Lindsie Chrisley انتقاد نظرات در مورد تاد Chrisley را Coronavirus تشخیص

نه داشتن آن. تاد Chrisleyدختر Lindsie Chrisley است که در سخنرانی پس از دریافت یک نظر منفی در مورد خود رمان coronavirus تشخیص است.

در پی پدرش سفر به بهبود 30 ساله نوشته شده یک تصویر از شگفت انگیز پیام ترول DMed او در مورد تاد بیماری به او Instagram داستان. “سلام Lindsie! آیا شما خود را ببینید پدر Covid? من حدس می زنم خوب بچه ها واقعا برنده در پایان” سخن گفتن به عنوان خوانده شده.

Lindsie شد و سپس وادار به آمار در این دیدگاه پاسخ منفی است. “جسارت برخی از مردم ضربات ذهن من,” او نوشت: در Instagram داستان در چهار شنبه, مارس 8, همراه با تصویر. “این منزجر کننده است. صندوق پستی من است جاری شدن سیل با پیام های مشابه و من اینجا هستم نه برای آن است. درست کردن صفحه من.”

واقعیت ستاره و سپس تهدید به افشای ترول Instagram نام کاربری و اضافه میکند: “آیا من را به پست های خود را دسته. اجازه دهید شما را به افسانه ای.'”

Lindsie Chrisley Slams Negative Remarks on Dad Todd COVID-19 Diagnosis
Lindsie و تاد Chrisley ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر; Richard Shotwell/تالار گفتگو/AP/شاتر

تاد, 51, اول, خود را تایید کرد coronavirus تشخیص روز چهارشنبه در یک قسمت از “Chrisley اعترافات” پادکست. در آن زمان او را باز کرد تا در مورد چالش های غلبه بر عفونت است.

“آیا ما می توانیم بحث در مورد این سگ ماده, به نام تاج? من شده اند با مبارزه با تاج برای سه هفته” به Chrisley می داند بهترین ستاره نشان داد. “من در بیمارستان برای چهار و نیم روز تب بین 100 تا 103 [درجه] و از آن شده است بدحال من تا کنون بوده است در این زمین است.”

تاد افزود: “امیدوارم من بهتر خواهد شد هر روز اما به عنوان در حال حاضر در, مردمی, من هنوز هستم با کلیک بر روی سیلندر تمام. من احتمالا حدود 70 تا 75 درصد از آنچه که من به طور معمول هستم اما گذشته 25 درصد است لگد زدن الاغ من.”

پس از افشای وضعیت سلامت خود تاد دختر ساوانا Chrisley ارسال شده گسترده بیانیه به Instagram که دقیق مشکلات خانواده اش مواجه شده است و در میان پدر خود را مبارزه با. ساوانا, 22, همچنین اعتراف کرد که او “هرگز ترس” در میان پدر او را به سلامت نبرد و اشاره کرد که چگونه او را “طرز فکر” در virus تغییر پس از آن را تحت تاثیر خانواده خود را.

“هنگامی که پدر شروع به گرفتن بیمار من بلافاصله شروع به نگران شدن” او نوشت: روز چهارشنبه. “من و او هستند worriers از این دسته است. پس از یک روز زن و شوهر, [من] مادر [جولی Chrisley] و من صحبت او را به رفتن به مراقبت های فوری. او رفت و او با نشان دادن تمام علائم COVID-19 بنابراین آنها آزمایش او. در اینجا در TN واندربیلت [مرکز پزشکی دانشگاه] بسیار آماده برای تست و آزمایش در 15 یا پس از پیاده روی خود را در درمانگاه. بنابراین قبل از اینکه مردم می گویند… ” آه او فقط تست شده به این دلیل که او یک هنرمند مشهور…’ u در اشتباه هستند! او رفت و به مراقبت فوری فقط مثل بقیه از تو خواهد بود.”

ساوانا نشان داد که تاد قرنطینه در اتاق خواب خود را برای هفت روز قبل از آزمون برگشتم مثبت است. پس از آن او گفت: “علايم بدتر به عنوان روز رفت.” او بعدها تصمیم گرفت به بازدید از بخش های اورژانس و, جایی که او در آنجا ماند و به تنهایی به مدت سه روز به دلیل “او نمی تواند مبارزه با آن دیگر هیچ.”

در پایان ساوانا التماس برای پیروان خود را به این شیوع “به طور جدی” اضافه “در خانه بمانند! فاصله اجتماعی! و مهمتر از همه … عشق سخت تر از همیشه! زندگی خیلی کوتاه است.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>