گوش دادن به امیرحسین مکلین را پوشش ریحانا ‘عشق در مغز’

مردم لبخند. امیرحسین مکلین ممکن است ماندن در خانه با خانواده اش, اما این بدان معنا نیست که او نمی تواند کمک به طرفداران. ما هفتگی است که به طور انحصاری debuting در پوشش خود از ریحانا‘s 2016 آمار “عشق در مغز” — و آن را به یک زمان طولانی.

“این بود که قبل از من تا به حال تصمیم آگاهانه برای حرکت به کشور [موسیقی] و” Backstreet Boys خواننده, 42 مشترک با آمریکا در مورد پوشش که او ثبت شده حدود چهار سال پیش درست بعد از این آهنگ منتشر شد.

هنگامی که کار بر روی موسیقی های جدید در سال 2016 او در مورد آواز مختلف را پوشش می دهد با مدیر خود که “بسیار قاطعانه در مورد این که یک زن” آهنگ.

“من گفتم:” من دوست دارم که ایده! هر چیزی به حفظ و توانمند سازی زنان جامعه من همه برای آن'” مک لین گفت. “سپس آن را تبدیل به یک بیت از یک تلاش برای کشف کردن که هنرمند و آن آهنگ به خاطر من نمی تواند آواز خواندن مانند یک دختر است. من نمی توانم آمار اشاره می کند که هر هنرمند زن بازدید.”

همسرش راشل مک لینشد و پس از آن “سنگ زنی باشگاه داغ ریحانا” و او این پیشنهاد که او سعی کنید Anti آهنگ. “که در آن نقطه من فکر نمی کنم من تا به حال حتی شنیده, ترانه,” او گفت ما. “سپس من به آن گوش دهید و من نمی تواند متوقف گوش دادن به آن است.”

پس از ضبط آن را از دیگر پروژه های در زمان بیش از و او شروع به کار در انفرادی اصلی موسیقی, پس, پوشش, هرگز منتشر شد. مکلین همیشه می خواستم به آن را قرار داده و تا به حال احساس که طرفداران ممکن است آن را درک.

“در گذشته ما الان کروز است که ما را, ما, انفرادی, حوادث و معدن به گوش دادن جلسه” “را از شما دور” خواننده گفته ما. “بنابراین من یک دسته از مسائل شهری و من گفت:” هی, من یک سورپرایز برای شما بچه ها. من این را پوشش میدهد.’ من آن را بازی کرد و با آنها رفت و آجیل.”

AJ McLean Love on the Brain
امیرحسین مکلین Tyler Shields

پدر دو اشاره کرد که در حال حاضر فقط به نظر می رسید مانند یک زمان خوب در میان همه چیز در جهان است.

“چرا چیزی است که می تواند برخی از مردم برخی از شادی ؟ وجود دارد هرگز یک زمان اشتباه برای قرار دادن موسیقی به خصوص پوشش,” او گفت:. “این یک آهنگ بزرگ است. من فقط می ترسم که او می شنود و آن را — اگر او آن را می شنود — او قرارش من در انفجار یا او gonna be like, ‘کار خوب AJ?!'”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>