به دنبال مواد غذایی جدید تحویل سرویس ؟ سعی کنید Shipt!

مشخصات فنی زبان ما می توانید رفتن به خارج برای کوتاه پیاده روی و ورزش (ارائه چهره ما تحت پوشش) و فروشگاه ملزومات در فروشگاه های مواد غذایی. هنوز هم وجود دارد یک مجموعه ای از دستورالعمل ها است که ما نیاز به رعایت منظور نگه داشتن هر کس امن است. اجتماعی فاصله و حفظ مناسب شش پا فاصله از دیگران است موثر ترین راه است که ما می توانیم همه در مجموع کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19. این تاکتیک می تواند کار نمی کند اگر فضاهای مانند سوپر مارکت ها به سر می برند!

یک راه عالی برای کمک به جلوگیری از که از اتفاق می افتد به استفاده از خدمات تحویل در هر زمان ممکن است. البته ما سعی و درست گزینه ها به شدت حمایت و یا در دسترس نیست در لحظه ای که در سمت چپ خریداران تقلا. بسیاری از فروشگاه ها و تحویل دهندگان را ساخته اند تلاش برای ایجاد حداقل-تماس با تجارب به طوری که شما می توانید احساس به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است در این زمان استرس زا. خوشبختانه برای ما, Shipt یکی از ساده ترین و انعطاف پذیر ترین خدمات در اطراف!

grocery shopping
شاتر

آن را ببینید!

دریافت مواد غذایی, صفحه اصلی کالا و هر چیز دیگری که شما نیاز دارید در حال تحویل به آستان خود را با Shipt!

Shipt همکاران با تمام مورد علاقه خود را ضروری کسب و کار به شما ارائه با هر آنچه که شما ممکن است نیاز تحویل داده است. هدف از این خدمات است بنابراین شما لازم نیست که به ترک خانه خود را و قرار دادن دیگران در معرض خطر در حالی که گرفتن هفتگی مواد غذایی. شما می توانید منظور از هدف CVS و تعداد بیشماری از سایر فروشگاه ها — و شما به احتمال زیاد خواهید بود شگفت زده چگونه بسیاری از تحویل به آدرس شما. برخی از مردم ممکن است گزینه های بیشتر از دیگران بسته به محل, اما آن را به ارزش یک شات اگر شما در یک اتصال.

ثبت نام برای Shipt نمی تواند ساده تر و کاربر پسند تجربه. پس از ایجاد حساب کاربری خود را, همه شما باید انجام دهید این است که خود را وارد کنید آدرس تحویل برای پیدا کردن که فروشگاه ها در دسترس هستند به منظور از در که زمان داده شده است. بسیاری از فروشگاه ها در حال انتخاب برای تنظیم ساعت های عامل با توجه به بهداشت عمومی نگرانی است که مهم است به خاطر داشته باشید در هنگام خرید آنلاین.

آن را ببینید: دریافت مواد غذایی, صفحه اصلی کالا و هر چیز دیگری که شما نیاز دارید در حال تحویل به آستان خود را با Shipt!

می توان آن را وسوسه انگیز می خواهید به خارج و ایجاد یک سفر خرید — به خصوص به عنوان درجه حرارت افزایش یابد. بسیاری از ما ممکن است دچار تب کابین و ولع مصرف عادی که می تواند در که مایل به حمایت از یک بازار محلی. در حالی که این تاریخ و زمان آخرین دقیقه گشت و گذار می تواند گاهی اوقات اجتناب ناپذیر بود, این مهم است برای ما محدود در شخص سفر به عنوان آنجا که ما احتمالا می تواند. به همین دلیل شگفت انگیز آن را به یک سرویس مانند Shipt در دسترس است. تکنولوژی می تواند طاقت فرسا — اما ما فراتر از آن خدا را شکر برای منافع خود را در زمان هایی از این!

آن را ببینید: دریافت مواد غذایی, صفحه اصلی کالا و هر چیز دیگری که شما نیاز دارید در حال تحویل به آستان خود را با Shipt!

به دنبال مکان های بیشتر به منظور ، پرداخت خلاصه ما از همه مورد علاقه ما مواد غذایی, تحویل, takeout, خدمات, وعده غذایی کیت اشتراک و دیگر خدمات تحویل در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>