بازار التهاب چالش های کلاسیک سهام-اوراق قرضه نمونه کارها

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل سنتی مشاوره سرمایه گذاری است حرف بر سر آن است.

یکی از قوانین اساسی از سرمایه گذاری است که در آینده سادهای نیست,
وادار کردن برخی از مدیران صندوق به تجدید نظر در چگونه آنها ایجاد پرتفوی خود را.

برای بسیاری از قرن گذشته بلوک های ساختمان از اکثر پرتفوی سرمایه گذاری شده است ترکیبی از ریسک سهام و استوارتر امن تر اوراق قرضه. مانند بالا و پایین رفتن یکی به طور معمول افزایش می یابد و اگر می افتد صاف گرداند و ارائه یک پرچین.

اما در طول دهه گذشته این رابطه شکسته است. بازده اوراق قرضه باید همسو خود را به عنوان قیمت ها افزایش یافته است در کنار سهام تولید سالم دستاوردهای اما محدود کردن چقدر حفاظت از اوراق قرضه می تواند ارائه دهد در رکود. اخیر بازار هرج و مرج به هر طریقی با این بیماری همه گیر کوروناویروس است تأکید مشکل با کبودی تجارت دوره است که در آن اوراق قرضه و سهام کاهش یافته است هماهنگ است.

شما در حال حاضر در رحمت خدایان است.

پل Britton, مدیر عامل Capstone

“این بزرگترین داستان برای سرمایه گذاران نهادی در حال حاضر می گوید:” پل Britton, مدیر عامل شرکت Capstone نیویورک صندوق های تامینی. “شما همیشه می تواند در شب خواب دانستن است که اوراق قرضه خواهد محافظت از نمونه کارها خود را — و شما پرداخت می شود برای انجام این کار — اما شما در حال حاضر در رحمت خدایان است.”

کلاسیک نمونه کارها متعادل متشکل از 60 درصد سهام و 40 درصد اوراق قرضه. انواع بر این پایه ساخت و ساز محبوب با هر کس از بزرگ و صندوق های بازنشستگی به سرمایه گذاران خرده فروشی به لطف ثبات آن بازده در مقایسه با کمتر متنوع ریسک اوراق بهادار.

Markets Continue Drastic Downward Slide As Coronavirus Fears Continue

پس از بحران مالی این استراتژی انجام شده است به خوبی به عنوان هر دو مولفه های کلیدی باید تقویت شود. ایالات متحده 60-40 نمونه کارها در دهه 2020 به تولید بالاترین نوسان-تنظیم بازده در بیش از یک قرن با توجه به سرمایه گذاری های بانک گلدمن ساکس. اما در سه ماه اول سال جاری 60-40 استراتژی رنج می برد یکی از بدترین اجراهای پس از دهه 1960 به عنوان پیوند رالی ثابت کافی برای جبران جست و خیز در بازار سهام.

گلدمن در حال حاضر هشدار می دهد که در دراز مدت چشم انداز است که برای کاهش بازده و “بزرگتر و بیشتر drawdowns” برای یک بار قابل اعتماد 60-40 نمونه کارها. “متعادل اوراق بهادار تبدیل شده اند بیشتر مخاطره آمیز” Christian Mueller-Glissmann یک گلدمن استراتژیست هشدار داد در گزارش اخیر.

سرمایه گذاران در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با مفاهیم. در بانک های آمریکا را سرمایه گذار و بررسی در مارس 52 درصد از مدیران صندوق گفت که دولت ایالات متحده اوراق قرضه بهترین پرچین در برابر آشفتگی. که سهم کاهش یافته و به 22 درصد در ماه آوریل است.

طلا شاهد بزرگترین افزایش محبوبیت, کمک آن
قوی عملکرد اخیر. اما از آن است که به اندازه کافی بزرگ کلاس دارایی برای ارائه
به اندازه کافی برای حفاظت از تریلیون ها دلار موفق توسط نهادی
سرمایه گذاران.

محبوب ترین مصون سازی جایگزین در بانک مرکزی امریکا بررسی قرار داده است گزینه. این مشتقات آن عمل کمی مانند یک بیمه نامه با ارائه خریداران فرصتی برای فروش سهام در قبل از توافق قیمت در بازگشت برای ثابت حق بیمه.

در حال حاضر این نهاد بسیار گران است. اگر چه سهام برخوردار بوده اند و قوی ارتجاعی سرمایه گذاران باقی می ماند عصبی و خرید قرار می دهد شبیه به طوفان خرید بیمه پس از یک طوفان در حال حاضر رخ داد. این به این معنی است که حق بیمه غیر منتظره ای بالا حتی برای کسانی که به شدت “از پول” قرار می دهد که پرداخت تنها در مورد یکی دیگر از وحشی رها کردن.

در اجرا دیگر برخی از تحلیلگران و مدیران صندوق های انتظار
گسترده تر مشتقات مبتنی بر استراتژی برای تبدیل شدن به محبوب تر در میان نهادی
سرمایه گذاران که می خواهند برای عایق کردن پرتفوی خود را در برابر بزرگ می افتد.

بهترین مثال هستند “دم خطر” پولهایی که جمع آوری یک
جریان ثابت از پرداخت از سرمایه گذاران نهادی در عوض برای بیمه
مقدار مشخصی از سهام خود را در معرض. بسیاری از دم وجوه خطر سنجش بزرگ
دستاوردهای ماه گذشته.

اما مشکل با دم وجوه خطر است که از جمله حفاظت نمی آیند نیست ارزان. پرداخت هزینه به یک مدیر سرمایه گذاری سال, پس از سال با اغلب کمی برای نشان دادن آن باعث می شود آنها را سخت به نگه دارید به عنوان CalPERS کالیفرنیا صندوق بازنشستگی نشان داد با فرار از آن دم خطر صندوق اعتبارات در ماه ژانویه این سال است.

“دم وجوه خطر انجام این کار, اما آنها در هزینه آمده است می گوید:” Capstone را Britton که صندوق مدیریت یک دم استراتژی ریسک. “مردم فقط باید قبول کند که آنها را به صرف پول بیشتر در دم خطر هجز و خود را پایین تر بازگشت انتظارات است.”

نه همه متقاعد شده است که چنین استراتژی های گران قیمت
یک جایگزین عملی برای بزرگ سرمایه گذاران نهادی.

“وجود دارد نه به اندازه کافی نقدینگی در آن استراتژی های به آنها را از راه دور مناسب برای سرمایه گذاران بزرگ می گوید:” علامت وایزمن که قبلا سر از سهام فعال در بلکراک و سابق مدیر عامل شرکت CPPIB بزرگ کانادا صندوق بازنشستگی. “شما فقط برخی از گران کوتاه مدت عملکرد-صاف در مقابل بدتر دراز مدت عملکرد.”

وایزمن معتقد است که بسیاری واقعا دراز مدت سرمایه گذاران باید به سادگی افزایش سهام خود را در معرض قرار گرفتن و اضافه کردن ریسک استراتژی را برای این واقعیت است که در آینده درآمد ثابت گرداند در حال حاضر انتظار می رود پایین. به طور کلی بازده تر خواهد بود فرار به عنوان یک نتیجه اما برای کسانی است که می توانیم به آن سوار کردن نتایج بهتر خواهد بود. “وجود دارد هیچ جایگزین واقعی برای درآمد ثابت” وایزمن می افزاید. “شاید پاسخ این است که به سادگی به نگه داشتن بیشتر سهام و در تنگ نگه دارید.”

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>