اتاق را برای دوست داشتن هدیه در COVID-19 عصر

چرا شما باید مراقبت از

آیا عرق تابستان lovin’ و هدیه givin’ در طول یک بیماری همه گیر.

سالگرد عروسی من این است و من و همسرم تقریبا قطعا هنوز هم پناه در محل. علاوه بر این, ما شده اند در درون فریاد فاصله از یکدیگر هر روز از اواسط ماه مارس. ترکیب این دو حقایق آن را سخت برای به دست آوردن در مورد هیجان زده هنگامی که ما به تنهایی می باشد. اما از آنچه که من کوچک می گوید: ما باید از طریق فشار و برنامه ریزی به هر حال.

من میپرستم من که فوق العاده برنامه ریز از تجارب برای 40 روز تولد من پنج سال پیش او برنامه ریزی شده کل هفته — ما لقب آن جولی Gras — پر از چیزهای مورد علاقه من: ساحل, برادوی (نه یکی بلکه دو را نشان می دهد) و یک آخر هفته سوئیت در مورد علاقه ما staycation هستید نقطه (امپراتوری هتل در شهر نیویورک). کافی است برای گفتن, برنامه ریزی کاری برای این مرد است.

اگر شما یک دوست است که به طور مشابه دشوار است برای خرید برای ترس نیست. در اینجا برخی از ایده ها و راه حل های برای دریافت از طریق معمای گرفتن عاشقانه در دوران COVID-19.

توجه داشته باشید: این ایده ها فرض عسل خود را و شما در حال پناه در محل با هم.

Beautiful smiling and affectionate couple holding hands whilst seated at bar drinking beer.

جعبه آن

من یک فن بزرگ از سرپرستی جعبه. آنها ارائه یک حس تعجب و انواع هدیه و بسیاری از آنها در حال بسته بندی تا شیرینی آن را احساس می کند مانند باز کردن یک در حال حاضر در هر زمان.

تاریخ جعبه باشگاه طول می کشد برخی از فشار پیدا کردن یک “با هم فعالیت” پیام کوتاه افراد دیگر در حالی که نشسته در همان اتاق با شما شریک است هم با کیفیت. برای بیشتر قسمت ها — مگر اینکه آن را پخت و پز فعالیت — شما نیاز به منبع خود تنقلات (با شروع در $39.95 یک جعبه).

تاریخ شب در یک جعبه است که اساسا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. شما می توانید ماه به ماه و یا انتخاب کنید از سه ماهه, شش ماه و یا اشتراک سالانه. چه منحصر به فرد در مورد این یکی است که آنها نیز “ایمان” گزینه ای برای کسانی که در حال اختصاص داده شده به شریک زندگی خود را و روح القدس (با شروع در $41.99 یک جعبه).

فانتزی جعبه است که قطعا risqué از بسیاری. شما می توانید یک تشخیصی مسابقه به زوج با بهترین انتخاب بر اساس تنظیمات خود را. Forewarned می شود این است که نه برای سنگین یا به راحتی خجالت (با شروع در $39 یک جعبه).

نوشتن داستان خود را: اگر سرپرستی جعبه نه چیزی که شما و یا شما نمی خواهید برای ارتکاب به یک اشتراک انجام کاری رمانتیک مانند مستند داستان عشق خود را با هم. عشق ما داستان: در خالی را پر کنید نوت بوک و حافظه مجله برای زوج ها(10 دلار) و یا همه چیز در مورد ما: برای شما دو نفر: هدایت مجله (11 دلار) در حال فعالیت و بایگانی در همان زمان.

Making homemade cosmetic: green clay mask mixing in bowls sea mud with fresh lemon esential oil, natural skin treatment.

DIY روز آبگرم: قرار دادن بر روی میکرو و فرار به … حمام خود را! دادن هر یک از دیگر جوانان می تواند بسیار نفسانی صمیمی و فعالیت های سرگرم کننده. برای این یکی بوی مهم هستند. برای مثال من می دانم که من شوهر نمی لذت بردن از بوی معطر مانند گل اما او مانند محصولات از تازه و تاتا هارپر. آنچه شما نیاز دارید (به این ترتیب):

  • پاک کننده: برای حذف هر گونه آرایش است که یکی از هر دو شما ممکن است با پوشیدن.
  • اسکراب لایه برداری: جلوگیری از هر گونه محصولات با مهره و نمی overscrub.
  • تقدیر بر روی صورت: خاک رس و یا روشن ماسک برای پوست چرب. ماسک مرطوب کننده برای پوست های خشک است. ماسک اکسیژن در حال زدودن سموم.
  • تونر: زمانی که شما حذف ماسک, تن پوست خود را به سرعت با یک پد پنبه یا توپ.

شما همچنین باید در دست:

  • 2 تمیز لیف ماساژور (برای پاک کردن ماسک).
  • پد پنبه یا توپ (برای استفاده از تونر).
  • 2 تمیز و حوله دست (برای خشک کردن پوست خود را بین هر یک از مراحل.

برخی از محصولات مورد علاقه من:

تبدیل شدن به روان خود را زبان عشق: بسته به شما و یار خود این ممکن است ایده آل, تاریخ, اما برای حق زن و شوهر, آن را بسیار جذاب است. گری چپمن زبان عشق نظریه مخالفان آن, اما قسم دیگر با دقت آن. نگاهی به مسابقه با هم و سپس تصمیم می گیرید.

آزمون خود را شریک دانش: Crated با عشق یکپارچهسازی با سیستمعامل, نشان می دهد بازی تاریخ شب به وعده پرده از حقایق ناشناخته در مورد شما مامانی … و حفظ امتیاز در حالی که شما آن را انجام دهید ($39.99). توجه داشته باشید: جعبهها با عشق نیز ارائه می دهد یک دوره ای در محدوده طرح اشتراک.

من قطعا با انجام یک یا بیشتر از این آمده سالگرد زمان. سوال این است که کدام ؟ من هرگز بگویید (شوهر من هرگز به من ببخش).

Screenshot 2020-07-10 at 12.01.02 PM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de