Malika حق جشن خرس عروسکی با مضمون کودک با کیم, Khloe کایلی

Malika حق او را جشن گرفتند حمام نوزاد در یک خرس عروسکی با مضمون کودک با کیم و Khloé کارداشیانو کایلی و Kris Jenner در شنبه 8 مارس.

“ملکه کودک دوش” Khloé, 35 گفت: در یک Instagram تصویری به عنوان او نشان داد ورودی باش که تزئین شده بود در توده ها از بادکنک و گل و خرس. “اوه خدای من. پلکان به بهشت شما بچه ها.”

افراد مشهور, گلفروش جف Leatham پر از اتاق با نقاشی با مداد رنگی از گل رز و گل دیگر را به عنوان به خوبی به عنوان دو غول خزه خرس در حالی که برنامه ریز رویداد به ستاره Mindy Weiss ایجاد یک جشن پر از نکات ویژه.

کسانی که شامل یک جدول با صبحانه رفتار از جمله میوه, حلقه, خوش شانس فریبندگی و کاکائو پاف چرا که به عنوان Khloé توضیح داد: “ملکه شده است ولع مصرف حبوبات کل بارداری. بنابراین ما باید یک کمی حبوبات نوار.”

مهمانان از جمله Keeping Up With the Kardashians ستاره donned ناز خرس عروسکی گوش و تحت درمان قرار گرفتند به یک دسر جدول که شامل شیب می خواهم ازت چکه می خواهم شیرینی در نقاشی با مداد رنگی تم و پنج لایه کیک است.

حق, 36, teared به عنوان او راه می رفت به او ،

بعد در یک سخنرانی احساسی و عاطفی او گفت: “همه کسانی که در این اتاق در واقع می داند که من در سفر و چه بد من می خواستم به مامان.”

“به همین دلیل من واقعا می خواستم به این حمام برای زنان است زیرا این شما هستید که باید به من کمک کرد از طریق این بارداری, آیا شما مرا ناهار و یا به نام من یا پیامک من” او ادامه داد: پاک کردن اشک از چشم او اضافه کرد که او و پسر متولد نشده بودند تا پر برکت.

به آسمان بالا بازیگر اعلام کرد در ماه سپتامبر که او باردار بود, ارسال عکس در Instagram خودش لبخند به عنوان او برگزار شد تا او مثبت Clearblue تست حاملگی.

“من گوش دادن به قلب من و من تصمیم گرفتم که بقیه زندگی من خواهد بود, بهترین های زندگی من,” او نوشت. “من باردار هستم! من نمی دانم وقتی که من فقط می دانستم که یک روز. خدا گفت: نوبت من است و من نمی تواند بیشتر سپاسگزار برای روح رشد می کند که در درون من. من مال تو و تو مال من.”

ما هفتگی اخبار شکست روز بعد که او را در انتظار فرزند او با دوست پسر سابق o. t. Genasis. این جفت ارز مورخ و برای دو سال قبل از تقسیم در ژوئن 2019. جفت شد منقوط شدن ناخن و مانیکور و پدیکور با هم در ماه اکتبر.

پایین عکس از حق کودک ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>