بسیاری از پزشکان مهاجر می خواهید برای مبارزه با کروناویروس اما ویزای ایالات متحده قوانین را که غیر قانونی

شانتانو سینگ است که یک تجربه مهم مراقبت پزشک است که آموزش دیده در pulmonology — تخصص پزشکی است که معاملات با ریه ها. در کوتاه او دقیقا همان نوع از دکتر است که به شدت مورد نیاز در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر. در حالی که شهر نیویورک بیمارستان در حال غرق با بیماران در حال مرگ موقت در اورژانس در اتاق و باقی مانده در gurneys در انتظار تخت بیمارستان برای بیش از یک روز با وجود اینکه بسیار بیمار با Covid-19 در هانتینگتون غرب ویرجینیا که در آن Singh زندگی و آثار این ویروس هنوز به انتقام ویران کردن. از آنجا که برنامه های خود را به او می دهد 15 روز در یک ردیف او به راحتی می تواند سفر به نیویورک و یا یکی دیگر از منطقه به کمک کردن حتی بدون در نظر گرفتن زمان از کار خود را. و سینگ می خواهم برای کمک به. “این چیزی است که من آموزش دیده برای انجام,” او گفت:.

اما آن را غیر قانونی برای سینگ برای سفر به یکی از جاهایی که به شدت نیاز به کمک خود را مبارزه با رمان coronavirus. حتی اگر او خود را آموزش پزشکی و با این نسخهها کار به عنوان یک دکتر در آمریکا چرا که او متولد شد و در هند سینگ نمی توجه به تماس برای پزشکان آینده از شهر نیویورک و دیگر نقاط کشور شده است که سخت ترین ضربه Covid-19. خود را “تبادل بازدید کننده”, ویزا, یک نوع شناخته شده به عنوان یک J-1 برگ او را قادر به انجام کار پرداخت می شود و یا حتی داوطلب برای هر بیمارستان به غیر از یکی که حمایت ویزای خود را.

“مهارت های من استفاده می شود, در این کشور,” او گفت:.

سینگ تنها نیست. ایالات متحده بیشتر از 10 ، 000 پزشکان که آموزش دیده بودند در آمریکا اما قادر به کار برای هر بیمارستان از کارفرمای فعلی به دلیل محدودیت های ویزا با وجود تاریخی اضطراری برای بهداشت عمومی.

بیش از یک چهارم از پزشکان در ایالات متحده خارجی هستند-به دنیا آمد. در میان کارآموزان در pulmonology و مراقبت بحرانی پزشکی — متخصص مورد نیاز برای مبارزه با این coronavirus که نابسامانی ریه ها — بیش از 40 درصد در حال متولد شده در خارج از آمریکا و در عین حال بسیاری از این پزشکان — بیش از یک سوم از کسانی که تمرین در این کشور که فارغ التحصیل از پزشکی بین المللی مدارس — یا تبادل بازدید کننده ویزا یا انواع دیگر ویزا برای کارگران موقت مانند H-1B است که محدود کردن توانایی خود را به کار می کنند.

کارت سبز هستند اختصاص داده شده توسط کشور وجود دارد به خصوص برای اقامت دائم کارت برای شهروندان هند. سه چهارم از کارگران ماهر در انتظار کارت سبز هستند از هند است. که ترجمه به بیش از 700 ، 000 نفر با توجه به سیاست های کوتاه منتشر شده در هفته گذشته برخی از 200000 نفر از آنها انتظار می رود به مرگ از سن قبل از اعطای کارت سبز. در این میان در حالی که آنها زندگی می کنند با محدودیت در هر دو اشتغال و تحرک بسیاری از پزشکان هندی انجام می دهند ضروری پزشکی در محروم و مناطق روستایی در سراسر ایالات متحده

کارت سبز جمع شدن است که یک بیماری مزمن و نا امیدی برای هند به دنیا آمد و پزشکان است خاص آزار دهنده در طول بیماری همه گیر. هر دو رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به تازگی ساخته شده از درخواست های از جان گذشته برای هر کسی که با مربوط به مهارت های پزشکی بلافاصله به کمک طلب کردن در مبارزه با کروناویروس. حتی سالمندان پزشکان که به ویژه آسیب پذیر به Covid-19 به دلیل سن خود را بیرون آمدن از بازنشستگی برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است.

“ما در حال تماشای به عنوان افراد آموزش دیده به عنوان ادراری یا جراحان ارتوپدی پله تا” گفت: Ramakrishna Yalamanchili یک متخصص داخلی تمرین در لوگان مرکز پزشکی منطقه ای در, Logan, West Virginia. “آنها حتی قرار دادن دانشجويان در خط مقدم.” مانند سینگ Yalamanchili هندی است به خوبی آموزش دیده برای انجام coronavirus درمان و مشتاق به سفر برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است. “من می خواهم برای رفتن و داوطلب که در آن آنها نیاز به ما,” او گفت: “ما می خواهیم برای کمک به جلوگیری از گسترش قبل از آن در اینجا می آید.”

در عین حال Yalamanchili که در آن H-1B یک نوع از کارگر موقت ویزای تخصصی مشاغل است که نه تنها قادر به سفر به کار در هر یک از coronavirus نقاط داغ — به دلیل قوانین سفت و سخت است که اجازه می دهد تا پزشکان برای کار در این بخش است که حامیان خود را ویزا “ما حتی نمی تواند کمک کند در درون خود ما بیمارستان اگر آن را برای بخش های مختلف گفت:” Yalamanchili. در حالی که او frets در مورد عدم توانایی خود را به استفاده از مهارت های خود را برای کمک به این کشور او نیز نگرانی های او در نهایت ممکن است قادر به کمک به همسر خود. “اگر خدای ناکرده من مریض با Covid و چیزی اتفاق می افتد ؟ او خواهید بود بازگردانده شدند.”

موانع اداری خارجی-متولد پزشکان که مشتاق به کمک کند اما قادر به انجام این کار می تواند به سرعت حذف شود با توجه به جامعه پزشکی بیمارستان. این سازمان در نامه ای به مجلس نانسی پلوسی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و دیگران در هفته گذشته درخواست آنها را به “قانون” را به 10,000 مهاجر پزشکان که آموزش دیده اند در ایالات متحده و در حال حاضر در کارت سبز شدن وضعیت اقامت دائم توضیح داد که این حرکت خواهد بود “را این ارائه دهندگان و خانواده خود صلح از ذهن در حالی که قرار دادن خود در معرض خطر در مراقبت از برای ملت ما و مردم.” این گروه همچنین درخواست شده است که پزشکان در ویزای H-1B بود اجازه برای کار در بیمارستان که باید حمایت های خود را ویزا و به صورت خودکار تمدید ویزای خود را.

حتی اگر آنها را بلافاصله تغییر قوانین توانایی برای استقرار این به شدت مورد نیاز پزشکان را دیر می آیند برای برخی از. تقریبا 10 ، 000 نفر در ایالات متحده که در حال حاضر مرده از coronavirus — یک شماره است که به احتمال زیاد گسترده ای دست کم به دلیل جاری عدم تست. به عنوان تعدادی از عفونت های جدید همچنان به صعود و پزشکان در خط مقدم هستند به طور فزاینده ضعف هر دو را با کار خود و توسط ویروس خود را که آلوده تعداد بی حد و حصر کارگران بهداشت و درمان کمبود پزشکان آماده به انجام این نوع از پزشکی است که coronavirus بیماران نیاز به تنها رشد خواهد کرد و منجر به ویرانی.

برای Paavani Atluri تماشای همه گیر گشودن از کوس بای اورگان دردناک است در سطوح مختلف. “این است که از لحاظ عاطفی و اخلاقی مالیات” گفت: Atluri یک پزشک که در جنوب هند و او را رزیدنتی پزشکی در منموته مرکز پزشکی در نیوجرسی — منطقه او در حال حاضر از نظر صفحه اصلی. این بیمارستان که در آن او کار می کند کار کرده است سخت به حمایت از پزشکان و بریس برای, تاثیر, اما شده است وجود دارد تنها یک تایید Covid-19 مورد در اطراف منطقه ساحلی اورگان و آن را به خوبی کنترل می شود. در ضمن این ویروس انفجار در قطعات نیوجرسی. و Atluri شنیده است از همکاران سابق وجود دارد که فشرده خود را شخصی و حرفه ای محدودیت با این بیماری همه گیر.

“یکی از دوستان از پاکستان که در حال انجام است او در سال سوم اقامت فقط از دست چهار نفر در یک شیفت,” او گفت:. “اگر من نمی شد در هند به دنیا آمد من تا به حال کارت سبز من در حال حاضر و وجود دارد می تواند کمک به.”

اگر سیاست تغییرات Atluri گفت که او کمک خواهد کرد که از هر کجا و با این حال او مورد نیاز است. پس از آن برنامه های خود را کمتر روشن است. حتی قبل از coronavirus او در بر داشت آن را به طور فزاینده ای دشوار برای طبابت در آمریکا “همه گیر شده و از آن بدتر” گفت: Atluri که اشاره به عدم وجود تجهیزات حفاظتی و تست همراه با سخت ویزا محدودیت در میان اغلب با فشار دادن نا امیدی. “ما می گویند که ایالات متحده دارای پیشرفته ترین سیستم مراقبت های بهداشتی,” او گفت:. “اما به دنبال در چگونه ما قادر به درمان پزشکان بهتر آن باعث می شود من فکر می کنم در مورد ترک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>