مارک جرقه بزند در کیت توبی می شود اتمام حجت در این است که ما


Austin Abrams and Hannah Zeile This Is Us 4x13 Recap
Austin آبرامز و هانا Zeile در این است که ما. ران Batzdorff/NBC

پرچم قرمز گذشته و حال. مارک و کیت رابطه ضربه بسیار خشن پچ در طول چهار شنبه, مارس 11 قسمت از این است که مابا عنوان “یک جهنم از یک هفته: قسمت 3.”

در فلش بک کیت (هانا Zeile) بوده و قدمت مارک (Austin آبرامز) به مدت سه ماه. همه چیز به نظر می رسید اما Marc رشد از راه دور هنگامی که کیت خجالت او در کار است. او بعد عذرخواهی کرد و توضیح داد که او spiraled با توجه به این لحظه بی دست و پا.

ربکا (Mandy Moore) احساس تنش بنابراین او پیشنهاد کرد او و کیت با مارک قهوه بنابراین او می تواند به او را بهتر می دانم. نه تنها او بود اما او وارد قهر کردن شکایت در مورد خود ماشین و کار خود را. مارک شوکه کیت زمانی که او اعلام کرد که او ترک فروشگاه رکورد اما او perked به عقب تا زمانی که او آنها را به ذکر نوشتن موسیقی با هم. او فکر کرد که آنها باید انجام دهید تا در پيرسون کابین اما ربکا شلیک ایده. کیت شدت انتقاد کرد و در پاسخ اشاره کرد که مارک بود اول مرد برای نشان دادن علاقه به او. او و مارک سپس رفت به سمت کابین به هر حال.

در حالی که در مسیر Marc berated کیت برای ترک کار خود را در ذخیره رکورد در همبستگی با او. او خواهش کرد که او را به کم کردن سرعت و پس از آن متوقف کردن ماشین. پس از او کردم او سوار کردن ترک او را سرگردان در سرما. او ساخته شده راه خود را به یک ایستگاه گاز به تماس ربکا در یک تلفن. به عنوان او آماده برای گفتن مادر او چه اتفاقی افتاده است, Marc دوباره با عذر خواهی انبوه.

Mandy Moore This Is Us 4x13 Recap
مندی مور در این فیلم ما است.’ ران Batzdorff/NBC

کیت اصرار به ربکا که او خوب بود اما مادر احساس چیزی که خاموش بود. او خواست کوین (لوگان Shroyer) و راندال (نیلز Fitch) برای رفتن به داخل کابین با او به بررسی کیت. در ضمن ناراضی زن و شوهر وارد محل اقامت.

در حال حاضر کیت (Chrissy متز) و توبی (Chris Sullivan) آماده برای سفر به یک عقب نشینی برای خانواده ها با کودکان نابینا. توبی بود مردد بنابراین کیت ساخته شده بهانه ای برای او و در زمان ربکا با او به جای. او باز به ربکا در مورد مسائل زناشویی و مادر او گفت که او باید به توبی به گام تا. ربکا گذاشته سپس تشخیص خود با کیت و مطمئن باشید که او انجام شد و هیچ گونه نگرانی در مورد کاهش سلامت. او می خواست به آن لذت ببرید و لذت بردن از زمان او تا به حال باقی مانده است.

کیت مواجه توبی زمانی که او به خانه بازگشت. او گفت که او می خواست می شود یک پدر خوب برای بچه جک, اما کیت پاسخ داد که او تا به حال هیچ چاره ای جز به افزایش به مناسبت.

در همین حال کوین (Justin Hartley) و راندال (Sterling K. Brown) نامیده می شود به ترتیب یک سفر به کابین. کیت گفت: توبی او را جک با او چرا که او نیاز به فضا اما او اصرار داشت در مراقبت از جک خود را به صرف وقت با کیفیت با پسر خود.

این است که ما پخش در ان بی سی روز سه شنبه در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>