های حمایتی.

“نگرانی از این است که این مشروع نیست ، آنها گمراه کننده مردم و گرفتن پول خود را و هیچ کاری انجام نمی.”

این Dorrs به تازگی اقدام به مناطق جدید. در سال 2017, آنها مطرح $7,900 از طریق GoFundMe به ارائه کمک به قربانیان طوفان هاروی. آنها پس از آن راه اندازی شش برادر امداد رسانی این ادعا در وب سایت خود را که “هر پنی به طور مستقیم می رود به تلاش های امدادی.” بیانیه ای که غیر ممکن است برای بررسی; سازمان ثبت شده است به عنوان یک 501(c)(3) اما هنوز ثبت 990 مالیات آشکار برای 2019 اول آن سال از وجود. بن Dorr نیز درگیر شدم با مینه سوتا منابع طبیعی ائتلاف که خود را به عنوان طرفدار کشاورز و ریل در برابر “رادیکال محیط زیست.” (وب سایت لیست به عنوان رئيس جمهور چاد Lange اما یک ایمیل به دست آمده توسط رهگیری امضا شد توسط مدیر اجرایی “بن Dorr.”)

Minn-Right-To-Life

تصویر: آدم میده برای رهگیری

در اوایل سال 2020 برادران ramped تا خود را ضد سقط جنین کار به سوال از اثر. این فوریه در ایالت مینه سوتا حق زندگی ارسال یک آتش زا نامه ای به محافظه کاران در سراسر کشور. این حرکت تا خشم سازمان در مینه سوتا شهروندان نگران برای زندگی دیرینه ضد سقط جنین ساز و برگ است که نوشته شده یک صفحه هشدار اهدا کردن Dorrs آنها خواستار “شناخته شده scammers.”

“نگرانی از این است که این مشروع نیست گروه گفت:” پل استارک و ارتباطات و مدیر مینه سوتا شهروندان نگران برای زندگی است. “آنها در حال گمراه کردن مردم و گرفتن پول خود را و هیچ کاری انجام نمی.” دولت حزب جمهوریخواه پیوست و در این تلاش با سایت mnscammersexposed.com که هشدار به مردم در مورد مینه سوتا تفنگ حقوق و مینه سوتا حق زندگی است. “وجود دارد گروه های خارج وجود دارد که فقط باید منافع خود را در ذهن; آنها فقط می خواهم به جمع آوری پول و آنها فریب مردم” دولت رهبر اکثریت سنا پل Gazelka گفت: در یک ویدیو ارسال شده on Facebook. “و ما در نهایت به اندازه کافی بود.”

دو صفحه به ارمغان آورد و در مجموع تعداد وب سایت های اختصاص داده شده به تفرج به Dorrs به عنوان scammers به سه و چهار اگر شما تعداد Facebook صفحه.

برادران نیاز به یک جدید ایجاد کند. پس از آن آمد coronavirus.

Trump supporters and a man with an assault rifle join demonstrators outside the Pennsylvania Capitol Building to protest the continued closure of businesses due to the coronavirus pandemic

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و یک مرد با تفنگ حمله پیوستن به تظاهرکنندگان در خارج از ساختمان کاپیتول ایالت پنسیلوانیا در اعتراض به ادامه بسته شدن کسب و کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 15 سال 2020 در Harrisburg, Pa.

عکس: علامت Makela/گتی ایماژ

ابتدا در مارس 8, به عنوان بسیاری از ایالات متحده, ماندم, به در خانه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 Dorr برادران آغاز شده Facebook گروه ها و دامنه های ثبت شده از جمله reopenmn.com, reopentexasnow.com و reopenwi.com در چند متحده است. “وقت آن است برای باز کردن پنسیلوانیا و توقف Gov گرگ را بیش از حد قرنطینه!” اعلام Facebook گروه ساکنان نیوکاسل برابر بیش از حد شده است.

تلاش به نظر می رسد طراحی شده است در درجه اول به گسترش لیست های پستی خود را. Reopeniowa.com برای مثال تغییر مسیر به یک صفحه است که جمع آوری آدرس برای آیووا صاحبان اسلحه. از Facebook گروه نوار اعضا از ارسال دادخواست دیگر. اما بسیاری از افراد که عضو گروه بودند واقعا عصبانی بیش از Covid-19-مربوط به تعطیلی و احساس کردند که ایالات متحده مورد نیاز به صورت آزاد از بهداشت عمومی اقدامات است.

در طول ماه های آوریل و مه این حوزه مسدود شدن جاده ها و بنا کردن آن دولت کاپیتول ساختمان. معترضان بودند اکثریت سفید. آنها با مته سوراخ کردن پرچم آمریکا و نشانه هایی است که خواندن “قربانی ضعیف” و “از خواب بیدار گوسفند.” برخی از آورده خود کودکان است. دیگران انجام حمله سلاح.

هرج و مرج در آورده با این بیماری همه گیر به Dorrs حرکت جدید. آنها بنا به گزارش صحبت با خوبی متصل سازمان از دیگر بازگشایی شد. در شخصی خود را در Facebook صفحه بن Dorr ارسال شده به طور فزاینده ای گوش خراش انتقادات تند در یک نقطه نرده ضعف سيستم ايمنی در برابر مردم است. “هنگامی که مردم به شما بگویم که به ‘ایمن ماندن” فقط پاسخ با اقامت رایگان,’,” او نوشت. هارون Dorr, در ضمن, اشاره یک هدف بزرگتر. “فقط خرید 2 بیشتر دامنه وب سایت است که من نمی توانم صبر برای استفاده در انتخابات!,” او نوشت. این Dorrs run pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه که به نظر می رسد کارش با مبارزه است.

Facebook که cozied تا به حق رسانه ها و چهره های انجام شده کمی به بلوک دروغ از گروه های جناح راست است در واقع تنها تقویت این Dorrs رسیدن.

در اواخر ماه آوریل و پس از Redditors متوجه کشت دامنه ردیابی به یک منبع Dorrs محوری شد به ملی ویژه با مفسران در سمت چپ متهم آنها را از astroturfing. Glenn Beck دعوت بن Dorr به عنوان مهمان در پادکست درخواست او “آیا شما با جورج سوروس?”

“که این سوال ما شده ایم گرفتن از رک و پوست کنده جناح چپ رسانه های 48 ساعت گذشته,” Dorr پاسخ داده است. “که بودجه این دوز و کلک? چه عروسکی کارشناسی ارشد هستند در پشت این ؟ رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شما پرداخت برای قرار دادن در این اعتراضات? که انجام این کار؟”

زمانی که حزب چای حامیان پشت سر هم بر روی صحنه در سال 2009 با پوشیدن کلاه عمو سام و تکان دادن گدسدن پرچم مفسران در سمت چپ بودند به اخراج تظاهرات به عنوان astroturfed عینک. وجود حقیقت به این تفسیر است. فعالان محلی دریافت پول و دیگر قابل پشتیبانی از آمریکایی ها برای رفاه یک گروه حمایت از بودجه توسط برادران کخ. اما حزب چای نیز ساخته شده است در سطح زمین خشم — پوپولیسم اقتصادی و همچنین به عنوان ضد مهاجر تمایلات نژادپرستانه و واکنش در مقابل دولت اوباما بود و تاثیر واقعی در روند سیاسی است. “آنها قادر به ساخت عظیم مردمی ارتش نهفته است که نه تنها سیاست فدرال اما قانونگذاران ایالتی در سراسر کشور” گفت: Burghart که مطالعه کرده است حزب چای. در برخی موارد چای فعالان حزب درو در تاکتیک بود که پیشگام توسط سازمان مترقی MoveOn.

چه ساخته شده حزب چای قوی نیروی سیاسی بود نه فقط در تاریک بلکه ظهور جدید حوزه که قبلا سمت چپ از روند انتخابات. ضد مستند اعتراضات روشن تشابه را که پیش از آن جنبش است. چای حزب حامی مالی FreedomWorks به حمایت از تظاهرات قرار دادن $50,000 دیجیتال آگهی خرید در ماه مه. (آمریکایی ها برای رفاه کاهش یافته است آشکارا به حمایت از تظاهرات.) اما به عنوان با حزب چای ضد مستند تلاش تساوی از یک گروه با انرژی اعم از رانده از دست دادن شغل و یا آشکار nativism.

خطر تکرار اشتباهات گذشته و اخراج فعالان مانند Dorrs است “فوق العاده ای” گفت: Burghart اشاره کرد که رهبران غیر متمرکز بازگشایی جنبش تمایل به تمرکز بر روی دولت های محلی و رقابت های سیاسی به جایی که آنها در واقع می تواند تفاوت را. “برای ترقی خواهان که در ادامه پیش بینی غلط به رهبری به یک دهه از حزب چای تسلط در گفتمان سیاسی و سیاسی ما مسیر است.”

Amer-Firearms-Co

تصویر: آدم میده برای رهگیری

و Dorrs اند Facebook را در کنار خود. کریس Dorr یک بار ادعا کرد که برادران متکی مستقیم پست الکترونیکی به منظور کار در اطراف این محدودیت از سایت های رسانه های اجتماعی. زیبایی از پست الکترونیکی مستقیم او گفت: در این ویدئو در مورد میانه آزادی شرکت این است که “Facebook نمی تواند سانسور آن است. توییتر نمی تواند سانسور آن است. ما در حال گرفتن سایه-ممنوع است. ما در حال گرفتن پست های ما مخفی می کردند از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد آمریکا آزادی است.” اما Facebook که cozied تا به حق رسانه ها و چهره های انجام شده کمی به بلوک دروغ از گروه های جناح راست است در واقع تنها تقویت این Dorrs رسیدن.

توسط ماه ژوئیه ، Dorrs’ بازگشایی جنگهای صلیبی گرفته بود در زندگی خود را. Covid-19-مربوط به محدودیت بودند در حال حاضر تنها گاهی اوقات تمرکز. به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات جاروب کشور کوتولگی بازگشایی اعتراضات بسیاری از ضد قفل فعالان معطوف به آشکار نژادپرستی. در Dorrs’ Facebook, گروه, اعضای, به نام, برای اجرای قانون استفاده از نیروی کشنده و آبپاش علیه معترضان. آنها مارک Black Lives Matter یک گروه تروریستی extolled اهمیت مجسمه مؤتلفه ژنرال و pilloried NFL بازیکن khezri. در یک گروه به نام دوباره باز منگنز یکی از اعضای ادعا کرد که جورج فلوید بود و در واقع مرده است. “او در مراسم تشییع جنازه” فرد نوشت.

این Dorrs کاهش یافته است به نظر در گروه ” تکامل اما بیانیه های ارسال شده توسط بن Dorr تکرار اعضا نژادپرستی و عدم تحمل. “در زمانی که اراذل و اوباش مسلح هستند شورش در خیابان, قتل افسران پلیس غارت فروشگاه ها و سوزاندن خصوصی کسب و کار ما Dorr برادران نمی تواند بیشتر افتخار تهاجمی باطل مبارزه ما برای مطیع قانون صاحبان اسلحه و نرم افزار-lifers در سراسر امریکا” آن را می خواند.

گروه های خود را در حال حاضر ده ها پست در روز هل دادن مضر اتصال تجمعات سیاسی و سازماندهی maskless کرده است. به طور گسترده تر طرفدار بازگشایی گروه را در ارائه یک فروم برای راست بازیگران به سازماندهی counterdemonstrations از جمله برخی از خشونت هستند. آنچه این حرکت را انجام نداده است ناپدید می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>