نقاب خواننده موز حذف در سالگرد خود را مغز خونریزی

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از یکشنبه, مارس 22 قسمت از نقاب خواننده.

این است که موز! آخرین خواننده به طور آشکار در این رقابت ها نشان می دهد هیچ یک دیگر از برت — و آن را کاملا یک سفر برای او. به علاوه از تاریخ خود حذف پخش شد کاملا ویژه است.

“آوریل 22nd 10 سال پیش بود من مغز خونریزی. آنها عامل بر سر من انتشار خون به من نمی میرند و من آواز ‘ضربه زدن بر روی درب بهشت’ در همان زمان دقیق آنها می تواند عامل مغز من 10 سال پیش” سم خواننده 57 گفت: ما هفته به طور انحصاری زیر خود را حذف. “من تا به حال هیچ ایده این تاریخ خواهد خط. من احساس می کنم واقعا خوب جشن بقا بودن در سمت راست از خاک.”

مایکل همچنین می دانستم که لحظه به لحظه او را دیدم شارون آزبورن به عنوان مهمان قاضی که هویت خود را دیگر نمی خواهد یک راز است.

“ما شاگرد با هم! او می داند که من هر حرکت آوازی حرکت می کند و من می دانستم این بود. اگر شما در ق و تمام است که شما می توانید ببینید که بسیاری از مردم فکر می کردند از آن من بود اما وجود داشت مردم گفت: نه پس من حلق آویز بر روی آن” خواننده گفته Us. “هنگامی که من تو را دیدم شارون, من فکر کردم Damnit!’ دختر نوجوانم همیشه از من پرسیده شده است که به نشان می دهد و آنها به خوبی در مورد نه گفتن خود را رسانه های اجتماعی دوستان است. اما زمانی که شارون وجود دارد وجود دارد هیچ گفتن چه چیزی او را به انجام!”

Bret Michaels The Masked Singer
برت در کنسرت در راک, رویداد مرکز در دسامبر 2019. عکس از JLN عکاسی/شاتر

علاوه بر این مایکلز که اولین کتاب برت: خودرو-ضایعات-ography, در آینده, در مارس 12, نشان داد که چگونه او را در برخورد با جریان همه گیر شوخی که نقاب خواننده شد “جلوتر از زمان خود” با ماسک و دستکش.

“من در تلاش برای ماندن ذهنی مثبت از طریق همه از این. من در یکی از بالاترین خطر برای دسته بندی این پس من به دنبال تمام دستورالعمل CDC برای این” او به اشتراک گذاشته. “این واقعا در مورد ماندن ذهنی مثبت دانستن که وجود دارد خواهد بود و امیدواریم در آینده است. خوب درست مثل زمانی که من 6 ساله بود و من تشخیص داده شد با یک زندگی طولانی بیماری و ماندن مثبت از طریق همه که به من کمک کرد با این. من هم وسواس به طوری که به من کمک کرد به تمیز کردن 1000 چیز. من باز کردن موتور از موتور سیکلت و طلا چرخ دستی. من فقط غواصی به پروژه ها و نگه داشتن خانواده من مثبت است.”

در حالی که او را نمی binging سنگ عشق reruns او نشان می دهد به ما که او هنوز هم در تماس با “بسیاری” از شرکت کنندگان است.

“بسیاری از آنها هنوز هم بیا به نشان می دهد از جمله طیا [پارکر], هدر [Chadwell] و فرح [سینکلر],” او گفت:. “بسیاری از آنها را به نشان می دهد گاهی اوقات با شوهر یا دوست پسر. من فقط دیدم Lacey [کانر] در وگاس.”

نقاب خواننده پخش در فاکس چهارشنبه در 8 p. m. ET.

با گزارش توسط تراویس Cronin

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>