نقاب خواننده کانگورو نشان می دهد ‘Wake Up Call,’ مذاکرات بازسازی خودش

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از چهار شنبه, آوریل 8 قسمت از نقاب خواننده.

داشتن حقیقت او! نقاب خواننده پرده برداری از کانگورو در شب چهارشنبه و قضات شگفت زده شدند — اما طرفداران شد.

برای هفته, طرفداران حدس زده اند که کانگورو شد Jordyn جنگل پس از او سرنخ حول سختی او را از طریق رفت سال گذشته ساخته شده و بسیاری از مراجع به Kardashians. جنگل, 22 بود بهترین دوستان شما با کایلی Jenner اما عناوین ساخته شده در فوریه 2019 هنگامی که او را بوسید تریستان تامپسون, Khloé Kardashian‘s, وب کم, در زمان. مدل پدر نیز در گذشت در سال 2017.

Masked Singer Kangaroo Why I Wanted Reinvent My Life
کانگورو انجام در ‘نقاب خواننده’. مایکل Becker/فاکس

پس او را حذف جنگل نشان داد به طور انحصاری به ما هفتگی است که نشان می دهد یک “فرصت یک عمر” و او نمی تواند می گویند هیچ.

“من احساس می کنم همیشه به طور مداوم در تلاش برای چیزهای جدید را امتحان کنید به اختراع دوباره زندگی من است و من همیشه عاشق موسیقی است. این یک رویای دوران کودکی قادر به انجام مرحله” او با ما. “این چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به قادر به انجام, اما من به زندگی کردن رویاهای دوران کودکی من است و جالب اینجاست که من در یک کانگورو صحنه و لباس! صحنه و لباس, واقعا, احساس, من, شخصیت من است.”

هر چند که او فوق العاده عصبی نمایشی روی صحنه هر بار آرایش مغول احساس می کند که شاید یک حرفه ای در موسیقی می تواند در آینده است.

Masked Singer Kangaroo Why I Wanted Reinvent My Life
دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل و کایلی Jenner در Marie Claire تصویر ساز جوایز ، 10 ژانویه 2017 در لس آنجلس, کالیفرنیا, چلسی لورن/WWD/شاتر

“این نشان می دهد نشانه آن است که موسیقی چیزی است که من باید بروید و پس از انجام این کار من بسیار آموخته اند که” این Eylure X Jordyn جنگل موسس گفت. “اگر من می تواند بیرون رفتن وجود دارد و در انجام سوختن داغ و شعله ور کانگورو صحنه و لباس آن شوکی است که من می تواند انجام دهد به هر حال! من احساس می کنم این نشان می دهد نهایی آموزش اگر شما عصبی و [یا] اگر شما می ترسم. این بهترین تجربه برای کسی مثل من! پس این نشان می دهد من شده نوشتن موسیقی و ضبط موسیقی, بنابراین شما ممکن است دیدن یک آلبوم به زودی!”

در حالی که انجام این نمایش تا به حال بسیاری از معانی به جنگل امیدوار است که آن را نیز نشان می دهد مردم چیزی جدید.

“من بسیار هیجان زده هستم برای مردم برای دیدن وجود دارد خیلی بیشتر به من و سپس آنها فکر می کنند آن است که وجود دارد و من می خواهم مردم به قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن” او گفت ما. “شما می توانید اجازه دهید همه چیزهایی که اتفاق می افتد به شما تعریف شما و یا شما می توانید رشد و تبدیل شدن به بهتر از مبارزات شما. است که بخشی از داستان من پس از آن ساخته شده حس, اما آن را تعریف نمی کند که من هستم. برای همه چیز است که برای من اتفاق افتاده در سال گذشته و با پدرم گذشت — من اختصاص داده شده من برای اولین بار نشان می دهد به او درست قبل از من رفت و در این مرحله است. در نشان دادن این است که چنین احساسی غلتکی coaster.”

نقاب خواننده پخش در فاکس چهارشنبه در 8 p. m. ET.

با گزارش توسط تراویس Cronin

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>