عشق جنیفر آنیستون شلوار جین ؟ گرفتن یک جفت برای خود در Nordstrom

جنیفر آنیستون شده است بیش از همه اخبار به تازگی (و گذشته دهه و نیم). هنگامی که یک ستاره خیلی با استعداد, زرق و برق دار و شیک می آید در اطراف ما فقط رفتن به اجازه دهید آنها را رها کردن رادار ما — به خصوص زمانی که آنها در حال انتشار سنگ پس از سنگ. آنیستون سنگهای? فیلم عاشقانه حدس و گمان و ما مورد علاقه او لباس میدارد!

آنیستون به تازگی یک Q+A با یک و تنها ساندرا بولاک برای مصاحبه مجله و درست در آغاز به عنوان بولاک به شوخی از او خواست اچ آنچه او پوشیده بود آنیستون نشان داد تمام. او به نام جیمز Perse توپ را روی گوه بزرگان دولتمرد ژاکت او حیله گری لباس زیر و یک جفت rag & bone, جین که واقعا تنظیم کردن زنگ در سر ما — از آنجا که ما می دانستم که rag & bone در Nordstrom!

rag-bone-flare-jeans
Nordstrom

آن را ببینید!

گرفتن یک جفت از rag & bone, جین, با شروع در فقط $153 در Nordstrom!

آن را سخت به این باور است که کهنه و استخوان شده است در اطراف از سال 2002 زمانی که هر دو با نام تجاری نام و خلاقیت هستند تا یاد. در کمتر از 20 سال آن را تبدیل به یک معشوق برچسب که حتی ستارههای مانند آنیستون طرفداران. وبلاگ دانستن اهمیت داشتن یک جفت خوب از شلوار جین و ما به حق سریع اعتماد به این انتخاب بدون هیچ تردیدی.

rag & bone نیویورک-بر اساس نام تجاری شناخته شده “ترکیب انگلیسی, میراث فرهنگی با جهت طراحی مدرن.” که به معنی پاک کردن سایه ها راحت پارچه و کارشناس خیاطی, واقعا خاموش است که در مرکز شهر زیبایی در راه گردیده. با پوشیدن این شلوار جین می گوید: “من به اینجا تعلق,” آیا شما در حال آمد و رفت پیاده رو و یا نما برای بداهتا عکاسی با هیجان زده paparazzi!

rag-bone-coated-jeans
Nordstrom

آن را ببینید!

گرفتن یک جفت از rag & bone, جین, با شروع در فقط $153 در Nordstrom!

وقتی که می آید به rag & bone فلسفه و تجاری است همه چیز در مورد “اهمیت کیفیت, کارشناس ساخت و توجه به جزئیات است.” می رود که برای همه لباس و کفش و لوازم جانبی را ایجاد می کند — اما به خصوص برای آن معروف جین. می خواهید امتحان کنید یک جفت برای خودتان ؟ خبر خوب! Nordstrom دارای مقدار زیادی در انبار و شما حتی می توانید سعی کنید این پوشش دار براق جفت برای 40 ٪ در حال حاضر. شما شگفت زده خواهید شد مقدار کشش در این لاغر شلوار جین!

آیا شما به دنبال برای آبی و سیاه و سفید و قرمز یا حتی صورتی, جین, Nordstrom خود را به عقب. به این ترتیب شما می توانید از نو خلق تمام آنیستون سرد و گاه به گاه به نظر می رسد مهم نیست که او چه می کشد از بعدی. شما در حال رفتن به احساس تفاوت بین جین ارزان و rag & bone, جین, بلافاصله, و شما هرگز می خواهید برای رفتن به عقب!

آن را ببینید!

گرفتن یک جفت از rag & bone, جین, با شروع در فقط $153 در Nordstrom!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ چک کردن قطعات دیگر از rag & bone اینجا و بیشتر شلوار جین و دنیم در دسترس در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما در تیم است. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>