Lori Loughlin دختران’, قایقرانی, عکس های منتشر شده در پذیرش کالج رسوایی

عکس ارزش هزار کلمه است ؟ این عکس ها که Lori Loughlin و Mossimo Giannulli گفته در زمان از دختران خود را در یک ماشین پارو زنی به عنوان بخشی از یک کلاهبرداری به آنها را به کالج نازل شده است.

در عکس های به دست آمده توسط ما هفتگی و ثبت توسط دادستان فدرال در روز چهارشنبه 8 آوریل در پاسخ به متهمان حرکت به اخراج کیفرخواست خواهر اولیویا جید20 و بلا, 21, دیده می شود در ماشین های پارو زدن در یک باشگاه بدنسازی است. چهره Loughlin, 55 و Giannulli دختران شده اند تاری اما دادستان شناسایی کرده و آنها را هر دو.

Olivia Jade Bella Lori Loughlin Rowing Scandal
اولیویا جید Giannulli تصویر در یک پارو زدن عکس. عکس های ثبت شده توسط باراک اوباما برای منطقه ماساچوست

با توجه به اسناد و مدارک به تصویر اولیویا متصل شد به یک ایمیل در سپتامبر 7, 2016, از, لباس, طراح, 56, به ریک خواننده به منظور کمک به فروش داستان که دختر خود را در یک خدمه تیم که او نمی شد.

بلا قایقرانی عکس فرستاده شد از طریق ایمیل به خواننده در جولای 28, 2017 که سابق فولر خانه بازیگر کپی شده بود ،

عکس های به اشتراک گذاشته شد پس از چند حرکت به اخراج و پرونده آنها در جریان پذیرش کالج دادگاه در ماه گذشته. زن و شوهر متهم شده اند پرداخت $500,000 به دختران خود بستری شده در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به عنوان خدمه استخدام, حتی اگر آنها هرگز شرکت در ورزش.

Bella Olivia Jade Lori Loughline Rowing Scandal
بلا Giannulli تصویر در یک پارو زدن عکس. عکس های ثبت شده توسط باراک اوباما برای منطقه ماساچوست

Loughlin و Giannulli و دیگر پدر و مادر درگیر در مورد دادگاه خواست تا قاضی برای رد اتهامات علیه آنها را در اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی در 25 مارس.

“این فوق العاده دولت سوء رفتار ارائه شده در این مورد را تهدید می کند قبر آسیب زدن به متهمان و یکپارچگی این اقدام” دفاع وکیل را برای این جفت ارز و دیگر پدر و مادر گفت: در اسناد و مدارک. “که سوء رفتار را نمی توان نادیده گرفت.”

Olivia Jade, Lori Loughlin and Bella Giannulli Rowing Photos Surface
اولیویا جید, Lori Loughlin و بلا Giannulli حضور زنان در صندوق تحقیقات سرطان میزبان یک شب فراموش نشدنی در Beverly Wilshire هتل در فوریه 28, 2019 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

در آن زمان وکلای مدافع ادعا کرد که محققان اذیت یک خبرچین به دروغ گفتن و پس از آن پنهان شواهد است که می ایم تبرئه پدر و مادر است که متهم شده اند در رسوایی.

از زمانی که تماس های قلب بازیگر و همسرش و همچنین شش نفر دیگر والدین در حال برنامه ریزی برای رفتن به دادگاه از آغاز اکتبر 5. یکی دیگر از والدین به دلیل در دادگاه در ماه ژانویه 2021.

این زن و شوهر که چهارشنبه در نوامبر سال 1997 باید التماس کرد گناه نیست به اتهام رشوه خواری و پول شویی و کلاهبرداری.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>