گوش دادن به ‘موضوع’: دو قرن از اعتراض

چرا شما باید مراقبت از

چون این لحظه نیاز به زمینه.

در پی پلیس به قتل جورج فلوید و امریکا فرا گرفته است در یک قیام خواهم چند در تاریخ آن است. در نور اتفاق می افتند وضعیت و ناآرامی در سراسر کشور و بحث در مورد استفاده و اثربخشی بدون خشونت و خشونت به معنی اعتراض — ما فکر کردیم که این زمان خوبی برای تکرار یک قبل از فصل موضوع پادکست که لمس کردن در این مسئله بسیار و چگونه آن را بازی کرده است در تاریخ.

در فصل سه موضوعما ترسیم ریشه های انقلابی — و حتی خطرناک — ایده: مقاومت بدون خشونت. ما شاهد چگونه این ایده از طریق ذهن برخی از قابل توجه افراد و در سراسر جهان برای نزدیک به دو قرن است برای تبدیل شدن به یک عامل قدرتمند برای تغییر اجتماعی.

در قسمت یک, که ما در حال انتشار این هفته ما شروع شد که داستان در بیرمنگام آلاباما با موفقیت غیر منتظره ایالات متحده’ معروف ترین طرفدار بدون خشونت اعتراض: مارتین لوتر کینگ جونیور شاه و همکار خود و مدنی مواجه شده بسیاری از مسائل و معضلات در خیابان های آمریکا امروز. مبارزه برای اصلاحات قوانین ناعادلانه و رفتار است هرگز آسان و ساده است اما می تواند منجر به تغییر سرنوشت. پادشاه در مقایسه با نافرمانی مدنی او سازماندهی و حمایت به حزب چای بوستون: “ما در شرکت خوب زمانی که ما شکستن قوانین ناعادلانه و من فکر می کنم کسانی که مایل به انجام آن و قبول مجازات کسانی هستند که بخشی از صرفه جویی از ملت است.”

گوش دادن به این موضوع در اینجا و مشترک شدن در پادکست های مورد علاقه خود را در کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>