محل سکونت ردیابی شرکت کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت رای در حال حاضر می خواهد به پول نقد در Coronavirus

ردیابی گوشی های هوشمند شرکت کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرچ خود را در سال 2020 ریاست جمهوری انتخاب مجدد به تازگی گفت: سرمایه گذاران آن را شناسایی امیدوار کننده جدید سود فرصت: جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

Phunware بخشی از یک کهکشان گسترده ای از مبهم تبلیغات شرکت های فن آوری است که کمک به مشتریان دنبال هدف قرار دادن مشتریان خود را به “سرمایه گذاری بر روی کاربران روزانه دیجیتال نوین” به عنوان Phunware سایت آن را قرار می دهد. با تعبیه Phunware کد در برنامه خود یک توسعه دهنده می تواند به راحتی به اینسو انسو جمع کردن سوابق دقیق از جایی که یک کاربر می رود و آنچه انجام می دهند ایجاد یک غنی رفتاری تاریخچه برای فروش به دیگران.

در سال گذشته رهگیری گزارش داد که Phunware امضا کرده بود برای کار با آمریکا ساخته شده رسانه ها مشاوران سیاسی مشاوره تاسیس تهمت مدیر کمپین براد Parscale که عمل به عنوان مبارزات انتخاباتی بسیار موثر رسانه های دیجیتال شعبه دارد.در ماه ژوئن سال گذشته Phunware اعلام کرد آن را منصوب کرده بود به هیئت مدیره این شرکت بریتنی قیصر سابق اجرایی و خود توصیف “کاران” از کمبریج Analytica این شرکت که infamously آزار آن دسترسی به شخصی Facebook داده ها به کمک مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی. یک گروه مرتبط با قیصر بعد را تکذیب کرد او تا کنون به طور رسمی به عضویت هیئت مدیره.

اگر چه Phunware نشده به اطلاع عموم جزئیات از خدمات آن را ارائه به مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد تلاش چشمگیر و به طور بالقوه به مهاجم ویژگی های و قابلیت های آن دارای هستند و به خوبی مستند شده است هر دو بر روی وب سایت خود و در گزارش های مطبوعاتی. “فراتر از شناسایی آرزو رای دهندگان داده های تلفن همراه نیز می توان به تعریف هدف قرار دادن آگهی پارامترها با دقت باور نکردنی” می خواند یک بخش از Phunware سایت که در مقایسه با خرید و فروش اطلاعات شخصی به 1849 طلا راش. در اکتبر 2019, وال استریت ژورنال گزارش داد که Phunware کرده دموکراتیک سیاسی استراتژیست هدف رای دهندگان که همراه شده بود با ردیابی برای سال 2017 ضد تهمت زنان مارس. این شرکت سیاست حفظ حریم خصوصی کمک های مالی این شرکت مجوز استفاده از اطلاعات شخصی برای اساسا هر آنچه که اهداف آن را بداند لازم برای آن بداند لازم است.

Phunware نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای نظر.

در حال حاضر دقیقا در همان زمان به عنوان برگ برنده بارها تضعیف سلامت عمومی دستورالعمل و نظارت به طور کلی botched فدرال پاسخ به Covid-19, Phunware امید را در سایت نیاز به اجرای همه گیر اقدامات مانند اجتماعی فاصله. در مارس 30, تماس با سرمایه گذاران Phunware از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت آلن Knitowski توضیح داد که این شرکت بود “به شدت به دنبال فرصت های کسب و … از جمله از راه دور پزشکی از راه دور و پزشکی از راه دور تریاژ برای مراقبت های بهداشتی بیمار ظرفیت مدیریت مجازی تظاهرات سیاسی برای حمایت در انتخابات ریاست جمهوری سال کار از راه دور بهینه سازی برای دانشگاه ها شرکت ها و فاصله اجتماعی اجرای سیاست تعامل و دارایی-پیگیری برای شهرهای هوشمند و سازمان های دولتی در سطح محلی و ایالتی و فدرال ،

Phunware است “به شدت به دنبال فاصله اجتماعی اجرای سیاست” و “پزشکی از راه دور تریاژ.”

Phunware COO Randall Crowder شفافی در تماس است که شرکت “دیجیتال درب جلو برای موبایل را قادر می سازد همه چیز از پویا اجتماعی فاصله اجرای سیاست به بیمار استفاده از ظرفیت های بهینه سازی به یکپارچگی بدون درز با پرونده الکترونیکی سلامت (EHR), پزشکی از راه دور, پزشکی از راه دور و مدیریت امکانات سیستم عامل است.” این شرکت همچنین به خوبی می چرخاند به سود حاصل از تعلیق محلی مستند سفارشات گفت: Crowder: “ما دولت از هنر موبایل پردیس تجربه کمک خواهد کرد که کارفرمایان مدیریت بهتر کارکنان خود را به عنوان آنها به دفتر بازگشت با اطلاعیه های فشار, پیام, پویا مسیریابی wayfinding اشغال نظارت بر, ردیابی مسیر تعامل پیگیری وضعیت سلامت ردیابی و کنترل دسترسی.”

در مصاحبه ای پخش دو روز پس از Phunware سرمایه گذار تماس مدیر عامل شرکت Knitowski توضیح داد که این شرکت می تواند استفاده از geofencing تکنولوژی — همان روش مورد استفاده برای هدف قرار دادن رای دهندگان بالقوه — به صورت “اجتماعی فاصله اجرای سیاست.” Geofencing اجازه می دهد تا برنامه های و شرکت هایی که فروختن آنها) به رسم مرزهای مجازی در سراسر نقشه و نگه داشتن زبانه ها در که می آید و با ردیابی تلفن موقعیت با استفاده از ترکیبی از برج های سلولی و GPS درخواستهای.

این روش یک مزیت آشکار برای بازاریابان که ممکن است می خواهم به سنگ تیز کردن در در, می گویند افرادی که متوقف کرده ایم توسط نمایندگی خودرو در هفته های اخیر و یا مشتاق تاکو بل کاربران. در حال حاضر geofencing پیدا کرده است طرفداران جدید در بهداشت عمومی حوزه مجازی با جعبه در حال حاضر کشیده شده در اطراف قرنطینه بیماران در مکان هایی مانند هند و هنگ کنگ; باید آنها تصمیم به شکستن قرنطینه و جهش geofence مقامات دریافت هشدار.

اما در حالی که متوسط گوشی های هوشمند است bristling با به اندازه کافی همیشه در سنسور فعال تهاجمی روش های تبلیغاتی که مشخص نیست اگر این مکانی سوابق دقیق به اندازه کافی برای اهداف پزشکی: در ماه گذشته رویترز گزارش داد که وزیر دفاع اسرائیل نفتالی بنت گفت: “تلفن همراه ردیابی و موقعیت جغرافیایی داده ها در حال حاضر در حال استفاده بودند دیگر موثر در پیدا کردن و به احتمال زیاد [coronavirus] حامل.”

در حالی که “اجتماعی فاصله” دستورالعمل های تماس برای 6 فوت شعاع بین افراد برای جلوگیری از coronavirus انتقال یک گوشی هوشمند را با قابلیت GPS تنها دقیق به حدود 16 فوت — بسیار بدتر اگر فرد نگه داشتن آن است در داخل یا اطراف ساختمان. این دقت را می توان با دنبال شناخته شده در نزدیکی Wi-Fi به نقاط مهم و در یک 2019 ثبت اختراع Phunware ادعا کرد که آن را تا به حال طراحی و توسعه یک الگوریتم نرم افزار است که می تواند بسیار دقیق ردیابی با استفاده از به طور معمول نادرست برج های تلفن همراه. اما هیچ دلیلی برای شک و تردید از کل این صنعت ادعا می کند به مکانی دقت با توجه به حفظ حریم خصوصی محقق Wolfie Christl: این شرکت هرگز واقعا در مورد مراقبت دقیق قبل از. “محل جمع آوری داده ها از برنامه های گوشی های هوشمند بدون آگاهی کاربر است که در بسیاری از موارد نه تنها ناقص و مغرضانه اما حتی جعلی” توضیح Christl. “داده تلفن همراه کارگزاران که ادعا می کنند به داده ها در حرکات از همه بیشتر overselling قابلیت های خود را. آنها با استفاده از داده های غیر قابل اعتماد منابع و دنبال راه های دیگر.”

به عنوان اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به جنیفر Granick توضیح داد از طریق ایمیل آگهی شرکت های فن آوری نیز هرگز تا به حال برای مقابله با مخاطرات بالا و یا پاسخگویی واقعی و محوری از بازاریابی تهاجمی به اپیدمیولوژی ننهاده است. “شما نمی توانید فقط repurpose اطلاعات برای هر علت” گفت: Granick. “برای مثال تبلیغ شرکت ها به طور سنتی لازم نیست که به نگرانی در مورد دقت و صحت. اگر آنها ظروف سرباز یا مسافر تا کسی که می بیند یک آگهی است که آنها علاقه مند است. اما زمانی که ما در حال صحبت کردن در بهداشت عمومی بالقوه اجرای قانون و, استخدام, این شرکت از اشتباهات می تواند فاجعه بار است.”

Phunware را محور از خوشهچین اطلاعات برای تبلیغات سیاسی به تبادل پیشرفته نظارت بازتاب گسترده ای در روند میان ad tech میباشد. ماه گذشته وال استریت ژورنال گزارش داد که کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی ملاقات با تکنولوژی غول های مانند گوگل و Facebook و آمازون و همچنین به عنوان یک تعداد از راه اندازی به منظور توسعه فن آوری ردیابی راه حل برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. “اگر ما به اهرم تجاری تکنولوژی برای صرفه جویی در زندگی می کند و چگونه می توانیم در چارچوب سیاست بنابراین ما نه کره جنوبی و یا چین و یا اسرائیل؟” ایان آلن اجرایی Camber سیستم های واشنگتن مبتنی بر راه اندازی و توسعه که در محل-خدمات ردیابی و گفت: این مجله است. Verint سیستم های نیویورک-بر اساس تجزیه و تحلیل داده ها شرکت مشابه اعلام کرد که این شرکت فروش راه حل های جدید برای “تشخیص و هشدار بر غیر قانونی خوشه از مردم” با استفاده از فن آوری منطقه جغرافیایی.

یک محصول راهنمای ارسال شده در Verint سایت نشان می دهد که چگونه سازمان های پلیس می تواند استفاده از فن آوری برای به اجرا درآوردن جنبش محدودیت. افسران پلیس, یادداشت, یادداشت ها را نمی توان “مستقر در هر گوشه خیابان در هر شهر است.” اما منطقه جغرافیایی از گوشی های تلفن همراه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به “تولید مربوطه هشدار و انجام تحقیقات اپیدمیولوژیک” از مردم نقض قرنطینه اقدامات است. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در میان موجود Verint مشتریان.

“برخی از ما اجرای قانون و سازمان های مسئول Covid-19 اجرای و به وضوح به مردم وجود دارد که دستور به تحت قرنطینه و آنها را پاسخ نمی دهند و این بسیار مهم است برای محافظت از امنیت عمومی به آن قرنطینه اجرا گفت:” دن Bodner مدیر اجرایی Verint در طول مارس 31 تماس با سرمایه گذاران است. شرکت “تشخیص صورت” محصولات او اضافه می کند “مطمئن شوید که مردم اساسا قرنطینه در خانه و پیوستن به مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>