قفل شده است اما مصمم هند به صدا در برابر تبعیض

  • از پشت میله های زندان عمروعاص Zargar تبدیل شده است یکی از پیشرو صداها در برابر هند ضد اسلامی در قانون تابعیت.
  • سازمان باردار است و خطرات قرار گرفتن در معرض coronavirus نقشه کشی توجه جهانی به او بازداشت به عنوان به طور موثر یک زندانی سیاسی.

دقیقا پنج دقیقه در روز متناوب, 27-year-old عمروعاص Zargar می شود به صحبت با همسرش Sirwal. در حالی که Sirwal است که در خانه خود در دهلی نو عمروعاص شده در آسیا بزرگترین زندان Tihar زندان پس از مارس 10. او دستگیر شد و به اتهام تحریک شورش در شمال شرقی دهلی نو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مارس دیدار با دادن یک “التهابی بیان” در این منطقه فقط یک روز قبل از.

در آن پنج دقیقه Sirwal و عمروعاص علاوه بر تبادل حقوقی به روز رسانی بیشتر در مورد بحث سلامت و چگونه همه چیز را به عنوان راحت که ممکن است خود را برای آمدن نوزاد. او دستگیر شد زمانی که او سه ماه باردار. در دادگاه Zargar وکیل به تازگی استدلال است که باید او منتشر شده که در بخشی از آنجا که او دچار سندرم تخمدان پلی کیستیک و مگر او را مراقب باشید و استراحت او می تواند رنج می برند سقط جنین. نه به ذکر است خطر ابتلا به کوروناویروس.

اما Zargar یک دانشجوی کارشناسی در رشته جامعه شناسی در دهلی نو را جامع Millia اسلامی که به تازگی به عنوان یک عمدهای از هند در اعتراض به بحث تابعیت متمم قانون (CAA) که تبعیض علیه مسلمانان ترجیح می دهم به صدای پشت یک علت نیست علت خودش است. “این نوع از شخص او می گوید:” Sirwal.

در حالی که امریکا و جهان — افزایش در شورش به محکوم کردن کشتار وحشیانه جورج فلوید در مینیاپولیس, Zargar مورد نشان می دهد که چگونه پلیس سوء رفتار است و نه منحصر به فرد به گزارش ایالات متحده دولت بیش از 400 نفر در بازداشت پلیس در هند در سال گذشته یک نظرسنجی از افسران پلیس نشان داد که 37 درصد بر این باورند که پلیس باید اداره مجازات برای جرایم جزئی به عنوان یک جایگزین برای قانونی محاکمه و 19 درصد از افسران معتقدند که پلیس کشتن مجرمان خطرناک است بهتر است از یک محاکمه.

شاید به همین دلیل او را هدف قرار … چون رهبری می آید به طور طبیعی به او حتی اگر او هرگز می خواهد به در محل موردتوجه وتماشای عموم.

Fayiza دوست و همکار عمروعاص Zargar

Sirwal وضوح به یاد روز همسر خود دستگیر شد. آن را در حدود 3 بعد از ظهر روز جمعه در میان فاز اول ملی coronavirus مستند — با دسترسی به دادگاه و حق شنیده می شود در خیابان ها هر دو تقریبا غیر ممکن است. عمروعاص که شد از Kishtawar در کشمیر به خواب رفته بود. Sirwal و پدر و مادر خود را مشغول تماشای تلویزیون که حدود 10 پلیس وارد درب خود را.

عمروعاص فکر کردم آن را به صورت روال بازجویی شبیه به آنچه که برخی از همکاران او مواجه شده بودم برای مخالف علیه خشونت پلیس در دانشگاه و کا. او به سختی مرتب به ترس می شود: تنها چند روز پس از پلیس گفته به زور وارد دانشگاه پرتاب گاز اشک آور پوسته در داخل کتابخانه و ضرب و شتم دانشجویان در اوایل دسامبر Zargar بخشی از جامع کمیته هماهنگی (JCC) یک گروه تشکیل شده برای رسیدگی به خشونت و برنامه تظاهرات صلح آمیز است.

اما آن است و نه فقط سیاست او علاقه مند است.

زمانی که Zargar بود و تکمیل او لیسانس خود را در رشته جامعه شناسی از دانشگاه دهلی عیسی مسیح و مری کالج او ابزاری در راه اندازی پردیس, مجله Still I Rise — برای او که آشکارا با الهام از شاعر آمریکایی و فعال حقوق مدنی در مایا آنجلو در شعر. در سال 2017, او گفت مصاحبه برای یک فیلم مستند: “ما می خواهیم به انجام حوادث در گروه ما که در آن ما می توانیم بحث در مورد دولت-ملت و ملی گرایی jingoism. این افراد ذاتی جامعه شناسی, اما ما مجاز به صحبت در مورد آنها.”

در آوریل 10, Sirwal به یاد می آورد پلیس خواسته همسر خود را به همراه آنها به ایستگاه پلیس. آن شب حدود 10 p. m. او قفل شده بود. به اتهامات متعدد از جمله تحریک یک شورش. او به قید وثیقه توسط دادگاه بدوی فقط سه روز بعد — اما در لحظات ویژه تحقیقات اعضای تیم از پلیس دهلی دوباره او را دستگیر و به اتهام های مختلف در حوزه های مختلف ایستگاه پلیس.

در آوریل 21, او رزرو تحت هند سخت گیرانه ضد تروریستی قانون است. در سفارش خود را انکار قرار وثیقه برای او اخیرا جلسات اضافی قاضی Dharmender رعنا نوشت: “زمانی که شما انتخاب می کنید به بازی با اون سوی خاکستر سوخته شما نمی توانید سرزنش باد به انجام جرقه کمی بیش از حد دور و گسترش آتش است.” مقامات ادعا می کنند آن را یک سخنرانی توسط Zargar روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ورود که تحریک به شورش. وکیل او می گوید: او تنها گذشت به طور خلاصه از طریق منطقه است.

آمریکا کانون وکلای مرکز حقوق بشر گفته است که Zargar بازداشت “به نظر نمی رسد برای دیدار با استانداردهای بین المللی و قانون” و محلی فعال گروه اعمال فشار فایده ای نداشت.

با توجه به تمام این عوامل باید او منتشر شد می گوید: تارا Narula مدافع در دهلی نو است که کلام در برخورد با موارد مربوط به شمال شرقی دهلی شورش. “به خصوص با توجه به همه گیر و اضافی خطر بودن یک زن باردار” Narula می افزاید.

Zargar دوستان صحبت از بی باک رهبر که به اطلاع پلیس می آیند برای آنها برای صحبت کردن. “اما هیچ کس از جمله او تا به حال هر ذره از درک است که [حبس] خواهد بود برای مدت طولانی می گوید:” Srijan چاولا, یک عضو همکار JCC.

Fayiza دیگر JCC عضو (که خواسته است که نام کامل او بود نکردن به خاطر ترس از پلیس) به یاد می آورد Zagar گرفتن شارژ در اوایل جلسه گروه و “زحمت ترکیب ایده ها.”

“شاید به همین دلیل او را هدف قرار … چون رهبری می آید به طور طبیعی به او حتی اگر او هرگز می خواهد به در محل موردتوجه وتماشای عموم,” Fayiza می افزاید.

چاولا در ضمن شگفتی که چرا او به طور خاص. احتمالا او می گوید: به دلیل Zargar است قاطعانه و سازش ناپذیر. “وجود خواهد داشت بار زمانی که من با او اختلاف نظر دارند برای اینکه خیلی معاند در او ديد. اما در پایان او می دانست آنچه که او انجام شده بود,” او می گوید:, و اضافه کرد که “هیچ الگو و ما همه خود را تحت رادار.”

اما Zargar است خیلی بیشتر از آنچه در این خبر نشان می دهد — یک دختر که در زمان مراقبت از او دو خواهر کوچکتر از خود, یک, همسر, در یک رابطه است که رشد می کند و قوی تر از روز و یک مادر-به-بود که نگرانی اصلی این است که برای اطمینان از سالم تربیت برای فرزند خود است. فراتر از همه این است که او یک زن در عشق با قهوه, آرایش حقوقی آمریکا TV drama مناسبو مفهوم یک دنیای بهتر. ایده آل انعطاف پذیر فعال خواهد شد و دوستان او می گویند هرگز سازش — با وجود همه چیز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>