Lizzo را 2020 گرمی لباس الهام گرفته شده بود توسط Diana Ross


Lizzo Red Carpet Grammys 2020 Diana Ross
Lizzo حضور 62 Annual Grammy Awards در مرکز استیپلز در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، دیوید فیشر/شاتر

Lizzo پا بر فرش قرمز جوایز گرمی مانند فرشته او است که به دنبال زیبا در سفید لباس شب ورساچه. تا آنجا که ما عاشق کلاسیک زیبایی آن است که تعجب آور انتخاب از کسی که هرگز ترس را مد خطرات. اما وجود دارد یک فرد خاص که الهام گرفته از این نگاه است که او نمی تواند کمک کند اما کانال — Diana Ross.

روی یکشنبه, ژانویه 26 “حقیقت لطمه می زند” خواننده مجسم آیکون پوشیدن, براق, سینه فرم اتصالات شب که برجسته ظریف کریستال Swarovski دکوراسیون. او زوج لباس با شال خز faux اطراف آغوش او. این لوازم جانبی در تماس های خاص به یکی از راس’ به یاد ماندنی ترین لباس که در آن او یک کت خز کردن شانه ها و اطراف کلاهبرداران از آرنج.

Lizzo سبک مارکو مونرو گفت صفحه شش که آنها می خواستم برای ایجاد چیزی است که یادآور “یاد وضعیت.”

“من فکر قدرتمند یاد زنانی که قبل از او و تصویر آنها به رله هنگامی که آن را می آید به وزرق برق,” او توضیح داد.

جزئیات دیگر شامل Lorraine Schwartz الماس طلا و جواهر به ارزش 2 میلیون و سفید رنه Caovilla پاشنه strappy واقعا هم گره تک رنگ گروه.

مثل ما ذکر شده این بود که یک تغییر از Lizzo معمول فرش قرمز اعداد. او همیشه دوست دارد به نوبه خود سر در تکان دهنده قطعات مانند جسیکا خرگوش-esque نگاه او را لرزاند در سال 2019 MTV Video Music Awards. اگر آن را یکی دیگر از سینه هیپ بغل کردن لباس قرمز رنگ, دلپذیری, پولک دوزی و پر بوا از جرمی اسکات Moschino شد کمی بیشتر اهل تفریح و بازی و دارای گونه های برامده از یکشنبه شب زیبا دسته کوچک موسیقی جاز. نه به ذکر است این “آژیر” روی آن نوشته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>