گوش دادن به قلب شما Natascha: چرا من مواجه, ‘سریال فریبکار’ ترور

چسبیده به بالا برای خانمها. Natascha Bessez شوکه شده بود ترور هلمز در لیسانس: گوش دادن به قلب خود را هنگامی که او وارد خانه در طول چهار شنبه, آوریل 20 قسمت. او به سرعت او را کنار کشیده و خواستار پاسخ.

این خواننده پاپ, 32, توضیح داد که او با دوستان او دوست دختر سابق سیرا نیلسن و او گفته بود که او فریب خورده و به دروغ خود را. Trevor, 29, اعتراف به “عاطفی خیانت” و در نهایت Natascha اظهار داشت: او می خواست برای محافظت از جیمی گابریلکه در حال سقوط بود و بیشتر و بیشتر برای ترور. بنابراین او بلافاصله باز به جیمی در مورد گذشته خود را. این جفت ارز مورد توافق را به حرکت رو به جلو و در حالی که او ناراحت بود در مورد گذشته خود جیمی توافق به آن را نگه دارید در برابر او پس از آن اتفاق افتاد بیش از یک سال پیش.

Natascha Reveals Why She Confronted Serial Cheater Trevor p
Natascha و ترور در گوش دادن به قلب شما ABC

پس چرا Natascha مقابله با او را ؟ او نمی تواند او توضیح داد: به ما هفتگی منحصرا در روز دوشنبه.

“من فکر می کنم زمانی که شما واقعا در مورد مراقبت از زنان که مورد خیانت قرار گرفته است و صدمه دیده در گذشته این نوع از اعتصاب وتر با شما چون من احساس مانند آن را به همه ما اتفاق افتاده,” دوشیزه سابق نیویورک, نوجوانان, ایالات متحده آمریکا گفت: ایالات متحده. “من احساس می کنم مانند شما نمی خواهم که به اتفاق می افتد به خواهر خود و یا بهترین دوست خود را. آن را فقط مانند, اگر شما یک سرقت اتفاق می افتد, شما 911 تماس بگیرید. آن را مانند یکی از کسانی که همه چیز.”

Natascha در ادامه به توضیح او در دفاع از دوستان خود را که صدمه دیده بود به شدت توسط تروور در گذشته است.

Jamie Trevor kissing Listen To Your Heart
جیمی و ترور در گوش دادن به قلب شما ABC

“من به مراقبت از او را عمیقا و او فقط یک قوی, هوشمند, و آن را فقط دیوانه به من چگونه زنان که همراه با آن و آگاه هستند از چیزهایی که می تواند به راحتی دستکاری شده توسط کسی که فقط مانند یک حرفه ای در آن,” او توضیح داد. “این مرد است که یک حرفه ای در آن و آن را فقط به من چگونه او می تواند نشان می دهد مانند این که مانند” من به دنبال عشق زندگی من و به حل و فصل کردن ” هنگامی که آن را مانند, ‘شخص شما شده است انجام این کار به طور مداوم.'”

او ادامه داد: “من اینجا هستم واقعا فکر می کرد که این فقط یک بار برخورد با دوست دختر من این اتفاق افتاده بود و من مانند ‘You are not gonna get away with آینده با نشان دادن یک دسته از زنانی که به معنای واقعی کلمه باز دل آماده برای دیدار با کسی.”

The Pussycat Dolls در حال حاضر: جستجو برای بعدی عروسک آلوم گفت که در حال حاضر او معتقد است ترور است “یک سریال فریبکار” و “پاتولوژیک دروغگو.”

Listen To Your Heart Natascha terrified to join show 2
گوش دادن به قلب شما Natascha

“این ناراحتی من مثل آن چیزی زیر پوست من. گفتم: “نه این درست نیست و همچنین به نشستن با من.’ و من احساس می کنم مانند زنان در اینجا است که شاید در حال سقوط برای این کار نیاز به آگاه باشید. آنها فقط نیاز به اطلاعات و سپس با اطلاعات که می تواند انجام آنچه آنها می خواهند با آن” او گفت:. “تصور کنید اگر ما تا به حال ما رفته بود, مانند, پایان رابطه خود و سپس او را در بر داشت و او را مانند ‘Tasha می دانستم و شما نمی گویند هر چیزی؟’ که می شده اند راه بدتر است.”

برای اطلاعات بیشتر از Natascha تماشای ویدئو منحصر به فرد بالا.

لیسانس: گوش دادن به قلب شما پخش در ABC دوشنبه در 8 ساعت. E. T.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de