مندی مور استفاده می شود به ‘عذرخواهی’ به صورت قدیمی موسیقی: “من خجالت’

گرفتن شخصی است. در Mandy Moore‘s آلبوم جدید نقره فروداو را صادقانه تر و در کنترل خود صدا تر از او تا به حال شده است قبل از.

یک آهنگ خاص با عنوان “پانزده” او دارای نزدیک و عزیز.

“این نوع از نشخوار فکری در آمدن سن در این صنعت” مور, 35, سهام منحصرا در آخرین شماره از ما هفتگی. “من فکر می کنم من واقعا عذرخواهی زیادی در مورد من اوایل کار چون من خجالت و نوجوان بودن نداشتن کنترل خلاق و نه به طور کامل ایستاده در پشت برخی از گزینه های که ساخته شد از طرف من.”

Mandy Moore Used to 'Apologize' for Her Old Music — Now She's Learned to Embrace It
مندی مور در “آب نبات” موزیک ویدیو در جولای سال 1999. YouTube

مور امضا شده با Epic Records در سال 1999 کاهش یافته است و “آب نبات” است که در سال. او 15 ، در حال حاضر او قادر به نگاه مثبت و تأمل در تجربه.

در حالی که او نمیخواهد برای “بی اعتبار کردن کسی را انتخاب موسیقی” و احساس خوش شانس است که برخی از مردم او را دوست دارم, مسن, آهنگ, او در حال حاضر قادر به فاصله گرفتن از گذشته و نگاه به آن از روی علاقه.

“تنها دلیلی که من امروز اینجا هستم 20 سال بعد است زیرا از 15 ساله مندی و موسیقی است که آواز خواندن او بود و چگونه من شروع کردن” این است که ما ستاره می گوید. “من او را دوست دارم. او بخشی از من است و همیشه خواهد بود و من او را حمل به اطراف. این مهم است که رحمت و محبت است که زمان از زندگی من است.”

مور نیز آماده به انجام کارهای راه خود را — و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است با این آلبوم.

“من احساس نمی مانند من تا به حال به دیدار با کسی انتظارات. اگر من قرار بود به موسیقی را دوباره, من می خواستم به آن را در خود من شرایط — به طوری که آنچه که من انجام داد. من ساخته شده یک پاپ رکورد راه که من عاشق موسیقی پاپ” او با ما. “گروه و من ضبط زنده بر روی زمین نمیفهمد ترتیبات و پس از آن ما ثبت آن را به نوار. هیچ چیز به نظر می رسد که دیگر! ما فقط نمی خواهید به آن را انجام دهد دیجیتالی. آن را بسیار سرگرم کننده آن را به چالش کشیدن و یک تجربه جدید است. من تا به حال هرگز یک آلبوم ساخته شده بود که قبل از اما بود که نوع ما بزرگترین دستور.”

برای اطلاعات بیشتر از مور تا آخرین شماره از Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

نقره فرود در دسترس است در حال حاضر.

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>