مین توافق اولیه در حال تبدیل شدن به یک پروکسی در مبارزه با بیش از جنگ عربستان سعودی

به عنوان یک ضد جنگ جمهوریخواه دستمزد تهاجمی و خوبی تامین مالی مبارزات انتخاباتی در جولای 14 اولیه برای مین 2nd کنگره منطقه مرموز تاریک-پول فوق العاده PAC صرف $345,000 در سه هفته گذشته با حمله به او را.

آشپز سیاسی گزارش نرخ منطقه به عنوان یکی از فقط 15 دموکراتیک برگزار شد toss-up کرسی در کشور است. به عنوان حزب جمهوری خواه چهره خشن و اغلب acrimonious بحث بین Rep. توماس Massie و بهداشت ، رند پل در انتهای سابق و مشاور امنیت ملی, جان بولتون دیابت تام پنبه و تشکر. لیز چنی در دیگر مسابقه در مین فراهم می کند تا از نزدیک نگاهی به اختلافات در داخل حزب و پشتوانه مالی از هر طرف.

در پایان یکی از مسابقه پل-تایید شده دولت سابق بهداشت ، اریک Brakey است که مانند پل یک آزادیخواه است که بسیار شک و تردید از آمریکا برداشته شده است و یک منتقد صریح از عربستان سعودی است. “وقتی که می آید به سیاست خارجی من می خواهم ما را به واقع بینانه” Brakey گفت: واشنگتن آزما در سال 2017. “من فکر می کنم که آن دیوانه است که ما باید نیروهای ما در 177 کشور مختلف است که ما در افغانستان 16 سال بعد زمانی که جوانترین سربازان در حال حاضر در حال رفتن وجود دارد و دو سال هنگامی که ما رفت و در آنجا در وهله اول است.”

در انتهای دیگر این است که دولت سابق در کنگره دیل صنایع دستی که گفت: در بحث با Brakey در ماه فوریه که اقتصاد ایالات متحده خواهد بود “کاملا سقوط فردا” اگر آمریکا کاهش حضور خود در 800 پایگاه های نظامی پراکنده در سراسر جهان گفت: “چین و روسیه خواهد پیشی جهان. … القاعده و داعش را شایع و اسرائیل خواهد بود محو از روی زمین است.”

صنایع دستی را در کمپین همکاری با ایتون رودخانه استراتژی های متعلق به ثبت نام امور خارجه از دولت عربستان سعودی است.

همچنین در مخلوط آدرین بنت سابق سخنگوی مین رژیم صهیونیستی است. پل LePage که در حال اجرا نیست در هر مجموعه ای خاص از سیاست خارجی. یک نظرسنجی منتشر شده روز شنبه را نشان می دهد یک مسابقه هر چند مین فوری رواناب باعث می شود prognostication دشوار است. صنایع دستی در حال حاضر رای گیری در وهله اول در 37 درصد بنت در دوم در 25 درصد و Brakey سوم در 19 درصد است. “این ناراحت کننده است که یک عامل خارجی ثبت نام پرداخت توسط عربستان سعودی در حال تلاش برای شکست یک نامزد بسیار مهم است که عربستان سعودی گفت:” بن Freeman, یک محقق در مرکز بین المللی سیاست.

صنایع دستی و استقرار نامزد دریافت کرده است بسیاری از تاییدیه از سابق خود را جمهوری خواه و همکاران در مین مقننه از Brakey.

وقت Rep. Jared طلایی برنده صندلی در سال 2018 از دو اصطلاح جمهوری خواه بروس Poliquin. منطقه ارائه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او تنها انتخاباتی رای در انگلستان در سال 2016 تحت semi-سیستم منحصر به فرد که مین سهام با نبراسکا است که اجازه می دهد تا دولت به تقسیم آن آرا توسط کنگره منطقه. هر چند کمتر عجول و بی پروا از صنایع طلایی دارای رنگی نزدیک به جریان اصلی سیاست خارجی را در دستور کار رای گیری در هفته گذشته با اکثریت دموکرات ها و جمهوری خواهان در کمیته نیروهای مسلح مجلس برای چنی-کلاغ اصلاحیه با هدف ادامه جنگ در افغانستان است.

Brakey کار خود را آغاز کرد در سیاست های در حال اجرا Ron Paul 2012 انتخابات ریاست جمهوری در ایالت مین است. به عنوان یک عضو از حزب جمهوری خواه پلت فرم کمیته در سال 2016 Brakey به دنبال برای اضافه کردن زبان فارسی به پلت فرم است که تضمین declassification معروف 28 صفحه از 9/11 گزارش کمیسیون تلاش به شدت جنگیدند توسط عربستان سعودی و لابی در واشنگتن است. Brakey نیز به دنبال به زبان گنجانده شده در این پلت فرم است که می باید به صراحت محکوم ایالات متحده مداخله در لیبی. پس از گذراندن دو ترم در مین سنا و پس از آن که نامزد جمهوری خواه در برابر آنگوس کینگ در 2018, Brakey مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد در ماه سپتامبر.

سه هفته بعد, صنایع دستی اعلام کرد نامزدی خود را با حمایت از LePage یک متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن. صنایع دستی صرف چهار نظر در مین مجلس نمایندگان و صاحب یک زنجیره ای از خود در مکان های ذخیره سازی. خود اهدا کنندگان عمدتا مین صاحبان کسب و کار اما از اهدا کنندگان اخیر جمع آوری کمک های مالی سه ماهه شده اند فاش نشده است.

فوق العاده PAC صرف در برابر Brakey آمریکا سیاست های صندوق ثبت به تازگی و به عنوان یک نتیجه, ندارد, به افشای خود اهدا کنندگان تا بعد از انتخابات. تا کنون آن صرف بیش از $340,000 در برابر Brakey هدف قرار دادن او را در گذشته مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که او را مقید به “تیم ملی” از چهار مترقی congresswomen. فوق العاده PAC را خزانه دار, cabell در است Hobbs دارای روابط نزدیک به استقرار جمهوری خواه. او خزانه دار برای بولتون فوق العاده PAC که جذب جنجال به اتهام غیر قانونی با همکاری کمبریج Analytica در 2014 کارولینای شمالی به مسابقه و همچنین برای دیگر جمهوری خواه سوپر پکس. او در حال حاضر به عنوان خزانه دار برای دولت جمهوری رهبری کمیته. یک سخنگوی بولتون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی است و نه درگیر با PAC. آمریکا سیاست صندوق نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یکی دیگر از فوق العاده PAC این باشگاه برای رشد اقدام به تایید Brakey و گروه و وابسته به آن و صرف بیش از $800,000 حمایت از نامزد. بزرگترین کمک کنندگان به باشگاه برای رشد عمل ریچارد Uihlein از Uline شرکت حمل و نقل و Jeff Yass از Susquehanna گروه بین المللی; بزرگترین کمک کننده برای محافظت از آزادی تایید شده نیز صرف حمایت از Brakey نیز Yass. این باشگاه برای رشد به طور معمول به تصویب یک مبارز آزادیخواه استقرار در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه. پس از انتخابات رند گروه رشد کرده راحت تر با گمراه سیاست خارجی انداز پس از گذراندن شدت به شکست ضد جنگ وزش Wayne Gilchrest یک مریلند از حزب جمهوری خواه در ابتدایی خود را در سال 2008.

ایتون رودخانه استراتژی است که کار با صنایع دستی کمپین یک شرکت متعلق به همه تابستان-گرایس یک جورج دبلیو بوش در وزارت کار رسمی. تابستان-گرایس ثبت شده است عامل خارجی برای عربستان سعودی و دریافت 10000 $در هر ماه به عنوان مقاطعه کار فرعی برای دولت عربستان. تابستان-گرایس شرکت دریافت کرده است بیش از $33,000 از صنایع دستی کمپین مشاوره و پست الکترونیکی مستقیم و خدمات است. “فدرال کمیسیون انتخابات ممنوع اتباع خارجی و دولت از ساخت مشارکت در انتخابات آمریکا پس از عربستان سعودی در واقع نمی تواند پرداخت هزینه برای گرایس کار به شکست Brakey” گفت: فریمن. “اما حداقل 10000 $در هر ماه به گرایس دلیل کافی به می خواهید به شکست کسی انتقادی از مردمی نوشتن آن را بررسی می کند.”

تابستان-گرایس گفت: رهگیری که در حالی که شرکت در حال همکاری با صنایع دستی مبارزات انتخاباتی او هیچ دخالت “و حتی در 2 منطقه است.” صنایع دستی کمپین, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“این روشن است تراز بین عربستان لابی مجتمع و یک سیاستمدار انتخاباتی است که حمایت و دفاع از نظامی گری آمریکا در خارج از کشور گفت:” الی کلیفتون پژوهشی مدیر کوئنسی موسسه مسئول Statecraft. “نظامی که قطعا به نفع عربستان سعودی است, اما نه به نفع مالیات دهندگان و یا اقتصاد خارج از مجتمع نظامی صنعتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>