ساخت حرکت می کند! دوشس کیت مذاکرات مادری در پادکست اولین

برو دختر! دوشس کیت تنظیم شده است به او پادکست اولین بازی در روز شنبه, مارس 15.

کاخ کنزینگتون اعلام کرد از طریق Instagram روز جمعه 14 فوریه که دوشس کمبریج ملحق خواهد شد نویسنده Giovanna فلچر‘s “مبارک مادر مبارک عزیزم” پادکست که در آن او را مورد بحث مادری و علاقه او در سال های اولیه دوران کودکی است. کیت, 38, همچنین صحبت در مورد او “5 سوال” نظر سنجی که او راه اندازی شد در ماه گذشته به عنوان یک راه برای بیشتر درک دوران کودکی توسعه است.

Duchess Kate Makes Podcast Debut
کاترین دوشس کمبریج و Giovanna فلچر. حسن نیت ارائه میدهد از کاخ کنزینگتون/Instagram

“در قسمت ویژه از مبارک مادر عزیزم مبارک’ منتشر شده در شنبه, 15th فوریه در 1600 GMT دوشس و Giovanna بحث در مورد اهمیت اوایل سال خود را تجربه مشترک به عنوان مادران به کودکان و دوشس را ‘5 پرسش های بزرگ در تحت سپاس’ بررسی” عنوان کاخ کنزینگتون پست خواندن مردم را به “برای مشاهده لینک در زیستی ما به بررسی کامل 📋 و کمک به مثبت تغییر پایدار برای نسل های آینده.”

در طول پادکست ظاهر کیت باز کرد تا در مورد مادر بودن به شاهزاده جورج, 6, شاهزاده خانم شارلوت 4 و شاهزاده لویی, 20 ماه که او سهام با شوهرش پرنس ویلیام. در انجام این کار او نشان داد که تجارب خود را با مادر بزرگ خود را الهام گرفته اند راه او را مطرح فرزندان خود را.

“من تا به حال یک پیرزن اختصاص داده شده است که مقدار زیادی از زمان برای ما از بازی با ما انجام هنر و صنایع دستی و رفتن به گلخانه به انجام باغبانی و پخت و پز با ما,” او می گوید: در قسمت های آینده در هر شهر و کشور. “و من سعی کنید و ترکیب بسیاری از تجربه است که او به ما در آن زمان به تجربیاتی که من به بچه های من در حال حاضر.”

فلچر, 35, ابراز شور و هیجان خود را برای کیت پیوستن به او را در قسمت خاص. “پس… این اتفاق افتاده است. مبارک مادر مبارک عزیزم با دوشس کمبریج در دسترس خواهد بود فردا از 4 p. m.” این نویسنده انگلیسی نوشت: در Instagram, شرح, تبلیغاتی عکس از این قسمت که ویژه اواز یا موسیقی دو نفری. “دوشس مذاکرات در مورد کار او و اشتیاق برای اوایل سال و همچنین تجربیات شخصی او از مادر است.”

فلچر ادامه داد: “آن بود و در کل شادی را به نشستن و گپ زدن! من نمی توانم صبر کنید برای شما به شنیدن این قسمت از پادکست!”

پس از پیوستن به خانواده سلطنتی بریتانیا در اوایل دوران کودکی توسعه تبدیل شده است یکی از کیت برجسته ترین علل است. او قبلا باز شده تا در مورد تعهد خود را به این موضوع در مارس 2019.

“در سال های اخیر من باید با تمرکز خیلی از کار من در اوایل سال و با چه ابزاری هستند برای نتایج بعد از آن در زندگی” او در بیانیه ای گفت از طریق کاخ کنزینگتون را Instagram. “من باور دارم که خارج از منزل صرف زمان هنگامی که ما جوان می تواند نقش مهمی در تخمگذار پایه برای کودکان برای تبدیل شدن به شاد و سالم.”

“شاد مادر مبارک عزیزم” پادکست در دسترس است هر کجا که پادکست در حال جریان.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>