مکنزی مک کی می گوید: خداحافظی به مادر در, مادر OG’

خداحافظی. مکنزی McKee‘s انجی Douthitگذشت پس از مبارزه با سرطان برای مدت دو سال در روز شنبه, مارس 28 قسمت از نوجوانان و مادر OGترک مکنزی و خانواده خود را به گرد هم می آیند تا او را آخرین آرزو به حقیقت می پیوندند.

پس از این که مبتلا به سرطان مغز در سال 2018 انجی پزشکان تا به حال اجازه دهید او را می دانم که او نمی باید زمان زیادی را به زندگی می کنند به خصوص از آنجایی که این سرطان در حال گسترش به استخوان ها و ریه ها و شیمی درمانی دیگر موثر است. مکنزی تصمیم به قرار دادن او تجدید عهد با شوهر جاش McKee در خود نگه دارد به صرف زمان با او و مادرش بود که هنوز در تلاش برای زندگی می کنند زندگی خود را به کمال با رفتن ziplining و بهره گیری از زمان او تا به حال باقی مانده است.

Teen-Mom's-Mackenzie-McKee-Says-Goodbye-to-Mom-Angie
مکنزی McKee و انجی Douthit حسن نیت ارائه میدهد از انجی Douthit/Instagram

“زندگی سخت است و من نمی خواهم شما را از طریق سرطان,” انجی گفت: مکنزی. “اما هنگامی که آن را به شما تحویل داده شما باید انجام بهترین شما می توانید و تبدیل شدن به آنچه که شما همیشه تصور می شود.”

انجی به اشتراک گذاشته است که او را بزرگترین هدف خواهد بود برای دریافت خانه پرداخت می شود به طوری که او نمی خواهد ترک شوهرش با پرداخت آن را به عنوان آخرین بدهی خود را ترک کرده بودند. پس از صحبت با خواهرش, Mackenzie تصمیم گرفت او می خواست به سعی کنید و جمع آوری پول را که رویای به حقیقت می پیوندند برای مادرش حتی اگر انجی به نظر می رسید می خواهید برای به انجام رساندن آن توسط خودش.

بدون هشدار انجی از هوش رفت و به پایان رسید تا در بیمارستان و هیچ کس نمی دانست چقدر زمان او را ترک کرده بود. مکنزی جلو رفتم و شروع به او اعانه و قبل از او درگذشت خانواده او قادر به گفتن انجی که خانه او بود پرداخت می شود — که به نظر می رسید او را به آوردن صلح در روزهای آخر.

Heartbreakingly مکنزی آماده پسرش Brodieبرای خداحافظی به مادر بزرگ خود را و انجی خود را از دست نبرد با سرطان زندگی می کنند بسیار طولانی تر از پزشکان در ابتدا انتظار می رود او را به.

مادر, OG پخش در ام تی وی روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>