نگاه به آسمان شب!

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که ستاره ها در اینجا خواهد بود پس از شما پس از گرفتن آنها را در حالی که شما می توانید.

  • با کمتر بصری سر و صدا تیرگی آسمان حسن COVID-19 خاموش شدن ناگهانی خیال پرستی در حال آمدن است.
  • آسمان شب به اندازه کافی روشن است در بسیاری از مکان ها که نه خیلی بیشتر از چشم است که نیاز به دیدن ستاره ها.

اگر شما در حال خواندن این — بدون توجه به جایی که شما در جهان هستند و هر زمان از روز است — ما شرط می بندم شما یا در بستر, در یک نیمکت شما بدست خاموش در یک هفته و یا غوطه ور شدن در وان حمام. با بیش از یک پنجم از جمعیت جهان را تحت مستند در مبارزه با کروناویروس بسیار وجود دارد در رفتن در داخل خانه خود را که تعجب هر کسی در حال حاضر.

اما در خارج از خانه خود را ؟

می تواند از آن بود که این ویروس در واقع ارائه یک راه جدید برای بسیاری از ما به تصویب زمان در این تابستان در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله? بله: درخاکسپاری.

جهانی stay-at-home سفارشات تا به حال غیر منتظره آب و هوا, اثرات مانند کم سابقه خوانش از هوا و نور آلودگی است. که بدان معنی است که حتی ساکنان شهرستان باید این فرصت را به دیدن آسمان مانند قبل از هرگز.

No._COSMOS_(star-chart)

“این یک پدیده جالب توجه است که ما در حال تجربه می گوید:” یوسف Guzman, موسس, رئیس شناس و مدیر از شیکاگو ستاره شناس, یک سازمان است که مجموعه تلسکوپ در سراسر شیکاگو. “با تعطیل شدن کارخانه ها و ماشین ذرات کاهش می یابد به جایی که آسمان در حال حاضر عمیق تر آنها واضح تر و ستاره ها در واقع برق زده. راه آنها قرار می شود.”

از آنجا که بسیاری از ما در خانه هستند و باید از این زمان برای لذت بردن از آسمان شب, در اینجا یک لیست از راه برای رفتن در مورد درخاکسپاری بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند.

پیدا کردن سایه

خارج شدن از تابش خیره کننده از نور به خصوص اگر شما در یک شهر و یا شهری که در آن وجود دارد چراغ. پیدا کردن یک منطقه سایهدار در حیاط پشتی منزل خود و یا در خود ایوان طبقه بالکن و یا آتش فرار و خود را راحت است. فقط چون نور باعث می شود خیال پرستی دشوار معنا نیست که شما باید صبر کنید تا نیمه شب. در واقع بهترین زمان برای stargaze گرگ و میش است.

همانطور که خورشید در حال غروب است, شما می توانید به تماشای آسمان به نوبه خود از آبی روشن به فیروزه ای به آبی عمیق. اگر شما سحر خیز در 4 صبح و تماشای آسمان شب به آرامی روشن. شما ببینید همه چیز جغدها شب نیست.

در صورت شمالی

نشستن رو به شمال و به دنبال ستاره قطبی یا ستاره شمال. آسمان شمال مدار قطبی و با کاهش آلودگی نوری شما قادر خواهید بود برای دیدن الگوهای روشن است که شما می توانید خودتان را با.

راحت

خیال پرستی فقط ممکن است تبدیل به سرگرمی های مورد علاقه خود در این تابستان پس چرا آن را یک رویداد. آماده به خارج برای یک مقدار قابل توجهی از زمان و آوردن پتو و آب و تنقلات. شما نمی خواهید به دست چیزی سرد چون شما در داخل و خارج از خانه.

استفاده از آنچه شما

اگر شما یک مبتدی هستید, stargazer, خبر خوب این است که شما نمی نیاز به ابزار تکنولوژی بالا — خود را با چشم غیر مسلح فقط خوب کار خواهد کرد. اگر شما تصمیم به خرید یک تلسکوپ برای اولین بار خودتان را با آسمان شب و شناسایی چند لنگر اشیاء مانند سیارات و یا صور فلکی.

اگر شما باید برخی از اضافی خمیر و شما واقعا به خیال پرستی, دوربین دوچشمی خوب وسط زمین. استفاده از آنها برای نزدیک ماه و آن چاله. آنها لازم نیست به گران — شما معمولا می توانید مقرون به صرفه جفت در یک فروشگاه محلی و یا آنلاین.

نقشه آن

اگر شما می خواهید برای رفتن به مدرسه و آن را یک رویداد سرگرم کننده با بچه های خود را چاپ کنید یک نمودار ستاره و یا دانلود یک برنامه مثل SkySafari یا gpu-z برای کمک به شما در شناسایی صور فلکی و سیارات. یکی از هیجان انگیز ترین بخش در مورد خیال پرستی است که یادگیری در مورد آسمان است.

برو عمیق

این فاصله چیزی به نظر نمی رسد که پایان دادن به هر زمان به زودی. خوشبختانه برای ما وجود دارد تعدادی از چیزهای سرد اتفاق می افتد در جهان هستی در این تابستان. اتمام نجوم منابع وب سایت های مانند earthsky.org/tonight یا فازهای ماه نمودار در timeanddate.com. آدلر افلاک پست های مکرر #گرین کارت آمریکا روز رسانی در رسانه های اجتماعی; همچنین قابل چاپ گرین کارت آمریکا راهنمای مبتدی ستاره شناسان که شامل نقاشی و روزنامه نگاری دهید برای رسیدن به می دانم که آسمان طی یک هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>