مدیسون Prewett پدر دفاع او پس از ‘لیسانس’ فانتزی مجموعه افتضاح

افتخار به پدرش. مدیسون Prewett‘ثانیه پدر چاد Prewettصحبت کردن از طرف خود دختر پس از بحث های فانتزی مجموعه موضع در لیسانس.

“امریکا رو به دیدن امشب چه من هر روز برای دیدن. @madiprew” در دانشگاه آبرن مربی تیم بسکتبال توئیت دنبال دوشنبه, مارس 24 قسمت.

مدیسون به نوبه خود پاسخ داد: “من شما را دوست دارم بابا.”

چاد در ادامه به “مانند” چند توییتهایی دربارهی او فرزند ارشد دختر تربیت. “مدیسون شده است یک نفس هوای تازه در تمام فصول. من خیلی تحت تاثیر قرار با چه فصیح او در بیان خودش با پیتر شب گذشته” یکی به عنوان خوانده شده. “مدی با تشکر از شما برای مثال شما! شما عاقلانه فراتر از سال خود را… فوق العاده پدر و مادر هم از مامان و بابا!”

Madison-Prewett's-Dad-Defends-Her-After-'Bachelor'-Fantasy-Suite-Debacle
مدیسون و چاد Prewett ABC

یکی دیگر از کاربر توییتر نوشت: “من افتخار مدی به صورت ایستاده برای باورهای خود و دانستن مرد او را به معنای با مجسم آنچه که او به دنبال. #انگلیسی توسط bing”

Madison, 23, تنظیم کردن یک بحث درون لیسانس ملت پس از او به پیتر وبر این امر می تواند دشوار برای او را به حرکت به جلو با او اگر او با هانا ان Sluss یا ویکتوریا فولر در فانتزی سوئیت. خلبان 28 ساله اعتراف کرد که او “صمیمی” با دیگران ترک پدر و مادر رضاعی همکاران در اشک پس از آشکار بود که او خودش برای صرفه جویی در ازدواج است.

آلاباما بومی اشاره کرد چقدر مهم او ایمان به او و پرسید که آیا او می تواند در ادامه نشان می دهد پس از یادگیری است که پیتر نادیده گرفته و خواسته های خود را. “آیا راه دور” او خواهش کرد که روز دوشنبه قسمت به این نتیجه رسیدند. “من می دانم که من به شما صدمه دیده است و من متاسفم برای آن است. لطفا همین حالا از این راه رفتن.”

Madison-Prewett's-Dad-Defends-Her-After-'Bachelor'-Fantasy-Suite-Debacle-2
مدیسون و پیتر در کارشناسی ABC

پیشرو مرد خطاب واکنش به مدیسون نمایش در اوایل این هفته. “من احساس نمی مانند آن را اتمام حجت. من نمی,” او گفت: Entertainment Tonight. “من فکر می کنم آن را او انجام آنچه من خواسته هر دختر را از همان شب اول که با من صادق باشید و به اشتراک گذاری آنچه که تا کنون در قلب خود را. و این چیزی است که او انجام داد.”

پیتر اصرار داشت که او مقصر نیست برای ابراز نظرات او. “به من اعتماد آن ساخته شده آن را یک تلویزیون فوق العاده دشوار است هفته برای من. وجود دارد بدون شک در مورد آن,” او اضافه شده است. “اما من نمی توانم تقصیر او برای به اشتراک گذاری در قلب او است.”

مدیسون آینده در نشان دادن است تا در هوا با بومی کالیفرنیا چپ به تصمیم گیری بین او هانا ان و ویکتوریا در این غیب رز مراسم است.

لیسانس ايران در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>