‘نقاب خواننده’ Castoff نشان می دهد مرموز پشت صحنه اسرار

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از یکشنبه, مارس 29 قسمت از نقاب خواننده.

آن هم نه برای take-off — در عوض از آن زمان به آن را برای فضانورد در آخرین قسمت از نقاب خواننده. در پایان چهار قسمت فضانورد تا به حال به حذف ماسک خود را و هویت خود را آشکار: کشور سوپراستار Hunter Hayes!

“در موسیقی من صحبت های زیادی در مورد پرواز و من فکر می کنم موسیقی در پرواز است بنابراین من رفت و با فضانورد” با “دل شکستگی” خواننده 28 ساله گفت: ما هفته به طور انحصاری در مورد لباس خود را انتخاب کنید. “من کار در سه بخش آلبوم سه گانه و دوم ناشناخته است بنابراین به ناشناخته و پرواز — آن را زیبا و شاعرانه راه از صحبت کردن به آن است.”

در طول زمان خود را در رقابت هیز نمی توانست بیشتر سرگرم کننده — و بسیاری از دوستان بیش از حد.

Masked Singer Castoff Reveals Cryptic Behind-the-Scenes Measures
فضانورد در نقاب خواننده مایکل Becker / فاکس

“من خیلی با الهام جوجو سیوا انرژی و او تا به حال چنین وحشی حرفه ای و چنین روح بزرگ و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید چه چیزی در آینده برای او,” او گفت: قبل از اعتراف به این که او را ریشه کن برای لاک پشت را به نفع خود تمام آن را. “ما فقط به دوستان و حتی در ماسک. من فکر می کنم ارتباط ما بود که آن را احساس نمی مانند یک مسابقه است. آن را در مورد که وجود دارد در عملکرد و لاک پشت من قرار داده شد و در این شرایط رقابتی, اما ما نیست برای به دست آوردن هر یک از دیگر. ما واقعا هر دو فقط عاشق چه کار می کنیم و ما آنقدر بزرگ!”

هایس نیز نشان داد که آن را آسان برای ایجاد ارتباط با خوانندگان دیگر, با وجود فیلمبرداری با هم.

“همه چیز خیلی وحشی و عجیب و غریب. این همه عجیب و غریب! در هر مرحله از آن است که عجیب و غریب, حتی اگر شما می خواهید برای پیدا کردن دوستان با بازیگران دیگر اعضا, شما نمی توانید تا زمانی که شما را ترک نشان می دهد” پنج بار نامزد جایزه گرمی گفت. “من هرگز به مرحله و یا هر یک از فضاهای کار کردم تا آخرین روز. این خیلی عجیب و غریب است.”

این “عجیب ترین چیزی که” در مورد فیلمبرداری این که نشان می دهد محیط زیست در پشت صحنه.

“من ایستاده پشت صحنه با فوق العاده نه این 9-پا بلند ببر و همه این شخصیت های دیگر. من می خواستم به صحبت کردن با آنها را, اما نمی,” او گفت:. “در بسیاری از مرموز کد زبان اشاره و مشت ضربه. کسانی که تعاملات ما!”

نقاب خواننده پخش در فاکس چهارشنبه در 8 p. m. ET.

با گزارش توسط تراویس Cronin

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>