LOL! افراد مشهور, پدر و مادر آشکار نامناسب ترین چیزهایی که بچه های خود گفته اند

بچه ها می گویند که darndest things! این افراد مشهور, پدر و مادر مشترک برخی از نامناسب ترین چیزهایی که بیرون آمدن از کوچک خود را در یک دهان.

اگر چه Whitney Port, جنی در آمل برش و بیشتر مادران خنده دار داستان های به اشتراک گذاری چند ستاره گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری کودکان خود را بیش از حد “خوش رفتار” برای چنین نظرات.

“آنها نمی پرسند بسیار نامناسب بسیاری چیزها” Alfonso Ribeiro گفت: ما به طور انحصاری است. “مامان یک کار خوب انجام داده.”

اما بر خلاف Fresh Prince of Bel-Air , آلوم کاترین لاو را باز کرد تا در مورد زمان پسر خردسال او اشعیا خجالت او — حتی اگر او به اندازه کافی برای صحبت در آن زمان است.

“بني اسرائيل بود نشسته بودند و در یک ناهار و او فقط “را کثیف” و من گفتم: “هر چه ما فقط صبر کنید تا او را پس از,'” از لیسانس آلوم توضیح داد به ما. “داستان کوتاه آن فرار کرد و من تا به حال برای رفتن به حمام cackling. من نمی توانستم [چرا که] من خنده خیلی سخت است اما من تا به حال به نوعی پاک کردن این کودک که در حال حاضر هیچ لباس از آنجا که او تا به حال خاکی لباس های خود را و مامان نمی پیراهن اضافی به ارمغان بیاورد. او مجبور به ترک حمام با ماهیگیری به عنوان یک پیراهن.”

طراح گرافیک افزود: “این بسیار شرم آور راه رفتن در اطراف این رستوران خوب با کودک من که تا به حال به طور کامل تخریب و لباس خود را.”

همانطور که برای Rachel Zoe, وقتی کودکان گفت: سوال از چیزهایی که در طول سال های طراح مد است که دقیقا چگونه آن را اداره کند.

“آنها نمی دانند که آن را نامناسب بنابراین شما باید به نوع نمی دمدمی مزاجی آنها را خارج و آنها را به احساس مانند آن را امن برای آنها به درخواست شما است و شما می توانید به بحث در مورد هر چیزی” زو گفت ما. “بنابراین شما فقط باید به گاهی یک نفس است. من نگاه Rodger [برمن] و من مانند ‘شما می خواهید را به این یکی؟’ این بسیار خنده دار است. پدر و مادر این است که واقعا مانند یک کمدی طرح صادقانه میگویم. ما همه فقط تلاش برای کشف کردن آن را به ما و ما بهترین است.”

نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن آنچه در دیگر تالارهای پدر و مادر از جمله Coco Rocha و Soleil Moon Fryeبه اشتراک گذاشته اند در مورد بچه های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de