لوئیزیانا Coronavirus طرح زندانها می تواند ایجاد اردوگاه های مرگ

به عنوان coronavirus ریپ از طریق زندان و زندان های سراسر کشور و فشارها برای اصلاحات بخش برای دفع فاجعه فدرال و ایالتی و مقامات محلی شروع به انتشار برخی از تشکلات مردم در تلاش برای کاهش تراکم زندان و سرعت گسترش ویروس. اما در لوئیزیانا است که هر دو بالاترین حبس رای در کشور و یکی از بدترین ویروس شیوع مقامات برخلاف روند. به جای آزادی مردم آنها برنامه ریزی برای منزوی کردن کسانی که تست مثبت برای این ویروس در دو حداکثر امنیت دولت امکانات — یک برنامه است که منتقدان گفت: مقدار برای ایجاد اردوگاه های مرگ.

“توضیحات برنامه به نقل و انتقال مردم از سراسر کشور به اردوگاه J — که در آن هیچ مراقبت های پزشکی هیچ بیمارستان و بدون دسترسی به وکیل خواهد بود اخلاقی لکه در کشور ما گفت:” بن کوهن مشاور در وعده عدالت ابتکار. او انجام شده است سرمایه دفاع مدنی و حقوق کار در نیواورلئان برای 23 سال از جمله موارد زیر طوفان کاترینا. “مانند این است که ژاپنی ها اردوگاه های اقامت اجباری اما با کیسه های بدن. ما به معنای واقعی کلمه به تماشای S. S. St. Louis فرستاده بودن به آلمان است.”

بر اساس این طرح زندان های محلی و زندانها بدون تجهیزات لازم برای درمان Covid-19 بيمار می توانید ارسال آنها را به یکی از دو امکانات: لوئیزیانا دولت زندان, معمولا شناخته شده به عنوان آنگولا پس از کشت و زرع است که پس از عمل وجود دارد یا آلن مرکز تادیبی. طرح آن نیز به مردم برگزار می شود پیش از محاکمه در بازداشت بود, ملاقات با یک مجموعه از پرسش و انتقاد. هفته گذشته وعده عدالت ابتکار و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از لوئیزیانا در زمینه یک حرکت برای یک ضابط موقت به منظور جلوگیری از مقامات دولتی از انتقال Covid-19 بيمار به آنگولا. روز دوشنبه یک قاضی فدرال رد درخواست. یک قاضی فدرال در ماه فوریه اعلام کرد بخش هایی از این زندان را به مراقبت های پزشکی نظام خلاف قانون اساسی است و تنظیم به حکومت در روزهای آینده در جریان کلاس اقدام کت و شلوار واصل در سال 2015 توسط افراد زندانی در این تاسیسات در برابر Louisiana Department of Public Safety و اصلاحات است.

“اگر شما فاقد آن برای شروع با این بحران نمی خواهد آن را آسان تر آن را به آن را بیشتر به چالش کشیدن” گفت: نوریس هندرسون که صرف 27 سال به ناحق زندانی در آنگولا و در حال حاضر اجرا می شود صدای تجربه کرده یا رای یک New Orleans بر اساس گروه که قبلا زندانی سیاسی ، “هیچ راهی وجود دارد در هر زندان محیط زیست به, اجتماعی, فاصله مردمی که در تماس هستند و این است که چرا وجود دارد این ملی تماس در سراسر کشور شروع به حرکت مردم از این نوع از محیط.”

لوئیزیانا اطلاعات منتشر شده در روز دوشنبه نشان می دهد که مردم برای حساب 70 درصد از تمام دولت coronavirus مرگ و میر. سیاه مردم را تا 32 درصد از جمعیت این ایالت در حالی که 66 درصد از افراد زندانی در حالت سیاه و سفید هستند.

در مارس 28, لوئیزیانا حالت اول تبدیل شد به رکورد مرگ یک زندانی فرد از Covid-19. Patrick Jones بود که 49 و خدمت به 27 سال حبس برای یک بی خشونت مواد مخدر جرم درگذشت FCI اوکدیل یک زندان فدرال است که پس از ثبت چهار Covid-19-مربوط به مرگ و میر.

وجود دارد بیش از 50000 نفر زندانی در سراسر حدود 100 بازداشتگاه در لوئیزیانا. اما وکلای مدافع و طرفداران باید تلاش برای به دست آوردن اطلاعات از اصلاحات مقامات و ترس تعدادی از موارد مثبت است که به مراتب بالاتر گزارش شده است. شیوع بیماری در اوکدیل آنها می گویند باید به عنوان یک هشدار از آنچه که به احتمال زیاد در آینده به ایالت لوئیزیانا زندان ها و زندان های محلی.

به تاریخ لوئیزیانا 14,867 مثبت coronavirus موارد یکی از 13 ایالت با بیش از 5000 موارد گزارش شده.

حداقل 28 نفر زندانی در دولت امکانات در سراسر لوئیزیانا و 22 اصلاحات کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس. با توجه به اخبار محلی گزارش مقامات وزارت گفت: آنها شناسایی “چند صد” تخت ممکن است coronavirus بیماران بین آنگولا و آلن. اما طرفداران می گویند این کافی نیست که آنها انتظار دارند موارد در میان افرادی که در زندان به همچنان به سرعت در حال رشد. یک سخنگوی وزارت نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر.

بخش عمده ای از افراد منتقل شده از زندان خواهد بود پیش از محاکمه بازداشت شدگان معنی آنها نشده است محکوم به جرم گفت: برگرد. الکسیس Anderson, عضو, East Baton Rouge Parish زندان اصلاحات ائتلاف. “لحظه ای که در حال نقل مکان کرد [آنها] را از دست دادن بسیاری از حقوق قانونی خود.” او گفت: دولت ظرفیت برای حرکت مردم به امکانات پزشکی و که آن را در مورد که هیچ پزشکی کارشناسان مشورت شده بود در برنامه ای که طراحی شده توسط کلانتر در انجمن و ارائه به وزارت اصلاحات است. لوئیزیانا وزارت بهداشت نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که تجربه اوکدیل است برای رفتن به هر گونه مختلف از Rayburn و یا هر گونه دیگر از زندان” گفت: بروس Reilly, معاون مدیر, رای, با اشاره به امکانات دولت با بیشترین موارد گزارش شده تا کنون. “ما می دانیم که فرماندار ندارد و تنها در تلاش برای اجازه دهید همه می میرند. اما آنچه ما می خواهیم شفافیت است. و ما می خواهیم برای دیدن مقامات بهداشت عمومی نظارت بر این بحران است.”

این وضعیت در Rayburn مرکز تادیبی مردان زندان در جنوب شرقی بخشی از دولت را مطرح کرده است نگرانی های خاص پس از 17 مردان برگزار می شود وجود دارد تایید کرد که قرارداد این ویروس. در ایمیل های خود را وکیل, کریستوفر مارلو, دیابتی مرد زندانی در Rayburn که واصل درخواست برای انتشار اضطراری توصیف یک وضعیت ترسناک. Marlowe نوشت که حداقل دو خوابگاه — و بیش از 300 نفر — قرار داده شده است در قرنطینه پس از مردم آغاز شده و گزارش علائم اما اشاره کرد که برخی از مردم تا به حال شده است حوصلگی مختلف خوابگاه.

“ما اصلا دسترسی رایگان به سفید کننده و یا عوامل تمیز کردن. ما لازم نیست که هر چیزی برای پاک کردن گوشی با و بدون الکل پد یا هر چیز” او نوشت: هفته گذشته است. “وجود دارد هیچ حوله کاغذی برای خشک کردن دست. آنها مسئله ما یک بار از صابون هر دو هفته به حمام و شستن دست ها با. ما زنده 20-30″ از هم جدا در تخت ما.”

“ما غذا خوردن در جداول 4 به یک جدول در یک کافه تریا که در حال حاضر ثابت شده اند تا به حال covid مثبت مردم کار تا 3 روز پیش اما دیگران که با او کار می کرد هنوز هم وجود دارد.”

“من فقط امیدوارم که من آن را دریافت نمی” مارلو اضافه شده در یک پس از آن ایمیل. “همراه بلوک های مجازی حکم اعدام برای بیماران دیابتی است.”

این یک سیاه چال

تا کنون تنها تعداد انگشت شماری از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس منتقل شده اند به آنگولا با توجه به طرفداران نظارت دولت در پاسخ به بحران است. پس از داد و بیداد که این پیشنهاد برای جداسازی افراد بیمار وجود دارد و برای اولین بار اعلام شد, مقامات عقب نشینی و به پیشنهاد یک “طرح احتمالی.”

وجود حداقل دو مورد شناخته شده از افرادی که آزمایش مثبت برای Covid-19 و به بیمارستان منتقل شدند و در حال حاضر تحت بررسی برای انتقال یا آنگولا یا آلن.

هفته گذشته یک گروه از طرفداران ملاقات با لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز و دیگر مقامات دولتی را به دنبال توضیحات در مورد برنامه های خود برای رسیدگی به افزایش موارد در دولت زندانها. هندرسون از رای گیری گفت که طرفداران ادامه داد: به ریاض با مقامات برای آزادی کسانی که بیشتر در معرض خطر, اما همچنین خواستار تضمین می کند که هیچ زندانی مردم کار می کنند در زندان واحد اختصاص داده شده به Covid-19 بيمار.

“آنها گفتند که هیچ زندانی مردمی خواهد بود کار در یا در اطراف خاص که واحد است که واحد خواهد بود و کارکنان توسط پرستاران و مردمی از آزادی مشروط و عفو مشروط است و آنها باید PPE” گفت: هندرسون با اشاره به تجهیزات حفاظت شخصی. “ما در حال فشار دادن به این مردمی منتشر شد. اما در این دوره این است که یکی از چیزهایی که اتفاق می افتد, آنها در حال تلاش برای تریاژ.”

تا کنون هفت کارکنان و پنج زندانی را آزمایش مثبت برای Covid-19 در آنگولا. منتقدان هشدار داده اند که فرستادن افراد بیمار به زندان که در حال حاضر پیری جمعیت و خانه های بسیاری با شرایط موجود می تواند فاجعه بار باشد. برخی خواسته اند که چرا یک مرکز است که در طول تاریخ قرار دارد سالمند و بیمار جمعیت ندارد یک طرح اضطراری برای بیماری های مسری. “این در حال حاضر یک بیمار خطرناکی جمعیت” گفت: Anderson, از, East Baton Rouge Parish زندان اصلاحات ائتلاف اضافه کرد که بسیاری از مردم در آنگولا فقیر هستند و یا چالش با سوء مصرف مواد یا بیماری های روانی.

آنگولا بزرگترین حداکثر امنیت زندان در کشور بدنام است برای آن فقیر از جمله پزشکی و غفلت است. این مرکز همچنین خانه های دولت اعدام مجلسی و مردان محکوم به اعدام. در سال 2015 کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام افراد زندانی در این زندان متهم به مقامات غفلت های پزشکی خود را به عنوان به خوبی به عنوان نقض حقوق افراد معلول. تا به امروز دولت انجام داده است کمی برای اطمینان دادن به مردم که در آنگولا مشکلات مزمن خواهد بود ثابت در زمان زندان به میزبان Covid-19 بيمار. “یکی از ترسناک ترین قطعه این است, البته, آنگولا است که در حال حاضر در دادخواهی برای آن subpar مراقبت های بهداشتی” گفت: اندرسون.

در حرکت جدید به دنبال متوقف کردن دولت از انتقال زندانیان بیمار به آنگولا, شاکیان استدلال کرد که دولت او “در مورد به کشتی سوار در یک دوره از عمل است که به احتمال زیاد منجر به مرگ ده ها اگر نه صدها نفر از اعضای کلاس.” این filers ذکر مکمل اعلامیه از یک متخصص در مراقبت های پزشکی در correctional facilities دکتر مایکل Puisis که گفت: در آنگولا است “هیچ جایی برای درمان یک فرد بیمار با Covid-19 به جز در یک کل واحد مسکن یا در درمانگاه که هر دو را در معرض دیگر بیماران مبتلا به عفونت است.” حتی اگر مردم می تواند به نحوی جدا شده و تحت درمان به طور همزمان filers نوشت: “نامناسب سیاست در کارکنان که ممکن است قرارداد Covid-19” را انتقال بین کارکنان و عموم مردم در آنگولا “اجتناب ناپذیر است.”

این طرح به حرکت مردم به آنگولا بود اتفاقی و ضعیف از طریق فکر و بدون مشاوره از دولت وزارت بهداشت و یا کارشناسان پزشکی منتقدان اشاره کرد. “این تنها یک چیز می گویند ما قصد داریم برای جدا کردن بیمار از بیمار نیست” گفت: رایلی از رای دادن. “شما چه پروتکل برای نگهبانان? آیا شما با جدا کردن آنها ؟ شما quarantining نگهبانان? آن را یک موجود واحد وجود دارد و اگر مردم در داخل و خارج از وجود دارد. در صورتی که بخشی از طرح خود را به ما اطلاع دهید.”

“این است که یک مرکز پزشکی. این یک سیاه چال است که تا به حال برخی از تخت و یک mop پرتاب به آن است.”

تحت دولت با این طرح مردم فرستاده شده به آنگولا خواهد بود مستقر در اردوگاه J یک واحد بود که تعطیل در سال 2018 پس از عامل بیش از 40 سال به دلیل غیرانسانی زندانیان فاسد و زیرساخت و تهویه ضعیف. در اوج آن واحد قرار دارد 400 نفر در سلول انفرادی.

“این است که یک مرکز پزشکی” اندرسون گفت. “این است که یک سیاه چال است که تا به حال برخی از تخت و یک mop پرتاب به آن است.”

“آن را تعطیل, به دلیل آن بود وحشتناک” کوهن گفت. “زمانی که من مشتریان من در اردوگاه J, آنها التماس برای دریافت منتشر شد به این دلیل که شرایط خیلی وحشتناک است.”

“این اساسا مناسب برای زندگی” گفت: Reilly. “مردم فکر می کنم از اردوگاه J و آنها منفی فکر می کنم. آنها اساسا فکر می کنم شما در حال رفتن به ارسال وجود دارد به مرگ است.”

تا کنون مقامات دولتی انجام داده اند کمی به ارام کردن آن ترس است.

“هر کسی که به شما می گوید که وجود دارد یک برنامه برای مراقبت از افراد در اردوگاه J بد نمایش دادن هر دو تاریخ از اردوگاه J و شرایط. من نمی دانم که آیا آنها در حال دروغ گفتن به خود و یا دروغ گفتن به شما” کوهن گفت سازمان او را در حال انجام طرح دعوی در دادگاه بیش از مراقبت های پزشکی در تاسیسات برمیگردد گسترش coronavirus. “وزارت اصلاحات است و اساسا تا به حال یک سیاست کاهش حبس با اجازه دادن به مردم برای سال در, آنگولا,” او گفت:.

“وجود دارد هیچ هواکش در آنگولا و نه وجود دارد تا کنون بود. و هیچ هواکش در غرب لوئیزیانا, پریش” اندرسون گفت. “ما به معنای واقعی کلمه خواهد بود حرکت مردم از مکان های که در آن وجود دارد صالح مراقبت های بهداشتی فضای کافی در دسترس برای جداسازی مردم در جامعه است.”

در علاوه بر این به دستور کت و شلوار کلاس اقدام دولت دیوان عالی کشور است که انتظار می رود هر روز به ارائه نظر در مورد دیگر با پیامدهای بالقوه برای هزاران نفر از مردم قرار دارد در آنگولا کوهن گفت. او مشاور برای راموس v. لوئیزیانا می پردازد که با این سوال که آیا اتفاق آرا داوران باید مورد نیاز برای محکومیت در سطح دولت آن را به عنوان در فدرال موارد است. اگر قوانین دادگاه به نفع راموس آن را بلافاصله اعمال می شود به طور مستقیم به 100 نفر کوهن گفت: با توجه به امکانات نرم افزار به مردم در آنگولا. “چه وحشتناک برای من این است که آنها gonna die قبل از ما یک شانس برای پشتیبانی کردن ادعای خود را.”

به روز رسانی: 7 آوریل 2029

پس از انتشار بخش از اصلاحات سخنگوی کن Pastorick به نام رهگیری و ارسال بیانیه ای در پاسخ به سوالات قبلی. Pastorick تایید کرد که آنگولا هیچ هواکش و با تکیه بر برنامه های موجود برای انتقال مردم به بیمارستان های محلی که نیاز به مراقبت های پزشکی فراتر از آنچه اصلاحات کارکنان ارائه می کنند. پرسید: اگر کسانی که امکانات پزشکی باید پنکه Pastorick گفت: “نمی دانم.

“اردوگاه J در نظر گرفته شده است تنها به عنوان یک انزوا تسهیلات برای مجرم که باید آزمایش مثبت اما نه نمایش جدی و علائم که در پزشکی پریشانی” Pastorick در بیانیه ای گفت. “موارد شدید نخواهد بود مستقر در اردوگاه J. اگر یک مجرم مستقر در اردوگاه J شروع به نمایشگاه علائم شدید او خواهد شد انتقال به خارج از بیمارستان است.”

Pastorick کاهش یافته است به نظر نظرات از طرفداران که این طرح می تواند ایجاد اردوگاه های مرگ. در مورد توانایی اصلاحات کارکنان به ارائه مراقبت های پزشکی و در دسترس بودن تجهیزات پزشکی Pastorick گفت: “ما باید اخرین کارکنان.” او تاکید کرد که کارکنان و افراد مستقر در اردوگاه J نمی خواهد به تماس با هر کس دیگری در آنگولا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>