محلی پاسخگویی روزنامه نگاری هنوز هم تاثیر بسیار زیادی


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

قضاوت از گفتگو در واشنگتن — “شما یک دروغگو! نه تو دروغگو” — آن را معقول و منطقی به این نتیجه است که بسیاری از وجود دارد دیگر گوش دادن به حقایق و این نادر است برای روزنامه نگاران’ داستان برای ایجاد یک تفاوت.

که ممکن است درست باشد و در پایتخت کشور ما اما تجربه ما با ما محلی گزارش شبکه و با ProPublica ایلینویز نشان می دهد که رهبران دولت در سراسر کشور هستند و هنوز هم گوش دادن و چیزهایی که می توانید تغییر دهید.

در نظر کانکتیکات است. ژاکلین Rabe توماس خبرنگار کانکتیکات آینه و یک عضو از محلی گزارش شبکه در سال گذشته با وسواس مستند چگونه دولت و مقامات محلی باید با استفاده از قدرت سیاسی و انحصاری منطقه بندی برای جلوگیری از مسکن مقرون به صرفه در مناطق مرفه نشین شهرهای تعمیق یک نژادی و اقتصادی تقسیم در یک دولت با برخی از مهمترین تفکیک محلات در امریکا است.

در گزارش Gov. ند لمانت یک دموکرات گفته بود که او ترجیح داد به ترک تصمیم گیری در مورد آنچه که مسکن مقرون به صرفه می شود توسعه یافته — یا نه — به مقامات محلی.

در یک خیره کننده برگشت فرماندار در هفته گذشته گفت: او قصد دارد به کراوات دولت هزینه های حمل و نقل در ارتقاء مرفه جوامع — از جمله به عنوان جدید و یا بازسازی قطار متوقف می شود — به محلی تصویب مقرون به صرفه تر پروژه های مسکن.

“اگر شما می خواهید برخی از کمک های مالی که برای حمل و نقل hub, من می خواهم مسکن مقرون به صرفه به بخش بزرگی از آن” فرماندار گفت آینه “ثابت عادات” پادکست.

یک هفته زودتر فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر نیز یک دموکرات قانون را امضا کرد که به پایان خواهد رسید گواهینامه سیستم های تعلیق برای مزد بلیط پارکینگ تحت تاثیر قرار تقریبا 55,000 ایلینوی رانندگان. ProPublica ایلینوی خبرنگاران ملیسا سانچز و Sandhya Kambhampati یافت در ماه فوریه 2018 که در شیکاگو بلیط و بدهی مجموعه شیوه های نامتناسب صدمه سیاه از رانندگان, ارسال هزار نفر به ورشکستگی است.

همچنین در ماه ژانویه در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواستار نظارت تنگ تر و سختگیرانه تر از استانداردهای چگونه کلانترها اجرا زندان های محلی پس از یک yearlong بررسی توسط Jason Pohl از ساکرامنتو زنبور عسل و رایان Gabrielson از Marketplace نشان داد که خشونت بردارید در برخی از lockups و بازرسان دولتی ناتوان هستند به اجرای استانداردهای خود را.

2020 بودجه پیشنهادی توسط Newsom, یکی دیگر از حزب دموکرات به نام برای هیئت دولت و جامعه اصلاحات که نظارت بر زندان را تهاجمی تر و شفاف مراحل هنگامی که آن بازرسان پیدا کردن شرایط است که نقض استانداردهای دولت است.

این بود تنها فرمانداران که در زمان اقدام پس از گزارش ما در سال گذشته است.

کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر یک جمهوری خواه شروع نیاز به دادستانی به افشای خود را در رشته تاریخ هنگامی که تقاضا برای شرایط جدید بر روی نیمکت. جوی Cranney پست و پیک به حال شناسایی یک راه گریز در قانون دولت است که اجازه داده بود که نامزدها برای مخفی کردن اطلاعات است.

رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo یک دموکرات امضا بودجه دولت است که شامل پول برای آموزش 911 تماس با کنندگان در نحوه ارائه دستورالعمل CPR توسط تلفن پس از لین Arditi عمومی رادیو شناسایی اشتباهات برخی از اپراتورهای تا به حال ساخته شده است در تماس است.

آلاسکا رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy یک جمهوری خواه تغییرات پیشنهادی به دولت قانون است که بهبود پلیس استخدام استانداردها و نظارت پس از بررسی توسط Anchorage Daily News’ Kyle هاپکینز که برخی ایجاد کرد افسران پلیس بودند مجرم جنسی و یا مجرم شناخته شده بود از خشونت خانگی.

و فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک دموکرات وتو یک فرمت از یک مالیات شرکت ها برنامه های تشویقی پس از WNYC را نانسی جزایر و جف Pillets کار با الکس Mierjeski از کارکنان ما, مستند, چگونه, سیاسی, رئیس, جورج خدمت Norcross ، خانواده و همکاران خود را به حال بهره مند از برنامه است.

من معنی نیست که به نشان می دهد که فرمانداران خوشحال هستیم که هر زمان ما اعلام دور جدیدی از محلی گزارش شبکه همکاران. در واقع در اواخر سال 2018 زمانی که ما اعلام کرد که ما می تواند همکاری با مجله پیک در لوییویل و پس از آن — کنتاکی رژیم صهیونیستی است. مت Bevin منتشر Facebook تصویری ما انتقاد و روزنامه.

ما گفت: Bevin به آتش خود را نگه دارید تا زمانی که ما منتشر شده داستان ما.

معلوم تحقیقات ما نشان داد مشکلات عمده با یک برنامه انقلابي توسط سلف خود را به اینترنت پهن باند به روستایی در ایالت کنتاکی. این برنامه در حال حاضر در حال بررسی دوباره توسط قوه مقننه و Bevin جانشین (سلف خود را) ممکن است یک فرصت برای عمل.

در میان سر و صدا در واشنگتن دی سی تجربه ما در سراسر کشور نشان می دهد که آن را هنوز هم ممکن است برای انتشار داستان که خار را تغییر دهید و همچنین نشان دادن اهمیت حفظ محلی نگاری.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>