مدونا می گوید هری و مگان می توانید اجاره او “باور نکردنی’ نیویورک آپارتمان

مواد با مواد ارائه! مدونا ارائه شده است به اجازه پرنس هری , و Meghan Markle اجاره او آپارتمان در شهر نیویورک به عنوان انتقال آنها به دور از زندگی سلطنتی در بریتانیا است.

“هری اجرا نمی کردن به کانادا. آن را بسیار خسته کننده وجود دارد” 61 ساله می گوید: در یک Instagram تصویری ارسال شده در چهار شنبه, 4 فوریه اشاره به زن و شوهر را به قصد زندگی در این کشور پاره وقت.

پرداختن به دوربین از طریق یک اتاق پانسمان آینه او ادامه می دهد: “من اجازه دهید آنها را به اجاره آپارتمان در پارک مرکزی غرب است. این [یک] دو خوابه. این بهترین نمایش از منهتن [یک] باور نکردنی بالکن. آن را برای رفتن به یک برنده. که رفتن به dealbreaker. هیچ کاخ باکینگهام کردم چیزی در CPW.”

Madonna Offers Her NYC Apartment to Prince Harry and Meghan Markle
مدونا ارائه می دهد پرنس هری, و Meghan Markle. شاتر (3)

صدا offscreen می گوید: “این یک نمایش بهتر, که برای اطمینان حاصل کنید.”

“آره ، یک دسته از بچه ها در پشمالو کلاه!” Madge پاسخ, مرجع ملکه گارد و امضای خود را bearskins.

هری, 35, و Meghan, 38, اعلام کرد در ژانویه 8 که آنها را “گام” از وظایف خود را به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی و که آنها برنامه ریزی برای تقسیم زمان خود را “بین انگلستان و آمریکای شمالی است.”

آنها تصریح کرد: “این geographic تعادل ما را قادر به بالا بردن پسر ما [مورچه, 8 ماه] با قدردانی سلطنتی سنت را که او در آن متولد شد در حالی که همچنین ارائه خانواده ما با فضای کافی برای تمرکز روی فصل بعد, از جمله تروریست های خیریه نهاد.”

ملکه الیزابت دومهری, مادر بزرگ, تایید, زن و شوهر را حرکت به کانادا در بیانیه ای کمتر از یک هفته بعد. “من و خانواده ام به طور کامل حمایت از هری و مگان تمایل به ایجاد یک زندگی جدید را به عنوان یک خانواده جوان است. اگر چه ما ترجیح داده اند آنها را به باقی می ماند تمام وقت کار اعضای خانواده سلطنتی ما توجه و درک خود را مایل به زندگی مستقل تر زندگی به عنوان یک خانواده در حالی که باقی مانده بخشی ارزشمند از خانواده من” پادشاه بیانیه بخوانید. “هری و مگان را ساخته اند روشن است که آنها نمی خواهند به متکی به بودجه عمومی در زندگی جدید خود را. از این رو است موافقت شده است که وجود خواهد داشت یک دوره انتقال است که در آن Sussexes خواهد شد صرف زمان در کانادا و انگلستان است.”

در ژانویه 21, هری وارد جزیره ونکوور به خانواده اش. Meghan سفر کرده بود به کانادا در ژانویه 10 تا دوباره با مورچه که می خواهم به ماندن در مراقبت یک پرستار بچه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im