لوئیزیانا فعالان محیط زیست به اتهام “وحشت” برای خشونت پرهیزی شیرین کاری با هدف قرار دادن پلاستیک لوله

دو تن از رهبران بلند مدت در حال اجرا در مبارزه برای عدالت زیست محیطی در لوئیزیانا تبدیل خود به پلیس در باتون روژ شنبه صبح. این فعالان که در بخشی از دولت شناخته شده به عنوان “سرطان ” کوچه” در مواجهه با اتهام “وحشت” مربوط به خشونت پرهیزی در اعتراض به اقدام. آزادی های مدنی وکلای آنها خواستار اتهامات چشمگیر تشدید yearslong تلاش توسط سوخت های فسیلی و پتروشیمی به جرم تلاش برای متوقف کردن گسترش آلاینده امکانات در دولت — بخشی از یک روند در سراسر کشور از سرکوب مخالفان در اطراف مسائل مربوط به تغییر آب و هوا.

اتهامات علیه فعالان آن Rolfes و کیت مک اینتاش بنیادی از یک به ظاهر بی ضرر فعال شیرین کاری های انجام شده در ماه دسامبر روز بعد از جشنواره طراحی شده برای جلب توجه به محیط زیست سوء رفتارهای فورموسا پلاستیک. تایوانی پتروشیمی شرکت قصد دارد برای ساخت پلاستیک ساخت مجتمع در یک تا حد زیادی سیاه, لوئیزیانا, جامعه ای که در حال حاضر دچار مشکلات سلامتی مرتبط به محلی میباشد. در ماه اکتبر Formosa توافق به 50 میلیون دلار حل و فصل برای آزادسازی آلاینده ها از جمله گلوله های کوچک که به صورت بلوک های ساختمان برای محصولات پلاستیکی به عنوان شناخته شده nurdles به تگزاس را لاواکا خلیج — بزرگترین حل و فصل یک آب تمیز قانون طرح دعوی در دادگاه واصل خصوصی شهروندان است.

با یک کلید مجوز های زیست محیطی هنوز در انتظار برای Formosa در لوئیزیانا عمل لقب “Nurdlefest” — به معنای فشار دولت به بخش کیفیت محیط زیست به بررسی این شرکت سابقه بوده است. جعبه های پلاستیکی و گلوله های مورد استفاده به عنوان شواهد در تگزاس مورد بودند carted به جلو از آژانس که در آن حدود 75 نفر در باران.

آنچه ظاهرا ترس و وحشت اعضای جامعه این بود که یک ظرف از گلوله است که به نظر می رسد در ایوان از نفت و گاز لابی با یک توجه داشته باشید مفصل متصل توضیح آنچه در آنها و تگزاس مبدا. “ما تحویل این بسته از nurdles به عنوان یک یادآوری – لوئیزیانا نیازی دیگر آلودگی و پلاستیک و یا در غیر این صورت” نامه است. “ما خواهان آن است که LDEQ انکار Formosa هوایی مجوز انتشار نرم افزار است.”

در این نامه امضا شده توسط شهروندان نگران از لوئیزیانا و شامل شماره تلفن از لایحه Quigley فعالان ” طرفدار بونو وکیل. آن را نیز شامل هشدارهای برابر ترک nurdles در اطراف کودکان و یا حیوانات خانگی و Formosa شماره تلفن با خیال راحت بازیافت مطالب.

Rolfes و مک اینتاش که به ترتیب مدیر و یک برنامه دستیار در لوئیزیانا سطل تیپ که فراهم می کند پشتیبانی برای گروه از اعضای جامعه زندگی در نزدیکی آلاینده امکانات صورت حداکثر 15 سال زندان و $15,000 در جریمه برای به اصطلاح وحشت تعریف شده به عنوان “عمدی ارتباطات از اطلاعات است که ارتکاب جرم از خشونت قریب الوقوع است و یا در حال پیشرفت یا که یک شرایط خطرناک برای زندگی انسان وجود دارد و یا در مورد به وجود” — با هدف ایجاد اعضای عمومی به ترس برای ایمنی خود را.

“این یک بی دلیل تشدید زیرا آنها با استفاده از اصطلاح” وحشت.’ برای استفاده از آن کلمه در یک متن مثل این است که به طور بالقوه مخرب و دلسرد کننده به دیگران است.”

“این یک بی دلیل تشدید زیرا آنها با استفاده از اصطلاح ‘ارعاب'” گفت: Pam Spees دادستان ارشد با مرکز حقوق قانون اساسی است که به نمایندگی مک اینتاش و Rolfes. “این است که اعمال ناعادلانه و نامناسب یک برچسب بر روی مردم شده اند که مسالمت آمیز برای سال ها کار به منظور بالا بردن آگاهی از تاثیر صنعت در خط مقدم جوامع است. برای استفاده از آن کلمه در یک متن مثل این است که به طور بالقوه مخرب و دلسرد کننده به دیگران است.”

از اتهامات عنوان شده علیه Rolfes و مک اینتاش بر روی پاشنه از یک سری از حوادث که در آن فعالان محیط زیست شده اند برخورد سنگین اتهامات اقدامات به چالش کشیدن صنایع پتروشیمی و نفت و گاز صنایع در لوئیزیانا.

در ماه اوت سال 2018 لوئیزیانا قانونگذاران با تصویب قانون ایجاد یک جدید اتهام جنایت برای هر کسی که گناهان در زیرساخت های حیاتی امکانات از جمله امکانات تولیدی شیمیایی و نفت و گاز خط لوله های ساخت و ساز. زیر بیش از چند ماه پلیس با استفاده از قانون جدید برای شارژ 15 نفر در اعتراض به شرکت نفت انتقال انرژی را در شاخه فرعی رودخانه پل خط لوله است. محلی دادستان هنوز عمل کرده و در اتهامات عنوان شده علیه.

nurdlec

تایوانی شرکت پتروشیمی Formosa توافق به 50 میلیون دلار حل و فصل برای آزادسازی گلوله های کوچک را تشکیل می دهند که بلوک های ساختمان برای محصولات پلاستیکی شناخته شده به عنوان “nurdles” را در تگزاس را لاواکا بای.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از لوئیزیانا سطل تیپ

در ماه اکتبر گذشته پلیس به اتهام گرگوری منینگ از نظر قانونی نابینا کشیش Broadmoor جامعه کلیسا و یک عضو ائتلاف در برابر مرگ کوچه با جنایت به اتهام تحریک شورش. مقامات گفتند منینگ موفق به بلافاصله ترک یک راهرو خارج از لوئیزیانا انجمن کسب و کار و صنعت در اعتراض به انجمن نفوذ بر سیاست خارجه. دادستان بعد از آن کاهش یافته است تمام اتهامات عنوان شده علیه.

این بهار قانونگذاران گذشت یک نسخه بهبود یافته از زیرساخت های حیاتی قانون که ramped تا اتهام تجاوز در یک حالت اضطراری است. لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز وتو این لایحه است.

به Rolfes و مک اینتاش وکلای زمان آخرین اتهامات است به خصوص مشکوک. در ساعت 9:30 صبح در Juneteenth ژوئن 19, تعطیلات, جشن رهایی بردگان در ایالات متحده Quigley — Rolfes و مک اینتاش طرفدار بونو وکیل که همچنین یک استاد در دانشگاه لویولا نیواورلئان — دریافت یک تماس تلفنی از یک باتون روژ اداره پلیس کارآگاه به اطلاع او که حکم را برای این جفت ارز را بازداشت. (Formosa و Baton Rouge, اداره پلیس بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.)

“به نظر می رسد بیش از یک کمی مشکوک است که این خفته حکم فعال شد 12 ساعت پس از Formosa از دست داد در دادگاه. به نظر می رسد مانند آن را به وضوح تلافی.”

هر دو از فعالان در مسیر به یک مراسم در یک سایت دفن برای بردگی افراد واقع در یک زمینه که در آن Formosa برنامه ای برای ساخت یکی از امکانات آن است. حق انجام مراسم سخت شده بود-برنده: Formosa جنگیده بودند در دادگاه هفته گذشته برای جلوگیری از اعضای جامعه از برگزاری گردهمایی. یک قاضی را تکذیب کرد این شرکت نهایی درخواست تجدید نظر تنها شب قبل از.

کارآگاه گفت: Quigley که اتهامات عنوان شده علیه واصل شده در مارس, اما آنها برگزار می خواهم در صدور این حکم به دلیل خطرات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس. “به نظر می رسد بیش از یک کمی مشکوک است که این خفته حکم فعال شد 12 ساعت پس از Formosa از دست داد در دادگاه گفت:” Quigley. “به نظر می رسد مانند آن را به وضوح تلافی.”

Spees مرکز حقوق قانون اساسی, وکیل گفت: “اگر چنین خطری چرا هفت ماه صبر کنید و انتخاب کنید بعد از یک جشن جامعه از آن رهایی از بردگی برای ارسال این پیام؟”

در پاسخ به آخرین اتهامات محلی سازمان در حال راه اندازی اتحاد برای دفاع از دموکراسی به عقب براند در افزایش جرم.

“پنج سال پیش — شاید سه سال پیش — این نوع اتهام علیه یک فعال داشته اند یک جداسازی اثر است. حرکات قوی در حال حاضر گفت:” Spees. “این یک نفس بیش از حد و آن را به نافرجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>