لیزا لوئب توضیح می دهد که چگونه او توازن حرفه ای کودکان و نوجوانان: همه چیز در مورد ‘برنامه’

کار ساخت آن! لیزا لوئب موفق به حفظ یک موفقیت حرفه ای آواز در حالی که بالا بردن او دو بچه — Lyla 10 و امت, 7.

“شوهر من است و ما با تکیه بر استفاده از iCalendar به برنامه هر یک از دیگر” “ماندن” اواز خوان, 51 گفت: ما هفته به طور انحصاری از Roey Hershkovitz در زامبی ها 2 مراسم افتتاحیه در روز شنبه, مارس 25. “بیشتر از همه ما همیشه سعی کنید و اولویت بندی هم خانواده تا آنجا که ما می توانیم.”

بازیگر و Hershkovitz, 41, استقبال Lyla و امت در سال 2009 و 2012 به ترتیب و با آنهایی که کمی در حال حاضر “آشنایی با” مادر خود را موسیقی. مریلند بومی توضیح داد به ما: “آنها شنیده ام بچه های من در موسیقی و آنها حتی انجام یک کمی از آواز و ظاهر شدن در فیلم ها موسیقی. من یک رکورد جدید در آینده به نام ترفند ساده برای رسیدن به شادی و آنها می دانند که آلبوم در داخل و خارج از آنجا که من مشغول به کار بر روی آن برای سال گذشته است. آنها شنیده ام همه من آهنگسازی و مخلوط و ما باید برای گوش دادن در ماشین را به مطمئن شوید که سفارش ترانه خوب است به طوری که آنها در واقع می دانیم که موسیقی بسیار خوبی است.”

در سال 2013 نوازنده باز به پدر و مادر مجله در مورد اینکه چرا او و موسیقی بوکر در حال بالا بردن کودکان خود را در یک خانواده موسیقی.

“من دیده ام که چگونه ترکیب موسیقی به زندگی روزمره باعث می شود مردم احساس شاد” لوئب گفت: خروجی در زمان. “به علاوه آنها را تشویق می کند به لذت بردن از زندگی و حرکت می کند. هر زمان که ما به اوقات تلخی مناطق مانند انتقال از یک فعالیت به بعد آهنگ مورد چقدر لذت آن است که به قلم مو دندان و یا حمام می تواند منحرف کردن دختر و کمک به او را به جلو حرکت می کند.”

این برنده جایزه گرمی برگ Lyla و امت در خانه با پدربزرگ و مادربزرگ خود را و یا یک پرستار بچه در حالی که او در سفر به “نگه داشتن آنها را در به طور منظم خود را روال است.” لوئب افزود: “با دختر من می بینم که چگونه مستقل او تبدیل شده است و من احساس می کنم این دلیل است که او قادر بوده است که همه این تجربیات فوق العاده با افراد دیگر. وقتی که من او را به پارک من شگفت زده در همه چیزهای سرد به او آموخته است و می توانید بر روی خود را. من واقعا بر این باورند که اعتماد به نفس می آید از او را به داشتن توانایی برای انجام همه چیز را با دیگر افرادی که او را دوست دارد و تراست.”

با گزارش توسط اینگرید Meilan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>