ماریا کری, ستاره های بیشتری دریافت خلاق با کیک تولد در قرنطینه

قرنطینه خلاقیت! ستاره که جشن تولد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس (یا عزیزان که تبدیل شده است یک سال دیگر در خانه) مجبور شده اند برای به دست آوردن خیلی باهوش وقتی که می آید زمان به شلاق تا یک جشن تولد کیک.

پس از بسیاری از رستوران ها در سراسر کشور بسته باقی می ماند (به استثنای برخی از eateries که هنوز ارائه تنها) سفارش یک کیک نیست یک گزینه برای بسیاری از. علاوه بر این کمبود آرد با توجه به افزایش علاقه در پخت نان در حالی که میلیون ها نفر باقی می ماند در داخل موجب شده است که برخی از افراد حتی نمی توانید یک کیک خانگی اگر آنها می خواستند.

را Stassi شرودر ، هنگامی که او نامزد , کمال, Clark,جشن, خود, تولد 40 در 18 مارس به سطح بعدی پایه نویسنده تا به حال به پرتاب با هم درمان شیرین در خرج کردن. با استفاده از یک جعبه Duncan Hines کلاسیک زرد مخلوط کیک و دو ظروف از رویه خامهای کیک یا شیرینی — funfetti و شکلات — از Vanderpump قوانین star موفق به پخت یک کیک خانگی که نگاه خیلی خوب رفو.

“بهترین من می توانید انجام دهید در حال حاضر. 😂,” واقعیت استار اعلام کرد در Instagram داستان در کنار یک عکس از مواد تشکیل دهنده.

نه تنها این براوو شخصیت بالای جعبه کیک با رویه خامهای کیک یا شیرینی شکلات, اما او نیز موفق به دریافت یک کمی خلاق با دکوراسیون. زیر شمع نیواورلئان بومی استفاده funfetti رویه خامهای کیک یا شیرینی برای ایجاد یک marbled اثر است. او همچنین در زمان rainbow sprinkles در آمد که با funfetti شکوه و آنها را مورد استفاده برای ایجاد یک رنگی مرز در اطراف بالای دسر.

باور کنید یا نه آرد کمبود نیست فقط تأثیر کیک تولد یا. زمانی که Mindy Kaling می خواستم به پخت کوکی ها در مارس 29, او شوخی که او تا به حال به قرض گرفتن یک کیسه از “مهر و موم” آرد از دوستان و سابق Mindy Project costar Ike Barinholtz چرا که او نمی تواند پیدا کردن هر یک از آرزو مواد تشکیل دهنده خود را ،

“من در تعویض آن برای نیمی از لازانیا که من سمت چپ در آستان” در اقیانوس 8 ستاره کنایه آمیز در آن زمان است. “این بار شما را مجبور به داد و ستد کالا برای مواد تشکیل دهنده.”

پایین ببینید بیشتر ستاره که تا به حال برای دریافت خلاق با کیک تولد در سن coronavirus!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>