Lori Loughlin, شوهر, Mossimo Giannulli قرار دادن خانه در بازار: عکس

شروع دوباره! Lori Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulliدر حال لگد زدن سال جدید با یک تغییر عمده: فروش گسترده خود را خانه.

ما هفتگی تایید دیرین زن و شوهر را تغییر دهید البته در پنجشنبه 30 ژانویه. Loughlin, 55 و Giannulli, 56, خریداری بل ایر کالیفرنیا اقامت نزدیک به 14 میلیون دلار در سال 2015 است. این خانه دارای 9,000-فوت مربع همراه با 10 اتاق خواب و نه حمام و سرویس بهداشتی. لیست درخواست قیمت حدود 28 میلیون نفر است.

Loughlin و Giannulli که گره خورده گره در سال 1997 ذکر شده خانه های خود را تقریبا دو ماه از سالگرد یک سال از کالج پذیرش تقلب و رسوایی. در روز 12 مارس 2019 در خانه پر بازیگر و طراح مد او همسر دستگیر شده بودند در ارتباط با رسوایی در سراسر کشور. آنها به طور خاص متهم از پرداخت $500,000 به نظر می رسد به عنوان اگر دختران بلا, 21 و اولیویا جید, 20 — خواهد بود و اعضای فعال از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی زنان تیم قایقرانی بر پذیرش.

در Apri 2019, Loughlin و Giannulli رد درخواست معامله و در نهایت pled نه گناه به جرم و جنایت. آنها بعد از سیلی با اتهامات عنوان شده علیه اضافی برای پول شویی و برنامه فدرال رشوه خواری.

آن روز پنجشنبه اعلام کرد که در این جفت ارز خواهد شد محاکمه در ماه اکتبر سال 2020 است.

در ژانویه 21, خودی گفت: ما هفته به طور انحصاری که 90210 آلوم دختران را مجبور به شهادت علیه او اگر او تغییر نمی کند او دادخواستی به گناه. کودکان خود را می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان “ستاره شاهدان” توسط ایالات متحده دفتر دادستان “به امید تامین اعتقاد.” این منبع افزود که “پذیرش درخواست و مقرون به صرفه خواهد بود و تنها راه حل” برای جلوگیری از مربوط به دختران بیشتر است.

Loughlin و Giannulli در میان 50 نفر که دستگیر شده بودند را به اتهام دست داشتن در رسوایی رشوه خواری از جمله Felicity Huffman. بر خلاف Loughlin و Giannulli, هافمن اعلام کرد قصد خود را به اعتراف به گناه در تمام هزینه.

“من در پذیرش کامل از گناه و با پشیمانی و شرم بیش از آنچه که من انجام داده اند من قبول مسئولیت کامل برای اعمال خواهد شد و قبول عواقب آن که ناشی از این اقدامات ،” Desperate Housewives آلوم گفت: در آوریل 2019 بیانیه. “من شرمنده از درد من ناشی از دختر من, خانواده من و دوستان و همکاران من و آموزشی جامعه است.”

هافمن وارد گناه زیر ماه و او رسما محکوم به 14 روز در زندان در ماه سپتامبر گذشته. او به اتمام روی لئامت دادن در پشت میله های زندان در فدرال تادیبی موسسه دوبلین در دوبلین کالیفرنیا در ماه اکتبر 2019.

پایین حرکت به دیدن عکس های از Loughlin و Giannulli را Bel Air خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>