Lori Loughlin شد ‘خشم’ توسط دادستان انتشار کودکان و نوجوانان’, قایقرانی, عکس

Lori Loughlin بود “خشم و شدت عصبانی” بیش از دخترش ” پارو زدن عکس های منتشر شده توسط دادستان میان او جاری پذیرش کالج حقوقی نبرد.

“تصاویر وضوح بسیار التهابی و بحث برانگیز به معنای ارعاب لری چرا که او حاضر به گرفتن یک درخواست معامله” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “عکس های بودند که هرگز فرستاده شده به USC به عنوان بخشی از روند درخواست. لری وکلا خواهد بود پاسخ به عکس های از دختران در ماشین پارو زنی با در یک حقوقی پر کردن است.”

Lori Loughlin Outraged Prosecutors Releasing Rowing Photos
Lori Loughlin. حسن نیت ارائه میدهد باراک اوباما برای منطقه ماساچوست; Steven Senne/AP/شاتر

55 ساله فول آلوم جوانترین دختر 20 ساله اولیویا جید Giannulliشد “هیستریک” در پی انتشار این عکس نشان داد که او با پوشیدن تمرین می پوشند در یک ماشین پارو زنی. “او به آرامی شروع به سعی و بازسازی خود را با نام تجاری” خودی نشان می دهد به ما. “انتظار بود عکس خواهد بود ارائه شده به عنوان مدرک در دادگاه. و در این زمینه اولیویا جید را هماهنگ پاسخ مناسب.”

Loughlin “نمی شود اذیت و یا تهدید توسط دولت فدرال و او معتقد است که داوران را به رسمیت شناخته و از آن به عنوان” منبع می افزاید.

Lori Loughlin Outraged Prosecutors Releasing Rowing Photos
حسن نیت ارائه میدهد باراک اوباما برای منطقه ماساچوست

در مارس 2019, Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulliدستگیر شدند در ارتباط با این کشور بزرگترین کالج رشوه رسوایی. این زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در سال 1997 متهم به پرداخت $500,000 به امن خود را, دختران بلا رز Giannulli, 21 و اولیویا پذيرش به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. خواهران و برادران پذیرفته شد به USC به عنوان بخشی از مدرسه زنان تیم قایقرانی حتی اگر آنها نمی رقابت در این ورزش است. جداگانه خودی آگاه ما که USC تا به حال نقد اهدای بررسی کنید که Loughlin و Giannulli داد به سواحل غرب مبتنی بر نهاد.

Loughlin و 56 ساله طراح مد التماس کرد گناه نیست به رشوه خواری و پول شویی و اتهام تقلب در مارس 2019.

بلا و اولیویا را پارو تصاویر منتشر شده توسط دادستان فدرال در 8 آوریل. در تصاویر به دست آمده توسط ماآنها را می توان با استفاده از ماشین های پارو زدن در حالی که در یک باشگاه بدنسازی اما هر دو از چهره خود بودند و مبهم است.

Lori Loughlin Outraged Prosecutors Releasing Rowing Photos
حسن نیت ارائه میدهد باراک اوباما برای منطقه ماساچوست

یک منبع گفت:” ما که عکس ها’ آزادی بود “سخت شکست” برای اولیویا اشاره کرد که آن را “به ارمغان آورد تا همه از احساسات او درست پس از رسوایی شکست.” تاثیر گذار بود برنامه در فروشگاه برای او کانال یوتیوب اما یک خودی او گفت: “در زمان یک گام به عقب و حتی به تعویق افتاد و بعد از همکاری با دوستان.”

Loughlin و Mossimo در حال انتظار برای محاکمه در دوشنبه 5 اکتبر.

با گزارش توسط جنیفر Heger

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im