‘گوش دادن به قلب شما’, ارتباط جنسی, سفت و انجام — که حذف شد?

Showmances دیگر نمی خواهد تحمل بود. کارشناسی ارائه: گوش دادن به قلب شما مجبور زوج های جدی و موسیقی در طول چهار شنبه, آوریل 27 قسمت.

کریس هریسون اعلام کرد و به باقی مانده جفت است که آنها تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا آنها می خواستند به حرکت رو به جلو در روابط خود را. اگر نه آنها نیاز به ترک. برندگان در پایان فصل با یک تولید کننده نوشتن و ضبط آهنگ اصلی و رفتن بر روی تور با هم.

اولتیماتوم چپ چند duos مطمئن نیستید که چگونه برای ادامه. گیب می خواستم به فرم ارتباط با ساوانااما او خیلی دیر شده بود. او دوست-طبقه بندی او در حالی که او همان به یاقوت. به نوبه خود گیب و یاقوت به خانه رفت.

ساوانا احساس او شانس خراب شد و پس از او کشف کرد که براندون بود و هنوز هم علاقه مند به جولیا. اما براندون — که اعتراف به دوربین است که او تقسیم شد بیش از زنان خواسته ساوانا به بخشش او را برای تلاش به دنبال جولیا پشت سر او و گفت که او می خواست به حرکت در ساوانا. او موافقت کرد و از آن نقطه دو تمام شد ،

براندون و ساوانا ناگهانی تعهد مالیده جولیا راه اشتباه را پس از او به نام ساوانا برای اینکه ریاکارانه برای باقی ماندن در رقابت است. ساوانا در دفاع از او عاشقانه و گفته جولیا — که ادعا کرده بود که او دیگر احساسات برای براندون — آن بود که هیچ یک از کسب و کار خود را.

با وجود اعتراف به این که او چیزی از دست رفته بود با او جولیا زوج با شریدان. بعد در قسمت او تعجب اگر براندون بود هنوز هم فکر کردن در مورد او و او نگران ارتباط خود را با ساوانا.

زوج های دیگر تلاش برای گرفتن روابط خود را به سطح بعدی بیش از حد. Bekah و دنی دریافت تاریخ کارت اما او به پایان رسید تا با هل دادن او را دور زمانی که او تلاش برای ایجاد یک حرکت. او استدلال که آن را در زمان دیگر به توسعه و احساسات و اما سرنوشت خود را به نظر می رسید مهر و موم شده جلوتر از عملکرد دور.

رایان و Nataschaاز سوی دیگر متصل در طول تاریخ خود. آنها رفت و به کریس لین , کنسرت, که در آن آنها سنگ روی صحنه با این کشور هنرمند و به ملاقات همسرش کارشناسی آلوم لورن بوشنل.

هفت زوج باقی مانده بعد از انجام یک پانل از قضات: JoJo فلچر, اردن, راجرز, Kesha و Jason Mraz. منشی, تصمیم گرفت که اواز یا موسیقی دو نفری خواهد بود رفتن به خانه بر اساس شیمی و استعداد.

اسکرول برای پیدا کردن که حذف شد و آن جفت دریافت نمرات بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>