نگاه پیتر! پاتریک شوارتزنگر پوستی با ‘لیسانس’ اونا هانا ان Sluss

سازمان دیده بان خلبان پیت! پاتریک شوارتزنگر کردم لاسی با لیسانس شرکت کننده هانا ان Sluss از طریق Instagram روز جمعه 14 فوریه.

23-سال-مدل های قدیمی که در حال حاضر رقابت برای پیتر وبر‘s عواطف در فصل 24 از این کارشناسیارسال شده یک عکس از خودش در یک جفت سیاه و سفید شورت و تی شرت قرمز آن به عنوان خوانده شده “در خلق و خوی 2 بوسه.”

Sluss زیر نویس عکس, “Pucker تا آن روز ولنتاین” که Schwarzenegger, 26, نظر, “ما در حال یکپارچهسازی با سیستمعامل است.”

تنسی بومی گرفتار چشم از وبر 28 ساله در طول فصل برتر از لیسانس هنگامی که او به او یک نقاشی از کوه های راکی است که او با پدرش. ویژه لحظه به دست آورده Sluss یک بوسه از خلبان و آرزو اولین برداشت افزایش یافت.

بعد از آن در فصل Sluss دریافت یک گل رز از وبر در طول تاریخ گروه. در فوریه 10, قسمت وبر نگران شد که نقاش اعتراف کرد که او هرگز در عشق بوده است. با این حال او تصمیم به نگه داشتن Sluss در اطراف شهر خرما که او فرود آمد در چهار نهایی.

شوارتزنگر بخشی است که در حال حاضر قدمت ابی قهرمان. The Midnight Sun بازیگر گفت: ما هفته در فوریه 6 که او مطمئن بود اگر او می تواند با 22 سال مدل برای روز ولنتاین به دلیل برنامه کار می کنند. اما شوارتزنگر نشان داد که تاریخ خود خواهد بود پایین کلید.

“ما به بستنی و مواد غذایی به او گفت:” در آن زمان است.

شوارتزنگر قبلا مورخ توتسی سوختگی از 2013 به 2014 و مایلی سایرس از نوامبر 2014 تا مارس 2015.

در آوریل 2019 بازیگر را باز کرد تا در مورد این حادثه که به رهبری او را برای متوقف کردن سیگار کشیدن ماری جوانا که رخ داده است در همان زمان که او به پایان رسید خود را در رابطه با کورش 27.

“سرگرم کننده داستان: چند سال پیش (4 دقیقا) نشان داد lil بالا به عید پاک صبحانه… کلاسیک” پسر آرنولد شوارتزنگر و ماریا شرایور نوشت طریق Instagram در آن زمان است. “من پیر مرد پرسید: چرا… گفت:” من کمی باعث می شود چیزی بیشتر سرگرم کننده است.” او پاسخ داد چقدر بیشتر سرگرم کننده شما نیاز به زندگی خیلی خوب است. من در زندگی است. من هرگز می خواهم هر چیزی را که من خارج از زمان زندگی است. بالا بودن در زندگی است که بهتر از هر چیز دیگری است.”

او افزود: “داستان کوتاه… نیست و دودی از آن به بعد… فقط بالا در زندگی در حال حاضر! خوشحال و سالم و نمی توانید خدا را شکر به اندازه کافی برای دیدن یک روز دیگر! خوشحال 4/20 ببخشید اگر که وزوز کشتن lol.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>