گوش دادن به دمی Lovato توانمند سازی جدید تک ‘عشق من’ من

یک ماه جدید به معنی موسیقی جدید! Demi Lovato کاهش یافته و او آخرین مجرد “من عشق من” در روز جمعه, فوریه 6.

این “متاسفم متاسفم” خواننده توانمند سازی آهنگ و موزیک ویدیو بیا دو ماه بعد از او منتشر شد “هر کسی” بود که او برای اولین بار تنها پس او نزدیکی کشنده مواد مخدر مصرف بیش از حد در جولای 2018.

Lovato, 27 اعلام کرد او لحن جدید در روز دوشنبه 2 مارس اذیت کردن آهنگ در رسانه های اجتماعی.

“نمی تواند آن را مخفی نگه دارید دیگر هیچ!!!” او نوشت: از طریق Instagram روز دوشنبه در کنار کاور برای آهنگ. “من جدید تک #ILoveMe است در روز جمعه 💗💗.”

Demi Lovato 62nd Annual Grammy Awards New Single
Demi Lovato انجام در 62 جوایز گرمی در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، Rob Latour/شاتر

روز بعد او یک عکس از خودش در سنگر, کت و تطبیق لب قرمز. “من 10 بیرون از 10 حتی زمانی که من آن را فراموش کرده ام” عنوان خوانده شده در سه شنبه, 3 مارس.

روز شنبه, آوریل 4 سابق دیزنی کانال star نشان داد که وجود یک ویدیو بیرون آمدن همان روز که تنها با ارسال یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن بعد از خودش مبارزه کسی در فیلم است.

Lovato تنها منتشر شد سه songs — “هوشیار” “هر کسی” و “من عشق من” — پس از او تا سال 2017 تمام طول studio, آلبوم, Tell Me You Love Me.

انتشار “دوست دارم من” می آید یک ماه پس از Lovato در زمان این صحنه در سوپر جام LIV در میامی فلوریدا در فوریه 2, جایی که او به سرود ملی را خواندند. او عملکرد لگد کردن رویداد فوتبال و هموار راه را برای یک نبرد در حاصل کار دو تیم نشان می دهد توسط جنیفر لوپز و شکیرا.

هفته قبل “آسمان خراش” خواننده پا بر روی Grammys مرحله در ژانویه 26, مارک اولین بار عملکرد خود را پس از او بیش از حد.

او راديال کردن احساسی آهنگ “هر کسی” در جوایز نشان می دهد که نوشته شده بود چهار روز قبل از Lovato بود با عجله به بیمارستان جایی که او به صرف نزدیک به دو هفته دوره نقاهت و پس از آن سه ماه در نوتوانی.

پیش از او Grammys گشت های Camp Rock بازیگر گفته اپل موسیقی را Zane Lowe که او فقط می خواستم به “بالا رفتن وجود دارد و به داستان.”

“این نوع از nerve-racking در مورد فکر می کنم” او پذیرفته شده در ژانویه مصاحبه در مورد باز بودن از طریق شعر است. “اما در همان زمان من سپاسگزار است که من این فرصت را به مانند نشستن در اینجا و با شما صحبت کنم و بگویم کمی از من [بیش از حد]. من فکر می کنم به عنوان زمان می رود, من قصد دارم برای گفتن که بیشتر و بیشتر در مورد آن.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im