لویی پلیس چپ بدن دیوید McAtee در خیابان برای 12 ساعت

بدن دیوید McAtee گذاشته در خیابان از لوئیزویل, کنتاکی برای بیش از 12 ساعت در روز دوشنبه. McAtee کشته شده بود با اجرای قانون فقط بعد از نیمه شب روز یکشنبه, مارس 31 میان روز از بازداشت معترضان به خشونت پلیس در سراسر کشور. ظهر روز بعد معترض بودند با حضور در سایت. McAtee بدن بود و هنوز هم وجود دارد.

McAtee صاحب یک محلی, کباب, کسب و کار و محبوب جامعه شکل ضرب گلوله کشته شد و پس از لویی پلیس و گارد ملی افتتاح شد آتش سوزی در یک جمعیت است که تا به حال جمع آوری شده در یک پارکینگ در 26 و برادوی است. به عنوان صاحب یایا را BBQ McAtee شناخته شده بود به ماموران پلیس وعده های غذایی رایگان. تماشاگران و شاهدان گفته اند که جمعیت نمی شد اعتراض هنگامی که پلیس رسید. پلیس ادعا می کنند که آنها بازگشت به جمعیت شروع به تیراندازی.

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear نسبت قتل به لویی مترو اداره پلیس و گارد ملی. افسران پلیس, لویی شهردار گرگ فیشر گفت: تا به حال فعال نیست بدن خود دوربین در نقض سیاست. رئیس پلیس استیو کنراد اخراج شد به عنوان یک نتیجه اما حفظ حقوق بازنشستگی خود را. اقدام رئیس رابرت شرودر در کنفرانس مطبوعاتی به نظر می رسید به راه رفتن به عقب Beshear بیانیه در انتظار بررسی است. “ما نمی دانیم که او و” او گفت: “ما نمی دانیم که اگر آن را مربوط به یک حادثه جداگانه اگر آن را با توجه به عکس های شلیک شده توسط ما افسران و ملی Guardsmen سربازان که همراه آنها است.” کنفرانس مطبوعاتی آدرس نیست چرا McAtee بدن باقی مانده بود خارج و لویی پلیس نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رابرت LeVertis بل یک فعال جامعه که در حال اجرا برای لوئیزویل مترو شورای منطقه 4 بود در میان صدها نفر از معترضان که جمع شده بودند در صحنه اوایل بعد از ظهر دوشنبه. او گفت: جمعیت بود که عمدتا از اعضای جامعه نه فعالین با تجربه که عصبانی بودند و صدمه دیده است. “ما در حال حاضر در برخورد با مرگ Breonna تیلور,” او گفت: “با مراجعه به پلیس از یک جوان سیاه زن دو ماه پیش.

“حتی اگر آنها به حال برخی از مرتب کردن بر اساس مشروع رویه دلیلی برای نگه داشتن بدن در صحنه] شما می خواهم فکر می کنم آنها را در ذهن تروما که به آنها تحمیل زمانی که آنها انجام می دهند که به ویژه پس از تجربه که با مایک براون در مورد فرگوسن” بل گفت. “این اولین چیزی که من فکر می کردم که این تروریسم… چون وحشت حتی اگر آنها نمی عمدا سعی کنید به آن را انجام دهد.”

تظاهرات خشونت پلیس در سراسر کشور شاهد افزایش خشونت بیش از آخر هفته با پلیس رانندگی وسایل نقلیه به جمعیت و شلیک به لاستیک گلوله های گاز اشک آور و نارنجک فلش در درگیری که رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی. بازداشت بیش از 4100 نفر در طول روز از تظاهرات با توجه به چوب خط حساب کردن از آسوشیتد پرس و چند تن از معترضان کشته شده اند. شنبه شب در اوماها, جیک گاردنر سفید نوار صاحب گلوله و کشته شدن جیمز Scurlock یک زن 22 ساله ایرانی در خارج از استقرار. روز دوشنبه دادستان گفت: این مرد در دفاع از خود عمل و نه شارژ می شود. Calvin L. هورتون جونیور ضرب گلوله کشته شد در خارج از یک موسسه رهنی در مینیاپولیس. کریس بیتی یک بازیکن سابق فوتبال و دوریان Murrell نیز کشته در حوادث جداگانه در ایندیاناپولیس بیش از آخر هفته اگر آن را بلافاصله روشن نیست که مسئول یا کشتن. یک معترض کشته در سنت لوئیس پس از گزارش کشیده در بزرگراه توسط فدرال اکسپرس کامیون.

در شهردار کنفرانس مطبوعاتی ایالت کنتاکی تشکر. چارلز بوکر یک لویی بومی است که به چالش کشیدن میچ مک کانل برای سنا در سال 2020 صحبت برای جامعه. “صدای من تیره و تار است چرا که من انجام شده است بسیاری از فریاد و گریه به عنوان خوب,” او گفت:, و نام برای ماموران پلیس درگیر در تیلور مرگ رها می شود و وظایف خود را برای تحقیقات در تیلور مرگ به تسریع شود. “به از دست دادن شغل خود را هنگامی که کسی فوت در دست شما است که قیمت های کوچک به پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>