ماریا Ressa تهمت اعتقاد یک ضربه به آزادی مطبوعات

MANILA, PHILIPPINES - JUNE 15: Rappler CEO and Executive editor Maria Ressa (L) and Former Rappler Researcher Reynaldo Santos JR (R) hold a press conference after they attend the promulgation for the case of cyber libel file against Rappler by business man Wilfredo Keng, in Manila, Philippines on June 15, 2020. Manila Regional Trial Court Judge Rainelda Estacio-Montesa has found CEO and Executive Editor Maria Ressa and Former Rappler Researcher Reynaldo Santos  guilty of violating Republic Act 10175 or the Cybercrime Prevention Act specifically for cyber libel. (Photo by Dante Diosina Jr/Anadolu Agency via Getty Images)

Rappler مدیر عامل و سردبیر اجرایی ماریا Ressa (L) و سابق Rappler محقق Reynaldo سانتوس جونیور (R) برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در مانیل فیلیپین در ژوئن 15 سال 2020 است.

عکس: دانته Diosina Jr/Anadolu Agency via Getty Images

روزنامه نگار ماریا Ressa, است که به مدت طولانی در برابر تلاش های فیلیپینی جمهور رودریگو Duterte به پرتاب او در زندان و تعطیل او مانیل-بر اساس اخبار سازمان, شد, مجرم جنایی تهمت و افترا و اتهام در یک فیلیپینی دادگاه در روز دوشنبه ، ویرایشگر است که به نماد جهانی مبارزه برای آزادی مطبوعات در حال حاضر چهره های چشم انداز به شش سال زندان و حتی به عنوان او همچنان به دفع حقوقی دیگر ضرب و جرح از Duterte رژیم است.

در مورد تهمت بخشی از گسترده انتخاباتی توسط Duterte به دستکاری این کشور در نظام حقوقی به منظور آزار و اذیت Ressa و آنلاین اخبار سازمان, Rappler.

Ressa و Rappler اند تا خشم Duterte با بی چون و چرای پوشش خود, وحشیانه, جنگ مواد مخدر را ترک کرده است که هزاران نفر مرده که پس از سال 2017 Duterte استفاده کرده است یکی ساختگی تا حقوقی اتهام پس از دیگری به سعی کنید به آنها را به سکوت. Ressa تلاش برای مبارزه با Duterte حقوقی حملات در حالی ادامه دارد به گزارش دولت او را به دست آورده او را تحسین بین المللی. در سال 2018 او به نام یک مجله تایم فرد از سال است.

اما روز دوشنبه حکم یک ضربه عمده به Ressa تلاش برای دفع Duterte قانونی ضرب و جرح و علائم قابل توجهی شکست برای آزادی مطبوعات در فیلیپین که در ماه گذشته Duterte موثر تعطیل کشور بزرگترین شبکه تلویزیونی ABS-CBN.

من به دنبال Ressa را مورد نزدیک به عنوان مدیر اولین نگاه, آزادی مطبوعات دفاع صندوق یک واحد از نگاه رسانه ها, رهگیری شرکت مادر که کمک به صندوق قانونی و دفاع. در مصاحبه ای بیش از آخر هفته Ressa توصیف فیلیپینی دولت با استفاده از قانون مورد تهمت علیه او به عنوان “پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از قانون است.” روزنامه نگاران در فیلیپین می دانم که آنها تحت حمله او به من گفت: “اما این سمان آن و codifies آن است.”

خود را مورد تهمت علیه Ressa های فیلیپینی دولت رفت به طول فوق العاده برای دستکاری این کشور افترا قانون است. او و Rappler همکار Reynaldo سانتوس جونیور, متهم شدند در ارتباط با یک 2012, مقاله در مورد ارتباط بین یک تاجر و یک سابق فیلیپینی رئیس دادگستری. مورد نبود ظ تا سال 2017 پنج سال پس از داستان منتشر شد و فقط به عنوان Duterte شد راه اندازی گسترده تر مبارزه قانونی علیه Rappler و Ressa. او و سانتوس شدند متهم تحت یک “سایبر افترا” در قانون که تصویب رسید چهار ماه پس از مقاله به نظر می رسد اما فیلیپینی وزارت دادگستری حکم داد که قانون می تواند استفاده شود چرا که داستان آنلاین به روز شد پس از انتشار و وقتی کسی در Rappler ثابت تایپی.

“روشن است به هر معقول ناظر که اتهامات جنایی برای این نمی ماند تا” امل کلونی Ressa وکیل نوشت: هفته گذشته است. اما “شاید آن را باید به عنوان جای شگفتی نیست که مقامات خواهد بود تا بی پروایی نشان دادن. فیلیپینی, رئیس جمهور رودریگو Duterte اتحاد خود هشدار داد که روزنامه نگاران جاسوس هستند که معاف از ترور.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی پس او اعتقاد Ressa گفت که Rappler خواهد ادامه کار خود را.

“من به شما درخواست تجدید نظر به روزنامه نگاران در این اتاق فیلیپینی که در حال گوش دادن به حفاظت از حقوق خود را,” او گفت:. “ما به معنای یک داستان عبرت انگیز. ما به معنای شما را به ترس. بنابراین من درخواست تجدید نظر دوباره: نترس چون اگر شما نمی استفاده از حقوق خود شما آنها را از دست بدهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>