لونا! بید! افراد مشهور بچه ها که قرض دادن یک دست در آشپزخانه

مامان و بابا کمی یاران! بسیاری از ستاره عشق به طبخ و هنگامی که فرزندان خود را به اندازه کافی برای برخی از آنهایی که کمی, نمی توانید صبر کنید به قرض دادن یک دست در آشپزخانه.

نگاهی لونا Stephens, به عنوان مثال. فرزند ارشد از John Legend and Chrissy Teigenهر چند هنوز هم در قبل از مدرسه شده است و پس از خانواده اش در بخش آشپزی برای سال. در ژوئن 2019 سپس 3 ساله پریدند روی میز در ایتالیا و تماشای مشتاقانه به عنوان پدر او با استفاده از پاستا ساز برای خم کردن برخی از رشته فرنگی تازه. “من عاشق این دختر بچه” Teigen زیر نویس این Instagram ضربه محکم و ناگهانی از او کنجکاو است.

هنگامی که او حتی جوانتر در مارس 2018 کوچک لونا نشسته در آشپزخانه خندان در کنار یک کاسه پر از رفتار شیرین. “ساخت cornflake شیرینی و میوه ای نقش ونگار ریگی دادن خرد کوکی ها” Teigen گفت: Instagram ضربه محکم و ناگهانی.

در نیل پاتریک هریس و David Burtka‘s, خانواده, کودکان خود را فقط به عنوان مدبر وقتی که می آید زمان برای کمک به در آشپزخانه. در دسامبر 2018, زن و شوهر, دوقلو, هارپر و گیدئون در آغوش ایده make-your-own سوشی شب گردد و به دنبال برخی از خوشمزه رول با استفاده از ماهی قزل آلا ماهی آووکادو و بیشتر.

پایین ببینید بیشتر معروف kiddies که عشق را به کمک پدر و مادر خود را در آشپزخانه!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>