ماریو لوپز معرفی طرفداران به توله سگ جدید به نام اسکار


Mario Lopez New French Bulldog
ماریو لوپز حسن نیت ارائه میدهد از ماریو لوپز/Instagram

توله سگ باعث می شود هفت! ماریو لوپز نشان داد خود را به جدید ترین عضو خانواده در یک Instagram تصویری در چهار شنبه, مارس 11.

“این Lopez خانواده فقط نگه می دارد در حال رشد” لوپز, 46, نوشت طریق Instagram روز چهارشنبه در کنار یک کلیپ از عزیزان خود را در آغوش گرفتن سگ جدید خود. “ما می خواهیم به معرفی جدیدترین عضو از خانواده…اسکار DeLaHoya لوپز! #TeamLopez #Frenchie #GoldenBoyDog.”

این ذخیره شده توسط بل آلوم سهام سه فرزند دختر, Gia, 9, و, پسران, دومینیک 6 و Santino, 8 ماه, با, همسر, کورتنی Mazza. آنها در حال حاضر یک سگ به نام خولیو سزار چاوز لوپز, اما در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از بولداگ در خدمه.

“لوپز fam بم در اینجا با یک اطلاعیه بسیار مهم. ما تصمیم گرفتیم ما می رویم به گسترش خانواده حق بچه ها؟” اضافی میزبان گفت: در جشن تصویری. “لطفا خوش آمدید جدیدترین عضو familia لوپز, Oscar De La Hoya لوپز. بساز! او وجود دارد.”

او توضیح داد که تیم ملی “همیشه نام doggies پس از جنگجویان بزرگ” تا توله سگ به نام قهرمان بوکس حرفه ای است که از کالیفرنیا مانند Lopez خود را.

“این همه عشق” او گفت: پس از درخواست خانواده اش چگونه زندگی خود را با توله سگ بود.

در روز پنج شنبه مارس 12, تعطیلات, در دستبند ستاره اش را جشن جوانترین پسر Santino تبدیل 8 ماه با به اشتراک گذاشتن یک عکس از او با تمام سگ در خانه خود را.

Mario Lopez New French Bulldog
حسن نیت ارائه میدهد از ماریو لوپز/Instagram

“Santino است 8 ماه امروز! در اینجا آنها در حال پسرم, خولیو & اسکار. 3 Hermanos,” لوپز زیر نویس عکس از طریق Instagram. “به نظر می رسد مانند او با پوشیدن ’em! #LopezBoys.”

رشد خانواده اش همواره یک اولویت برای دسترسی هالیوود میزبان گفت که ما بارگیری در این هفته به طور انحصاری در دسامبر 2019 که “من می خواهم به نگه داشتن رفتن اگر آن را تا به من” وقتی که می آید به داشتن بچه ها بیشتر است.

“من نیستم یکی از آنها” لوپز اعتراف کرد به ماماه ها بعد از او و همسرش استقبال خود فرزند سوم. “شاید او تا به حال یک تغییر از قلب! شاید او را میخوام من با یکی دیگر از کریسمس در حال حاضر. ما رو 4 ماهه در خانه, بنابراین من می گویند اگر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد, اجازه دهید فقط نگه داشتن آن رفتن.”

هنگامی که آن پایین می آید به آن, کالیفرنیا بومی است فقط خوشحال به “سالم” آنهایی که در حال اجرا در اطراف خانه خود را.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>