Maddie & Tae نشان می دهد که چگونه ازدواج خود نهفته آلبوم جدید

Maddie مرلو و تائه رنگ در حال نشان دادن یک کل جدید صدا! جدید, آلبوم راه آن را احساس می کندبسیار بیشتر از کار گذشته خود را — عمدتا به دلیل هر دو مرلو و رنگ هر دو 24 در مکان های مختلف در زندگی شخصی خود در حال حاضر.

شروع در اینجا نوشته شده بود بین سنین 15 تا 18 و نوشت: ما راه آن را احساس می کند از سنین 19 تا 24,” مرلو می گوید به طور انحصاری در آخرین شماره از ما هفتگی. “من احساس می کنم مانند شما می توانید شنیدن تغییرات ما تجربه رفتن از نوجوانان به بزرگسالان زنان در رکورد جدید است.”

زنان “شد و هنوز هم یادگیری چگونه به زندگی خود ما” رنگ اضافه می کند. “در حال حاضر ما در یک کاملا متفاوت فصل از زندگی: ما همسران ما عاقلانه و ما با اعتماد به نفس.”

مرلو ازدواج با دوست پسر قدیمی یونس فونت در نوامبر سال 2019. در ماه فوریه سال 2020 رنگ عروسی ترانه سرا جاش کر.

“وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از آهنگ ها در این ثبت از جمله ‘نوشتن یک کتاب,’ ‘تلاش در حلقه ها” و “همه جا من Goin’ بودند که با الهام از عشق من برای شوهرم. ‘تلاش در حلقه” است که در واقع یونس و من را دقیق داستان عشق” مرلو توضیح می دهد به ما. “ما نوشت: آن روز بعد از ما رفت و نگاهی به حلقه های نامزدی. سریع به جلو و دو سال بعد و من راه می رفت پایین راهرو به یک نسخه ابزاری از آن!”

رنگ نیز اشاره می کند که اولین آلبوم ندارد “هر عشق واقعی آهنگ ها” اما او هیجان زده می شود “به طور مداوم گرفتن ایده ها آهنگ از من است.”

Maddie and Tae The Way It Feels
Maddie and Tae ‘راه آن را احساس می کند’ جیوه Nashville

قدرت گروه نیز هیجان زده به در نهایت سر به عقب در جاده ها در تور. آنها باز کرده ایم برای Carrie Underwood, Dierks Bentley و بعد Lady Antebellum — و چیزی یاد بگیرند در هر زمان تنها.

“زندگی در جاده ها با برخی از مورد علاقه ما هنرمندان است که مانند یک انفجار و واقعا دوره سقوط سریع در چگونه به خوبی سرگرم می گوید:” مرلو. “ما سپاسگزار به خصوص به کری و Dierks چرا که آنها هر دو واقعا در آغوش ما و به ما آموخت خیلی در مورد قرار دادن یک نمایش بزرگ با هم و ارتباط با مخاطب است.”

برای اطلاعات بیشتر از CMA نامزد جایزه انتخاب کنید تا شماره جدید ما هفتگی. راه آن را احساس می کند در حال حاضر در دسترس است.

با گزارش توسط نیکلاس Hautman

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>